Šití a jiné tvoření

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Go-lightly
3429 příspěvků 24.2.15 17:42
Fatabuna
152 příspěvků 24.2.15 17:56

@Marketka15 Swarovski se mi obecně moc nelíbí, ale v elegantním šperku může vypadat pěkně. Ovšem spojení Swarovski Elements + domácí výroba šperků ve mně vzbuzuje spíš představu flerovského tvořeníčka než elegance.

Příspěvek upraven 24.02.15 v 18:07

Fatabuna
152 příspěvků 24.2.15 18:05

@zapbebe Díly můžete střihnout rovně i do obloučku, stejně pak budete spodní okraj měřit od země, až si sešitou sukni oblečete, aby výsledek nebyl křivý.

zapbebe
307 příspěvků 24.2.15 19:06

@Fatabuna díky moc za radu :)

MP scully
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.2.15 21:14

@Fatabuna No, ja se priznam, ze Swarovski bych si hotove nekoupila. Jednoduche nausnice z tvaru srdicka, kapky, hvezdy nebo cehokoliv jineho, vyrabeji dnes opravdu uz velke mnozstvi tvaru, pripevnene ke stribrnemu zapinani (nejlepe pevnejsiho, nez je klasicky afrohacek, muzete si klidne koupit treba i puzetky nebo klipsny) vypadaji i doma udelane velmi dobre. Totez jednoduchy privesek, zaveseny na stribrny nebo zlaty retizek. Do kombinaci bych se asi nepustila, ale cena za komponenty + tech 15 minut na vyrobu vyjde mnohokrat levneji, nez si hotove nausnice koupit (tim spis, ze ja treba u nas na malem meste nemam ani kde, nejblizsi prodejna je skoro hodinu jizdy autem).

zapbebe
307 příspěvků 27.3.15 19:43

Prosím o radu se střihem.
Mám střih na dívčí raglánovou bundu , už jsem podle něj šila, je celkem fajn, ale v zádech dceři nesedí. Konkrétně v horní části zad je bunda široká, zatímco kolem břicha akorát, takže ve výsledku se jí na zádech dělá „hrb“ (vepředu sedí).
Jak upravit střih, abych se tomu vyhnula? Rozšířit spodní část (to bych zvládla)? Nebo nějak zúžit ten vršek (hlavní zádový díl nebo rukávy?)? U zúžení vršku se bojím, aby mi to pak k sobě všechno sedlo, nemám s úpravami raglánového střihu zkušenosti.
Předem všem díky.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek