skladování sponek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.12 09:50

Používáte někdo sponky do vlasů? A jakým způsobem je skladujete? Mám jich dost, ale válí se mi všude možně po šuplících ale nevím, jak hezk,y to uskladnit, abych na ně viděla, abych věděla, kterou vytáhnout a na kterou mám náladu …

Reakce:
zelitschko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.12 11:11

dokud jsem měla dlouhé vlasy, tak obyčejné byly ve dvou kosmetických taštičkách - těch malých, jedna byla doma, druhá se mnou cestovala na kolej nebo k přítelovi, ty ozdobné jsem měla na provázku nataženém přes zrcadlo. Samozřejmě pak mě to přestalo bavit, takže perka se vyskytovala na kosmetickém stolku a zbytek jsem měla po kapsách :))

Dahllie
2222 příspěvků 4.3.12 11:14

klasické asponky a skřipce mám v menší kosmetické taštičce, na velké spony a gumičky mám takovou závěsnou kosmetickou cestovní taštičku.

Ameline
99 příspěvků 4.3.12 11:45

Já sponky a podobně mám v krabičkách esteticky polepených barevným balícím papírem :D. Aby se nepletly a vždycky jsem je našla mám ty menší zaplý na nejrůznějších papírech a fóliích, většinou jak se prodávaly.

pixie
232 příspěvků 4.3.12 12:41

Já je vždycky přiskřípnu zpátky na ten papír, na kterém jsem je koupila, a ten pověsím na nástěnku ke zbytku bižuterie. Velké skřipce přicvaknu zboku k nástěnce. A pokud jsi ty papíry už vyházela, tak nakup barevné čtvrtky. Můžeš je pak skladovat klidně v nějaké krabičce, ale myslím, že to je pořád přehlednější, než je tam mít na volno. Zvlášť pokud máš třeba nějakou sadu a pak marně lovíš tu druhou.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.12 14:33

… Nebyla by zde nějaká hodná duše, která by mi to vyloženě vyfotila? :D Hledám inspiraci a když to člověk jen napíše, tak si to neumím moc dobře představit .. ani nevím, dle čeho bych měla hledat na googlu napíšu sponky a vylezou mi akorát ty kancelářský sponky :D

A.C.
153 příspěvků 4.3.12 20:33

Měla jsem pásek od starého baloňáku, ten jsem přivázala vevnitř do skříně a na něj jsem spony připínala. Rychlé, přehledné, drželo to pořád naplocho.

A.C.
153 příspěvků 4.3.12 20:35

V dětské verzi to máš tady
http://de.dawanda.com/product/13730826-Haarspangen-Halter-Haarspangen-Ordner-EULE

A.C.
153 příspěvků 4.3.12 20:38

Nebo tady
http://www.lovingmydomesticlife.com/2011/01/hair-accessory-organizer.html
Hledej Hair accessory organizer, nebo **Haarspangen Halter **:)

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.12 20:49

Díky za tip!!

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.12 20:52

Na googlu člověk najde všechno, když ví, jak se správně zeptat! :))

MP Motyka
29 příspěvků 8.3.12 11:24

Mám krabici, kde jsou parfémy a moje chudá sbírka bižu a v ní je malinká krabička na sponky. A taky je občas najdu na oblečení a všude možně po bytě. Tak to při příležitostech utírání prachu nebo třídění studijního materiálu narvu do tý krabičky…(myslím, že tenhle chaos netřeba fotit)

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.6.12 14:09

Inšpiroval ma Pinterest ako skladovať veci. :-)
http://media-cache-ec4.pinterest.com/…FDap4Y_f.jpg

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek