Skúšobné kabínky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
catherinne
13497 příspěvků 04.02.14 23:48

@Dadoo kdyby na věšáku, párkrát se mi stalo, že to bylo klidně naházené na hromadě, jak to někdo sundal nebo i naprané na zemi pod stoličkou. A to mi hlava nebere a nechápu tu drzost, že se tak někdo chová k něčemu, co není jeho! Ženské jsou někdy prasata.
Docela by mě zajímalo, jestli to dělají oprsklé turistky nebo už jsme taky takové. To dřív nebývalo. A kvůli tomu chápu, že dávají čísla, aby jim to alespoň donesly zpátky.
Když tam žádný štendr není, jsem ten blbec, který to roznáší, ačkoliv si také myslím, že to není moje práce. Ta prodavačka to má pověsit správně (např. podprsenky), na správné místo, třeba podle velikosti seřazené.

Bugatti
4086 příspěvků 05.02.14 01:06

@catherinne Bylo to v Tescu, prodavačka vydávala čísla a štendr tam byl. Když jsem chtěla pověsit ramínko na štendr, naštvaně na mne vybafla, že to mám vrátit na místo. Celá anabáze mne tak otrávila, že jsem to pověsila na první místo, kam na mne prodavačka neviděla.

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.14 11:35

@catherinne Ve větší míře to dělají turistky a domorodkyně se to od nich zdárně učí. Do dneška si pamatuju zážitek starý skoro 20 let z prvního většího nakupování v cizině, kdy jsem vešla v Paříži do obchoďáku a snad víc než půlka oblečení ležela strhnutá z ramínek na zemi, nakupující se v tom přehrabovaly (ano, samý ženský) jak v sekáčový hrabárně, kabinky byly plné odložených věcí, fakt hrůza. Tenkrát vzala za své má představa o kultivovanosti západoevropských obyvatel. A stále bere…ale nerada bych paušalizovala.

Lamicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.14 11:51

@Dadoo Ja taky dlouho vracela na stojany, prestoze jsem si rikala, ze to neni moje prace. Bohuzel se mi jednou stalo, ze na me prodavacka neprijemne vyjela, ze to vracim spatne. Nerozeznala jsem 2 druhy basic tricek. Od te doby vracim zasadne prodavackam s prosbou o zarazeni do regalu. Nikdy zadna neodmitla.

Lamicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.14 11:53

@stes Ja byla takhle v soku ve Spanelsku ze Zary. Desna hrabarna.

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.14 12:00

@Lamicka
V Belgii též. Ale zase si vemte, že to je obyč řetězec, tak to berou jako ostatní obyč řetězcové obchody, kam chodí většinou mládež. Akorát tady se bere jako něco lepšího.

Lenka M.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.14 12:03

@Dadoo HA! Akurát nedávno som sa ocitla v nejakom obchode kde nemali tú tyč na „nechcené“ veci, mala som toho celkom dosť ale slušnosť/blbosť?/ mi nedala to tam nechať, tak som poctivo hľadala odkiaľ som čo vzala a asi po zavesení druhej veci som si všimla, že mám v patách predavačku čo za mnou chodí a s gúľaním oči a stonaním to po mne prerovnáva, keď som dala M za L apod. Tak som tam tú plnú náruč švihla na prvý stojan a šla. Je to snáď ich práca nie?
@misial Ja som sa o tejto výhode kabínky v NY poučila, keď som si pri skúšaní všimla ako mi tam z vonku mladíci s výškou vašeho priateľa vrchom zaujate nakukujú :)

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.14 12:05

@cibetka 1 Myslím, že to nikoho neomlouvá, z ramínka na zem bych to nehodila ani v sekáči.

Lamicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.14 12:07

@cibetka 1 Mne to vysvetlila kamaradka, ktera ve Sp. zila. V CR se tehdy na Zaru pohlizelo jako na top obchod.

Zebra33
2038 příspěvků 05.02.14 12:11

@Bugatti - ja se takhle jednou nemohla svliknout z pouzdrovych satu bez zipu! Nechapu, kdo to takhle bez toho zipu navrhl, protoze strih tech satu byl stopro myslen na telo, ale material byl pritom celkem pevny. Uz obliknout sly spatne, ale to jsem si ja blba rikala, ze se do nich prece nejak nasoukam. Taky me mohlo napadnout, ze obracenym smerem to pujde jeste vic ztuha :D. Od te doby zacinam vzdycky zkouset od vetsiho cisla a do ceho mam problem se dostat radsi vzdam predem.

notrends
514 příspěvků 05.02.14 12:22

Jednou jsem zažila kabinky z kterých jsem stres ještě celý den i dnes když si na to vzpomenu. Bylo to v obchodě se značkovou modou a každou kabinku otevíral speciš klíčem chlap z ochranky a když se mi stalo že sukně byla malá a venku žádný prodejní poskok, odešla jsem si ji vyměnit ke stojanu, na sobě vlastní kalhoty jen tak narychlo natažené ani nezapnuté a kabinka se zavřela a zamlkla a musela jsem najít toho chlapa a ten mi znovu otevřel ale ještě vše zkontroloval co mám na sobě a co uvnitř. Děsný. Další kousek jsem už raději nevyměnovala a mám od té doby super sukni od CK ale o číslo větší.

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.14 12:38
@stes píše:
@cibetka 1 Myslím, že to nikoho neomlouvá, z ramínka na zem bych to nehodila ani v sekáči.

Však já to nedělám a ani jsem netvrdila, že je to správné. V obchodech pro „dospělé“ to ale neuvidíte. Obchody, kde mají binec mne odrazují, nechám je mládeži.

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.14 12:43

@cibetka 1 Jasně, že to v těhle obchodech není, proto jsem v původním příspěvku psala, že nechci paušalizovat. Každopádně to celkově vypovídá o…asi o všem :-(

Viktorie H.
664 příspěvků 07.02.14 20:05

Mě vždycky štve, když si něco oblékám přes hlavu, tak se mi zelektrizují vlasy a nejde s tím nic udělat :D proto chodím na nákupy zásadně s drdolem nebo culíkem.

fiu
11 příspěvků 08.02.14 11:23

K vlasům bych ještě přidala dny, kdy si vezmu např. ponožky u kterých spoléhám na to, že je nikdo neuvidí. pak změním plány a jdu nakupovat. No, moje oblíbené ponožky s krtečkem mne v těch chvílích poněkud znervózňují :-D (všímáte si nohou v kabinkách?)

Motyka
329 příspěvků 09.02.14 11:56

Nejvíc mě dostává obchod, který nabízí i spodní prádlo a nemá(!) zrcadlo v kabince. Přitom háček a stolička tam je. A to zrcadlo stojí na stojanu venku.

Oldyn
6156 příspěvků 07.04.14 10:07

@rice
Z těch kamer v kabinkách mám taky obavu. Tedy né, že bych byla něco extra, ale selže lidský faktor, nebo zaměstnanec bude mít potřebu se mstít zaměstnavateli a dá to na net. Proto spodní prádlo a plavky objednávám, pokud nesedí můžete vrátit.

Kačla
1 příspěvek 17.04.14 20:20

Mně se líbí kabinky v Lindexu, H&M A Sinsay. všechny mají dobře zatažitelné závěsy, a vcelku normální osvětlení. V Sinsay jsou dokonce sedačky, takže když zkouším, tak si může můj doprovod sednout a hodnotit :).

Naopak nemám ráda kabinky v New Yorkeru, Gatu, Tally Weill a taky Decathlonu. V Decathlonu je kabinek málo, je tam blbé osvětlení, divné závěsy a málo míst na odložení. A když vám daná věc nesedí musíte hledat po celém obchodě, kde jste ji vlastně vzali.

Jiná Realita
13791 příspěvků 17.04.14 20:31

Byla jsem nedávno v orsay a musím říct, že mají taky pěkně trapné kabinky. strašně malinké, kdybych byla snad jen o číslo větší, tak se v nich neotočím :-O

Charlene
282 příspěvků 18.04.14 21:00

V kabinkách v HM (Nisa Liberec) se v rozích válí hnusné chuchvalce prachu. Vždy když tam přijdu, jsou tam. Jsem přesvědčená, že tam od otevření nikdo nezametal…

AnoNe
884 příspěvků 18.04.14 22:36

Bezkonkurenčně nejhorší kabinky má New Yorker. Tak blbé, že tam radši nic moc nezkouším, maximálně tak trička (svetry, kabáty). V žádném případě spodní prádlo, plavky ani kalhoty.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek