Sladěné oblečení partnerů

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Guinea Pig
1190 příspěvků 4.8.13 13:29

@Lettie To jsem nevěděla, že i na tohle je pravidlo. Taky chodím partnerovi po pravici, ale spíš proto, že na levé ucho neslyší, takže nalevo bych šla asi jen kdybych si chtěla zanadávat :-)
Nicméně jsem teď viděla fotky kamaráda z dovolené a byla tam pěkná momentka z výletu po městských památkách- slečna v krásných červených šatičkách, boty na podpatku, klobouk, vyfocená s partnerem před starým kostelem. A partner měl žabky, dost pomačkané staré kraťase- kapsáče a nějaké reklamní tričko o dvě velikosti větší.

andreama
228 příspěvků 4.8.13 14:06

To my se doma ujišťujeme otázkou:Co si bereš na sebe? A máme na mysli právě styl, abychom nedopadli jako v předchozím příspěvku. Neřešíme jestli červenou nebo zelenou, ale zda košili nebo tričko.

Pandorra
31 příspěvků 4.8.13 14:49

Prosím, vysvětlíte mi někdo, proč je trapné a maloměšťácké ladit kravatu se šaty partnerky na plese? A jak by měl popř. jít muž oblečen? Je pak přípustná pouze kombinace bílá košile a černá kravata? Protože si tak nějak nedokážu představit, že by si muž vzal kravatu, která by se s barvami partnerčiných šatů vyloženě tloukla.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.8.13 14:52

@Pandorra protože si někdo vzpomněl na slovo urputně a ono se bohužel uchytilo?
Já bych selských rozumem řekla, že přesně stejná barva nebo dokonce i vzor šatů a kravaty může někdy dělat dojem, že se z těch šatů jaksi kousek uškubnul. Ale nevidím absolutně nic špatného na šatech a kravatě nebo kapesníčku ne ve stejných, ale ladících barvách. Třeba světlejší a tmavší modré nebo co já vím.
No ale obecně bych řekla, že dokud nejde jeden ve velké večerní a druhý v montérkách, tak je to spíš jedno.

999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.8.13 14:58

Největší trapas s laděním partnerü jsem zažila, když jsme byli s manželem pozváni na velkou rodinnou oslavu, která měla probíhat v jacht klubu. Mělo se tam sejít i příbuzenstvo, které jsem nikdy neviděla, tak jsem si s oblékáním dala záležet. Měla jsem nádherné červené hedvábné šaty, manžel lehký letní oblek. Na místě jsme zjistili, že je to spíš grilovačkou, která se koná venku. Nejenže jsme byli za exoty, ale navíc nám byla zima. Protože jsme přijeli každý po své ose, vrhli jsme se do kufrů svých vozů, vyndali džíny, které jsme si ten den nezávisle koupili a s hrůzou jsme zjistili, že jsou stejné. A navíc velice nápadná limitovaná edice Andy Warhol… Teta, která oslavu pořádala, jen procedila mezi zuby: jen smutní manželé nosí stejné věci..

Mylady2
12413 příspěvků 4.8.13 15:00

@stricc je rozdíl mezi barvou ladící a barvou stejnou! Co se týče stejného vzoru tak to už je ultra peklo!

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.8.13 15:12

@Mylady2 no dyť to říkám
@999 vsadím se, že bych si toho vůbec nevšimla, nikdy mě nenapadlo zkoumat, čím se lišej nebo shodujou jedny džíny od jiných džínů.

999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.8.13 15:23

@stricc bohužel, všimla :-) Limitovaná edice s Marylin Monroe - v dámské variantě s jejím portrétem v kovu, pánské se stejným obrázkem jen natištěným… Byla to kolekce Pepe jeans. Nakonec nás pobavilo, že máme stejný vkus, nikdy jsme se o nich nebavili a oba si je koupili ve stejný den…:-)

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.8.13 15:27

@999 aha, tak stejný obrázek, to asi jo. A vůbec, grilovat se má večer, pak takové detaily zmizí v šeru ;)

misial
1396 příspěvků 4.8.13 15:31

Tak já nevím, ale na ladění na plesech nevidím nic špatného. Naopak mi připadá naprosto hrozné, když má žena třeba fialové šaty a chlap oranžovou/zelenou košili - že taková košile neodpovídá etiketě je v praxi bohužel docela jedno, protože je to častý úkaz. Loni jsme s přítelem byli na plese dvakrát, pokaždé jsem koupila (téměř) totožnou s tou na mých šatech (samozřejmě jednobarevnou) a ušila mu z ní motýlka k černému obleku a bílé košili - v takové míře se mi to líbí.

Uznávám, že kupovat v barvě šatů i košili a snažit se to dotáhnout k dokonalosti, které je ale výsledek značně vzdálený, už je dost přes čáru, ale v tanečních na střední jsem z toho měla radost :D

999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.8.13 15:36

Stricc Už jsou hrozně zničené, nosím je do lesa :-) ale jak uznáte, k nepřehlédnutí :-)

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.8.13 15:40

@999 to asi jo. Stejně kdybych si toho všimla, tak bych asi taktně mlčela. Lidi si dávaj na džíny všelijaký podivnosti a ještě by někdo pojal podezření, že nemám nic jinýho na práci než koukat cizímu chlapovi na zadek ;)

666mahu
1490 příspěvků 4.8.13 16:07

Když jdu s partnerem, tak se přizpůsobujeme jen účelu /elegantně, sportovně, slavnostně…/, barevně se naopak snažím, abychom nešli ve stejných - oba v růžovém nebo zeleném tričku mi připadá trapný, takže spíš aby se barvy k sobě hodily. Mám to dost jednoduché, manžel vzory nemusí (třeba takové kosočtverce nesnáší), takže dvoje proužky nám nehrozí. :-)
Největší peklo jsou lidé v totožném oděvu - stejná trička, sportovní bundy apod.

kajiksuk
143 příspěvků 4.8.13 22:37

Kravatu a šaty s partnerem neladíme, ale při poslední společné akci jsem měla béžové šaty a červené šperky a on měl tmavě modrý oblek a červeného motýlka. Nebyl to záměr, ale líbilo se mi to.

Někdy se nám stane, že mám tričko s úzkými horizontálními proužky a on košili s vertikálními proužky. Jako dva matematikové pak můžeme tvrdit, že vytváříme kartézskou osovou soustavu.

Ono asi záleží na celkové úpravě. Když má chlap nepadnoucí polyesterový oblek po tatínkovi, je ladění kravaty dost úsměvné.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek