Slavnostní účes

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.15 17:22
Slavnostni uces

Mate nekdo tip na slavnostni uces z vlasu k ramenum, aby to nebyl vycesany drdol? Predstavovala bych si ty boky nejak sepnout dozadu ( mam na to koupenou i sponu) a zadni vlasy nechat volne, ale nevim, jestli rovne nebo natocit? Hodila by se nejaka fotka jako inspirace, nikdy to neumim v kadernictvi poradne vysvetlit. Pripadne pokud mate fotky slavnostnich ucesu, jake se Vam libi, tak sem s nimi. Treba poslouzi i jako inspirace nekomu jinemu. Dekuji

Reakce:
Mylady2
12413 příspěvků 7.1.15 17:41

@bertulka vykašlete se na kadeřnictví nebo selfservice. Nechte se učesat od nějaké šikovné make up artistky - v Praze jich je mnoho počítám že i v Brně najdete.

Pokud chcete hledat inspi tak stačí do googlu zadat half up do

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.15 17:45

@Mylady2 no, sveho kadernika mam vyzkouseneho, jsem s nim spokojena, do nejakeho experimentu pred sobotnim plesem s nekym neznamym se poustet nehodlam :-), nemuselo by to dopadnout dobre. Tak ja jdu googlit. Diky

Mylady2
12413 příspěvků 7.1.15 17:57

@bertulka já jsem tim chtěla říct že dle mé zkušenosti umí lépe učesat tihle :-) (kadeřnící stříhají, barví…) využívám této služby často i s make upem.

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.15 18:12

@Mylady2 pokud mate nekoho vyzkouseneho, tak pak je to idealni varianta. Ale muj umi i cesat, fakt :-)

kayav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.15 19:06

Mohu potvrdit, ze to tak byva - kosmeticka nelici, ale stara se o peci, a stejne tak to byva i s kadernikama. Neni to dogma samozrejme a pokud je vas kadernik sikovny, vyhra pro vas :-)
mne by se na vas libilo neco takoveho, priznam se, ze ty spony a napul sepnuty vlasy moc nemusim, ale to asi proto, ze mi to neslusi.

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.15 19:31

To se mně líbí, ale na ples k dlouhé "róbě " bych chtěla něco slavnostnějšího. Třeba toto a ozdobit vzadu tou sponou

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.15 19:32

Nebo sponu jen na jednu stranu

kayav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.15 19:44

@bertulka jo proč ne. akorát bych se vyhla těm loknám, které jsou zatočené až ke konečkům. Když jsou ty konce volnější, vypadá to méně princeznovsky víc moderně.

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.15 19:45

@kayav, prave, z tech kudrlinek mam trochu strach a proto by se mne vice libila ta 1. varianta

kayav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.15 19:47

Ano a i si myslim, ze by vam to vice sluselo. libi se mi na tom i to, ze je to zachyceno jen pinetkou, takze zalezi, jakou mate tu sponu. nemate foto?

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.15 20:28

Bohuzel nemam, nemam ji u sebe, je trochu zdobnejsi k satum, ale treba ji nakonec ani nedam, jeste uvidim.

Julia55
41 příspěvků 10.2.15 20:21

Tiez pridavam aj svoj navrh na plesovy uces.Ja som si urobila na ples nieco podobne pred tyzdnom s pomocou clip inov

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek