Slipy, nebo trenýrky?

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
sarah123
2137 příspěvků 31.7.13 16:25

A ja se k tomu priznam :D Ja mam proste na chlapech rada slipy :D manzel v prehistorickych dobach nosil slipy, pak jsem mu jako desne vtipny darek (bylo nam 16) koupila boxerky a od te doby si je oblibil, ty se mi taky libi.
Trenky mi prijdou priserne, i na mladych klucich mi to pripomina dedu z Ecce Homo Homolka nebo manzela Ruzickove v Slunce, seno, jahody, jen se rozvalit na valende u focusu s pivkem v ruce. Kdyby se prede mnou chlap svlikl, a mel trenky, umru smichy (nebo se udusim zvratky, dle pouzitosti).
Ale uz jsem prijala svuj udel, byt snad jedinou zenou v republice s preferenci pro slipy :)

Zebra33
2038 příspěvků 31.7.13 16:34

@Doudou - standardne ne, ale pokud mate nejaky gynekologicky zanet (nejlepe bakterialniho puvodu), tak mi to moje gynekolozka durazne doporucila. Ja na ty zanety bohuzel docela trpim a kdyz si nastradate sbirku kalhotek z umeliny, ktere pak v pripade nouze potrebujete vyvarit, tak je v podstate muzete vyhodit rovnou.

sarah123
2137 příspěvků 31.7.13 16:40

Jinak k tem znackam (panskeho pradla), ja mam vybornou zkusenost s Undercolors (of Benetton), pak relativne jeste Tezenis. Sloggi byly tenke jak papir, rozpadly se zahy.

@Doudou
Jo, vsechno spodni pradlo (ne podprsenky, ale ponozky ano) vyvaruju. Nesnasim, kdyz nekdo pere spodni pradlo spolecne s normalnim. At ziji fekalni bakterie.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.7.13 17:04
@yamama píše:
Zajimalo by mne, zda Vasi muzi nosi spise slipy, anebo trenyrky?
Co se Vam osobne libi vice a snazily jste se sveho muze nejak ovlivnit? Uspesne, anebo jake byly jeho argumenty proti zmene? Kupujete svym muzum spodni pradlo jako darek - a jake jsou Vase oblibene znacky?

Teda mňa by zaujímalo či by ste svojho manžela neumiestnila na psychiatriu, keby sa vás pokúšal ovplyvniť vo výbere vášho spodného prádla? Už ste počula o niekom kto ovplyvňuje muža v tom čo si natiahne na svoj vlastný zadok? A o druhu toaletného papiera si nepokecáme?. :-D

Guinea Pig
1190 příspěvků 31.7.13 18:11

@Giulietta tak ten mám nejraděj Kleenex, mají dokonce vyražené psí tlapky na každém útržku.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.7.13 18:14

@Borůvka19 A čo takýto, človek može používať aj mozog. :-D
http://thecoolgadgets.com/…et-paper.jpg

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.7.13 18:19

PPRE TOHO ČO MI STRČIL MÍNUS. :-)
http://cdn.thegadgetflow.com/…et-Paper.jpg

Guinea Pig
1190 příspěvků 31.7.13 18:20

@Giulietta Jééé!! ten je přímo pro mě! zrovna tam mají návod na jeřába. Akorát bych asi dost odmotávala, protože bych byla zvědavá, co je dál…

Guinea Pig
1190 příspěvků 31.7.13 18:23

@Giulietta kamarád dostal tento k narozeninám ted nedávno.

ProfZav
103 příspěvků 31.7.13 20:07

Já se na to prostě nemůžu dívat, jsem divná, když mě ty fotky znechucují? Asi jo..
tohle byl komentář k fotkám Davida Beckhama, nějak se mi to tu neaktualizovalo. Vtipné toaleťáky se mi líbí :-)

Guinea Pig
1190 příspěvků 31.7.13 20:19

@ProfZav a nelíbí se vám prostě David nebo že je nahatej? skoro.

ProfZav
103 příspěvků 31.7.13 20:27

@Borůvka19 : Proti Davidovi oblečenýmu nic nemám, asi mi nejvíc vadí, že to vypadá, jako by mu prádlo bylo o číslo menší. Má TO tam moc narvaný. Ani se mi obecně zase tak nelíbí vysvalovaní chlapi. Jsem divná :-)

Guinea Pig
1190 příspěvků 31.7.13 20:30

@ProfZav já teda taky nerada extra svalovce, ale David mi ještě připadá ok. Ale já mám pro něj slabost :-) že TO tam má narvaný se mi líbí…jakože je za co chytit…ježišcotozasemelu…

megisek 1
161 příspěvků 31.7.13 20:37

@Borůvka19 No já nevím, ale když ty fotky vyšly, kdosi se zmínil o vycpávce v těchto partiích :-).

ProfZav
103 příspěvků 31.7.13 20:39

@Borůvka19: Každý má prostě jiný vkus :-) já jednou jela ve vlaku naproti pánovi, co měl v parném létě na sobě kraťasy-ustřižené rifle a to tak krátké, že mu TO všechno lezlo jednou nohavicí ven..celou cestu jsem měla sveřepě zavřený oči, ale už nikdy na ten jeden letmý pohled nezapomenu. A ten chlap rozhodně spodní prádlo neřešil vůbec, pod tu roušku by se mu nevešly ani ty slipy!

koi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.7.13 20:44

@ProfZav

Tak David zase není tak příliš vysvalovaný, pod tím si představuji něco jiného, ale opravdu mi TO přijde příliš nacpané… až z toho má pohledu má člověk nepříjemný pocit, že to musí být setsakra nepříjemné a tak vůbec.

ProfZav
103 příspěvků 31.7.13 20:52

@megisek 1? kam ten svět spěje? Přece žádnej chlap si nekoupí drahý značkový prádlo protože si bude myslet, že v něm bude vypadat stejně jako David. Nebo jo? To je jak vycpávky na zadek podle J.Lo…

Ledvedka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.7.13 21:29

@ProfZav Ale ne..ty vycpávky tam má jen Dejv, aby se nerozkřiklo, že ho není za co chytit..Pro ostatní jsou to normální slipy.

Guinea Pig
1190 příspěvků 31.7.13 21:40

@megisek 1 neee!!! :-D No, ale třeba nechal rozkřiknout fámu o vycpávkách proto, aby nebyl příliš obtěžován, ha! To je tzv. dvojitá kamufláž :-)

megisek 1
161 příspěvků 31.7.13 21:43

@Ledvedka No jasná zpráva…normální chlap s „běžnými parametry“ by spodní prádlo asi nefotil :-).

megisek 1
161 příspěvků 31.7.13 21:47

@Borůvka19 Nebo si spíš zavařil, neb obtěžovatelky se budou chtít dopátrat pravdy…

Guinea Pig
1190 příspěvků 31.7.13 22:06

@megisek 1 musím zjistit, kde ted s Viktorkou bydlí a jdu kupovat lístek!

Guinea Pig
1190 příspěvků 31.7.13 22:31

@Ledvedka no ty brďo… to i kdybych ho teda nakonec našla, tak mě čeká dalších pár dní bloudění po samotným baráku :-)

Park
443 příspěvků 1.8.13 06:44
@Borůvka19 píše:
@Zebra33 Je krásný, i ve slipech, ale pořád, pořád to není ono! nene, boxerky prostě vypadají víc chlapsky i na Davidovi. Docela fajn mi přijde ta varianta mezi slipama a boxerkama.

ten Bekhem už není co bejval… Ani břicho už nezatahuje poradne

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Tipy na nejlepší dárky k Vánocům: Jak udělat radost jemu i jí?

Mnozí se začínají připravovat na blížící se vánoční svátky. Jaký... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek