Skúšobné kabínky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Bugatti
4086 příspěvků 19.6.12 01:02

Jedna poněkud off topic příhoda z obchodu s dámským spodním prádlem. Mladý pár odcházel z obchodu a u vchodu „pípal“. Vrátili se, „pípali“ znovu, slečna otevřela kabelku, tam nic nebylo… teprve po chvíli si mladý muž všimnul, že mu na drátu velkého holového deštníku uvízla podprsenka.

ooola
129 příspěvků 19.6.12 08:15

Já si nějak poradím všude, jediné co mi vadí jsou ty dveře v new yorkru - jak už bylo zmíněno. Taky nemám ráda moc ostré a nelichotivé světlo, ale to si pak většinou nic nekoupím, takže stejně na tom tratí akorát ten obchod

Mori
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.6.12 08:24

Mně nejvíc vadí dlooouhé fronty. Ano, H&M, mluvím o tobě.
A pak taky nesnáším limity, kolik si toho s sebou můžete vzít (max 3 kusy třeba)

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.6.12 09:57

Přiznám se, že já ty limity nedodržuji. Vzhledem k tomu, že nic v kabince nehážu na zem, nemačkám a věci, které si nevyberu, poctivě vrátím na své místo (pokud na to v obchodě není zvláštní věšák, což je ideální stav), nemám z toho ani pocit provinění. Protože pečlivě vybírám už očima na stojanech, a v kabince jen ověřím velikost nebo zda v tom nevypadám blbě, většinu zkoušených věcí si stejně koupím. Mám zato, že obchod na tom jen vydělá, pokud je mi umožněno vyzkoušet si třeba 6 věcí naráz. Pokud bych se měla převlékat pořád dokola a pendlovat mezi kabinkou a obchodem, neměla bych takovou motivaci si tolik věcí vyzkoušet, a tím pádem ani koupit.

daniela11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.6.12 10:12

Mně moc vadí, když není v kabince zrcadlo a já musím vylézt ven, kde už je prodavačka a hodnotí jak mi to sedí-Replay v Praze. Parádní kabiny jsou ve Van Graafu, ale je tam zase často vedro. To mě dokáže vyhnat z obchodu.

Emmea
75 příspěvků 19.6.12 10:27

Vadí mi taky silné vůně v kabinkách - chápu sice, že v těchhle vedrech po svlékajících se zkoušejících kabinky mohou být cítit, ale to přerážení nějakou fresh vůní nesmí být moc silné.
Včera jsem v CaA ani nevyzkoušela všechno, co jsem si do kabinky přinesla. TA „vůně“ byla moc silná.

monicka
566 příspěvků 19.6.12 12:43

Nejvíc mi asi vadí špinavé kabinky, například v H&M - na zemi se válí polámaná ramínka, hromada zmuchlaného oblečení a chuchvalce prachu. Naopak se mi tam líbí, že člověk si může to zrcadlo natočit tak, že na sebe vidí ze strany i zezadu.
Příšerné kabinky mají i v Tally Wejl v Palladiu. Celé jsou plné nějakého tmavého plyše. Mají tam navíc mizerné a slabé světlo, které v kombinaci s tím černým pozadím způsobuje, že na sebe vůbec nevidíte.
Mám ráda kabinky v Zaře a v Promodu - relativně čisté, normálně ukazující zrcadla a světlo a i když mají závěsy, jdou zatáhnout tak, že ven není vůbec vidět.

hana.alexandra
48 příspěvků 19.6.12 12:57

Většinou se snažím zabrat tu velkou kabinku, často tam bývá, to se pak zkouší dobře :) případně to prostě neřeším a jdu na chodbu k velkému zrcadlu (pokud je), říkám si, že je lepší, aby mě v nepadnoucí věci vidělo pár lidí v obchodě než tolik lidí na ulici v případě špatného nákupu. světlo je na chodbě přirozenější a mám ráda, když tu věc můžu vidět i v pohybu za chůze.
nejlepší „kabinku“ ale měli před pár týdny v Punktuře v Praze. Chtěla jsem si zkoušet šaty a prodavačka mi ukázala zrcadlo s tím, že se omlouvá, ale závěs přivezou v pondělí. nevím proč, ale vlastně mě to svým způsobem potěšilo a pobavilo. byla jsem v obchodě jediná a tak jsem to příliš neřešila (ještěžetak, z těch šatů jsem dodneška nadšená).

Lama_z_Lana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.6.12 15:28

Prostory v kabinkách jsou nedostačující snad všude, ale co je pro mě daleko větší peklo je jejich nasvícení. Vždycky mi vyleze dvojnásobek pupínků, pórů, žilek, takže většinou uteču ještě před tím, než si něco zkusím :)

firefly
527 příspěvků 19.6.12 15:40

A ještě nemám ráda, když někde zakazují, aby do jedné kabinky šli dva lidé.

Když s kamarádkou zkoušíme oblečení obě a kabinka je dost velká, nejen, že nezabíráme dvě kabinky, ale je to rychlejší a pohodlnější, protože se můžeme jedna druhé ukázat kdykoli, bez toho, abysme musely z kabinek vylejzat, čekat, až se druhá taky obleče, aby mohla vykouknout a zhodnotit…
Do kabinky raději chodím i s mámou, je ráda, když jí pomohu třeba zapnout šaty a že si ji prohlédnu bez oho, aby musela chodit před kabinku a vystavovat se.

Atlacoya
2790 příspěvků 19.6.12 16:28

@Lama_z_Lana Přesně tak, mně (brunetě) navíc v tom světle vlasy získávají zelený odstín.

blacken
2464 příspěvků 19.6.12 16:41

Tak kabinky jsou peklo…i když mám den, kdy se sama sobě líbím, tak přijdu do kabinky, v tu chvíli mám obří póry na obličeji, loupe se mi make-up, odstávaj vlásky u pěšinky, vyčnívaj žebra, visí břicho, mám tlustý ruce, krátký křivý tlustý nohy…Vystoupí mi celulitida, strie, pupínky a připadám si tam jako vypasenej bílej slon - ten zelenavej nádech mi ještě víc vybělí kůži a je to pokoukání:-/. Přitom to tak hrozný snad není. A jestli něco nenávidím, tak je to zkoušení kalhot. Nesnáším svoje nohy ve světle kabinek… a to, že snad zrcadla v HM zeštíhlujou nechci slyšet, včera jsem si tam koupila úzký kalhoty do pasu - líbily se mi hlavně proto, že jsem si druhým zrcadlem viděla na zadek a připadalo mi to dobrý. Jestli si je doma obleču a zjistím, že jsem chodící pozadí…

Kesse
16 příspěvků 19.6.12 17:12

@bonomi Já jsem si takhle před týdnem koupila každou botu jinou.. :D U Bati (V Baťovi? :D ) jsem narazila na krásné modré sandálky, které mi seděly a celkově jsem z nich byla nadšená… V obchodě jsme si obě boty zkoušela, kontrolovala jsem je i po tom, co jsem z obchodu vyšla na chodbu obchodního centra, zdály se být úplně v pořádku… Včera jsem si je obula, došla jsem v nich do školy a koukám si na nohy - a ona je každá bota jiná a to o dost.. jedna tmavě modrá a jedna úplně světlounká, jako by vyšisovaná z výlohy od sluníčka… Zkarátka jsme vypadala jako když mám každou botu z jiného páru…
V sobotu je jedu zreklamovat… Stály mě 1500 a vážně nechci chodit jako klaun.. :)

bonomi
25 příspěvků 19.6.12 17:46

Smrtonoška + Kesse: Tak jsem ráda, že v tom nejsem sama :) Taky se mi pak ta barva trička začala docela líbit a hlavně u trička nebo sukně to je ještě naštěstí v pohodě. Ovšem koupit každou botu jinou, to je teprve potěšení :D

seymy
36 příspěvků 19.6.12 19:06

Nejhorší „kabinku“ jsem zažila, když jsem doprovázela kamarádku nakupovat k Vietnamcům. Když si zkoušela sukni, tak ji paní prodavačka stínila bílou plachtou a poté ji podala zrdcadlo :-)

Laen
34 příspěvků 19.6.12 20:22

Jakou mám ráda kabinku:

• s více věšáky
  • se dveřmi, pod kterými nevykukuje polovina noh
  • s normálními světly, ve kterých nevypadám jak drogově závislá zombie
  • s poličkou na odložení tašky
  • když nemám limitovaný počet kusů a můžu si jich vzít, kolik chci
  • aby do kabinky mohli dva lidé

Kabinky mi vyhovují v CaA, H&M, Takku a hlavně v F&F. V dalších řetězcích nenakupuji často, a nemám ráda kabinky v NY a v Gatu

little Blogger
20 příspěvků 19.6.12 20:41

Napříkladm, jak se teď otevřel nový Reserved na Václaváku… tam mají ty kabinky s závěsama, s tím, že vám trvá 15 minut, než ten těžký závěs odhrnete a zahrnete a pak celé zkoušení jste nervozní, protože závěs není tak široký, aby opravdu zakryl celou kabinku :/ osobně mám nejradši kabinky se dvířky, ale zde se bohužel i objevuje to že jsou dvířka nahoře krátká… ta hudba mě osobně taky vadí, obzvlášť když tam hrajou „českou kvalitu“ nebo „populární -teen písničky“

anicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.6.12 20:43

Priam ma dojimaju kabinky so zavesom v obchodoch so spodnym pradlom, ked sa snazim vyskusat si podprsenku a ma na mna vyhlad pol obchodu, pripadne cast ulice/obchodaku.

Skvele kabinky (aj predavacky, aj ked to je o temu vedla :-)) ma Tatuum, dnes som si tam par veci skusala - viac hacikov na viac stranach kabinky, sice zaves, ale dostatocne „tesniaci“, odkladaci priestor na tasku…a ako velmi potesujucu hodnotim aj velkost kabinky, nemusela som stahovat brucho, aby mi z nej netrcal zadok :-)

lubiky01
21 příspěvků 19.6.12 22:39

Plati asi pravidlo ze cim drahsi obchod tym lepsie kabinky…new yorker, terranova kenvelo, gate a vseliake lacne cinska handry- to su asi najhorsie… ale super kabinka bola vo victorias secret v new yorku, bolo tam kreslo a vsade krasne tapety, ako v takom budoari :-)

Sibyla
2646 příspěvků 20.6.12 07:21

Dobré kabinky mají v Tescu a v Marks + Spencer - velké, osvětlené, a vedou do oddělené chodby, takže vás opravdu nelze okukovat z obchodu. Příšerné v mém oblíbeném sekáči: těsné, nedostatečný závěs, pěkný výhled přímo ke kase a na ulici. Ale co je na kabinkách nejhorší: vždycky v nich v zrcadle vypadám příšerně. Nejradši bych to všechno zahodila, natáhla burku a šla domů kanálama.

any2
246 příspěvků 20.6.12 08:42
@teresaK píše:
Pro mě je nejhorší Terranova v Brně. Před vchodem do zkušební kabinky musíte odevzdat svou kabelku do skříňky s klíčkem…

Tohle bych naopak uvítala, můžete si tam odložit cokoliv. Kabát, ostatní nakoupené věci. Není nad to chodit po obchodě s kabátem přes ruku, pěti taškami, kabelkou, k tomu ověšena deseti ramínky.

anja.1
272 příspěvků 23.6.12 17:25
@znuf píše:
V NY nejenom, že tam vidí vyšší člověk, ale já jakožto vyšší člověk taky vyčnívám. Jednou jsem si tam zkoušela podprsenku a musela jsem být celá přikrčená :/

Taky na mě v jednom obchodu svítili bodovkou tak, že jsem se celá za chvíli začala potit (nehledě na to, že barva všeho byla ovlivněná).

V kabince potřebuji lavičku a háčky + závěs co jde 100% zatáhnout.

S tou bodovkou narážíte na Mango ve Štěboholech? Přišla jsem si tam jak ještěrka v teráriu, taky se vždy smaží pod žárovkou… A něco podobného jsem nikde jinde nezažila.

Příspěvek upraven 23.06.12 v 18:00

frenekka
73 příspěvků 23.6.12 17:45

V hypermarketu Albert v OC šestka je jedna, jediná zkušební kabinka, která je prsklá přímo uprostřed naproti asi dvaceti pokladen. Nikdy jsem do ní nelezla (ani sem tam nikdy nikoho neviděla jít), ale když si tam kupuji jídlo, hrozně mě ta kabinka pobaví. Taky ten závěs končí asi (nekecám) metr nad zemí…protě intimčo :D Asi to mají tak, aby tam nikdo nic nekradl a v případě že jo, musel by to být hodně šikovný zloděj, aby si ho nevšimli pokladní i zákazníci. Navíc mi přijde, že je smontovaná jen z nějakého tvrdšího kartonu.

Mně v kabinkách nejvíc vadí málo prostoru.

madline
56 příspěvků 12.7.12 20:57

Super kabinky jsou obecne v HM, protoze mi to tam vzdycky hrozne slusi diky zrcadlu i diky osvetleni. A taky maji skvele dvere, zadne zavesy, co nejdou zatahnout. Akorat mi dost vadi ten neporadek v nich, jak je tam plno lidi, tak prodavacky nestihaji uklizet a vsude se neco vali :(

A nejvetsi postrach pro me vzdycky bylo Mango - na Arkadach proto, ze ty zavesy maji omotane u vchodu do kabinky (asi design? :)) a kdyz je spustim a zkusim zatahnout, tak ta latka, jak neni splyvava, zustane trcet a nikdy neni mozne ji nacpat az ke kraji dveri.
A Mango na Zlicine bylo taky peklo, protoze v kabinkach nebyly zrcadla a vzdycky se muselo vylezt ven k jednomu spolecnemu. To jsem fakt nenavidela, nastesti to ted predelali.

La_Crime
601 příspěvků 18.8.12 20:26

Mně nedávno dost nakrklo, když jsem si v Tescu zkoušela skinny džíny. Byla to velikost 34 (hurá!), dopla jsem je (hurá!), v zrcadle jsem v nich měla fakt malý zadek a hubené nohy (dvakrát hurá!) a byly ve slevě (hurá…). Koupila jsem je a doma jsem se zármutkem zjistila, že jsem dala 600Kč za kalhoty, v kterých vypadám jako buřtík a posunutá velikost a zeštíhlovací zrcadlo byly jen triky na zvýšení prodeje. Nakonec jsem potlačila své komplexy a nosím je, ale ačkoli tam nakupuji ráda, příště budu dost, ale opravdu DOST váhat, pokud se bude jednat o něco, v čem obvykle nevypadám krutopřísně úžasně.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Tipy na nejlepší dárky k Vánocům: Jak udělat radost jemu i jí?

Mnozí se začínají připravovat na blížící se vánoční svátky. Jaký... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek