Slipy, nebo trenýrky?

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Doudou
1387 příspěvků 1.8.13 07:51
@sarah123 píše:
Jinak k tem znackam (panskeho pradla), ja mam vybornou zkusenost s Undercolors (of Benetton), pak relativne jeste Tezenis. Sloggi byly tenke jak papir, rozpadly se zahy.@Doudou
Jo, vsechno spodni pradlo (ne podprsenky, ale ponozky ano) vyvaruju. Nesnasim, kdyz nekdo pere spodni pradlo spolecne s normalnim. At ziji fekalni bakterie.
Že se furt vracím k tomu vyvařování :-). Četla jsem, že současné prací prášky jsou už tak výkonné, že není třeba prát na tak vysokou teplotu a že to ani není moc eko (energie).
Prádlo a ponožky peru zvlášť od ostatního oblečení, ale spolu dohromady(takže se fekální bakterie můžou mísit s nožníma :-) ), ale nevyvařuju. Jak to máte ostatní? Chci se ujistit, že nejsem šmudla :-o

Příspěvek upraven 01.08.13 v 10:38

Guinea Pig
1190 příspěvků 1.8.13 09:37

@Park nebuďte přísný :-) ono je to taky o charisma, ne o dokonalém břiše..

Mylady2
12413 příspěvků 1.8.13 09:43

@Doudou peru zvlášť mužovo prádlo :-D jeho nožní a fekální bakterie :-D
Své občas peru halabala s normálním oblečením…hehe

andreama
228 příspěvků 1.8.13 09:47

@Borůvka19 Jenom jestli mu Viktoria vyvařila trenky!

Doudou
1387 příspěvků 1.8.13 10:39
@Mylady2 píše:
@Doudou peru zvlášť mužovo prádlo :-D jeho nožní a fekální bakterie :-D
Své občas peru halabala s normálním oblečením…hehe

Oh, tak já ještě navíc míchám mé bakterie (nožní + fekální) s jeho bakteriemi (taktéž obojíma).

Zebra33
2038 příspěvků 1.8.13 13:53

Prakticky dotaz - kdo perete spodni pradlo zvlast, to jako zvladnete naplnit treba jednou za tyden pracku jenom spodnim pradlem? Zvlast svetlym a zvlast tmavym predpokladam? Nam by asi doslo ciste spodni pradlo driv nez by byla pracka aspon z pulky plna. Nebo perete na nejaky ten program pro polovicni varku? Ja fakt jedine, kdy jsem prala svoje spodni pradlo zvlast bylo kdyz jsem ho potrebovala vyvarit. Z beznych bakterii az takovou paniku nemam a troufam si tvrdit, ze jsme vcelku zdravi.

Doudou
1387 příspěvků 1.8.13 14:17
@Zebra33 píše:
Prakticky dotaz - kdo perete spodni pradlo zvlast, to jako zvladnete naplnit treba jednou za tyden pracku jenom spodnim pradlem? Zvlast svetlym a zvlast tmavym predpokladam? Nam by asi doslo ciste spodni pradlo driv nez by byla pracka aspon z pulky plna. Nebo perete na nejaky ten program pro polovicni varku? Ja fakt jedine, kdy jsem prala svoje spodni pradlo zvlast bylo kdyz jsem ho potrebovala vyvarit. Z beznych bakterii az takovou paniku nemam a troufam si tvrdit, ze jsme vcelku zdravi.

No já to peru prádlo + ponožky zvlášť, ptž. to peru na vyšší stupeň než zbytek (ale nevyvařuju :-) ). Světlé a tmavé samostatně samozřejmě. Pračku zaplním tak do 3/4. Asi to bude mou velkou velikostí prádla a tím, že přítel nenosí slipy abychom byly u tématu), ale trenky, ty jsou prostornější.
Neperu každý týden, mám prádla hodně.

koi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.8.13 14:20

@Doudou

Já osobně tak neperu, ale moje máma ano, tak přihodím svou trošku do mlýna - na vyvářku pere kalhotky, trenky, látkové kapesníky, ručníky a utěrky, takže to se během týdne (ve dvou lidech) nasbírá. A všechno to tedy bylo světlé.

sarah123
2137 příspěvků 1.8.13 18:31

@Doudou
Prat na vysokou teplotu urcite neni ekologicke, to mate pravdu, ale s tou ucinnosti pracich prasku bych si nebyla tak jista vzhledem k tomu, ze:

1. na detske latkove plenky se, pokud vim, jeste stale durazne doporucuje vyvaret a pak jeste zehlit, prave kvuli zniceni bakterii
  2. napr. v nemocnicich se na lozni pradlo a obleceni pouzivaji k praskum jeste baktericidni pripravky.

Kdyz potrebuju vyprat neco, co nejde na 90 (treba krajkove spodni pradlo, detske plysaky nebo co ja vim co jeste), pouzivam prave ty antibakterialni pridavky, treba http://www.napisan.it/…polvere.html

Jinak na 90 peru i rucniky, lozni pradlo, uterky z kuchyne, polstare, deky a to bude asi vsechno.

@Zebra33

vetsinou pracku zaplnim tak z 1/2, ale peru asi min casto, nez jednou za tyden, proste az kdyz se to nasbira (a dokud samozrejme je v cem chodit :) )

ProfZav
103 příspěvků 6.8.13 10:58

@sarah123 : S těma plínkama jsem četla od jedné doktorky, že sice žehlení ničí bakterie, ale když to vyžehlené prádlo dáte do skříně, tak tam ty mršky zase nalezou. Já mám s ručníky problém, peru je běžně na 60 a jsou zatuchlé, nechápu proč. Když je peru na 90, tak mi zase přijdou hrubé, je to začarovaný kruh :-)

TinkaH
920 příspěvků 6.8.13 12:03

Hmm, peru dohromady. Ale jak se tak nad tím zamýšlím, asi začnu prát zvlášť, ale nejdříve budu muset nakoupit hory trenek a kalhotek, protože počítám tak dva týdny minimálně na naplnění

Jirkátor
1569 příspěvků 6.8.13 12:04
@Doudou píše: … Je to hrozné, asexuální. Jak se to v předu rýsuje…

Tak to si můžete vybrat co je horší: jestli se to v předu rýsuje, nebo nohavicí vypadává… :D

Robena
1257 příspěvků 7.8.13 11:25

@Jirkátor Ja mela rysovani vzdycky rada.

Rosalyn
925 příspěvků 7.8.13 11:28

Jeden vtípek k toaletním papírům: toaletní papír pro Chucka Norrise. :-)

Morže
1094 příspěvků 11.8.13 16:10

Nevím asi jsem divná, ale nijak mě chlapy ve slipech nepohoršují a mám k nim stejnej sexuální apetýt, jako v jiném prádle. Co mě připadá asexuální jsou trenky! Mám pocit, že trenky jsou jako kraťasy, co se snaží nacpat do kalhot a moc nechápu, co je na tom u pánů pohodlného rvát tam ty nohavice do kalhot…
A nejhorší na tom je, že trenky miluje můj přítel. A ještě miluje takové ty důchoďácké… úá. Už jsem přemýšlela, že mu koupím aspoň nějaké boxerky (se slipama by mě na stopro poslal do háje) ale furt mi to připadá takový trapný kupovat mu spodní prádlo. jsme spolu 4 roky a půl.
Za to on mě do spodního prádla vůbec nemluví a co mi říkal, tak hlavně ani neví, co mám. Prý mě má nejradši bez ničeho. Mám pocit, že i kdybych nosila nějaké inkontineční kalhotky, tak mu budu přitahovat stejně jako v nějakém hezkém sexy prádýlku, což mě občas docela štve…

Morže
1094 příspěvků 11.8.13 16:12

@ProfZav Nevím nemám potřebu sledovat chlapy, jak strkají ven svojí chloubu a zalévají kytky. Moje normální reakce je, že se otočím a sleduju něco jinýho.

jumbeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.8.13 16:12

@Giulietta http://img.podkalhoty.cz/…8_coral1.jpg
Tohle je hlavně hodně mužné.

Navaa
553 příspěvků 11.8.13 20:38

@Morže Brala bych to jako jeho velkou přednost. Nepřitahuje ho pohled na ženu v luxusním prádle, ale vy a vaše tělo ;) Není to nakonec lepší?

ProfZav
103 příspěvků 11.8.13 20:47

@Morže: Já jsem taky nenapsala, že to sleduju, jen že jsem to už viděla..

Morže
1094 příspěvků 11.8.13 21:02

@Navaa Ale to jo, ale když si chce člověk udělat radost pěkným prádlem, body, negližé nebo něčím takovým, tak to druhá polovička ale neocení tak, jak bych si přála :) Nepadne úžasem na postel a neřekne jé tobě to sekne, ale pomalu si ani nevšimne, že něco na sobě mám, pokud to nebliká nebo to nesvítí kilometr daleko :D

Morže
1094 příspěvků 11.8.13 21:05

@ProfZav Já spíš fascinovaně setkávám s tím, kde všude jsou chlapi schopní se vymočit. Nejednou se mi stalo, že jdu za nějakým chlapem a ten chlap se najednou otočí k budově a začne vykonávat potřebu. Uprostřed rušné ulice.

andreama
228 příspěvků 11.8.13 21:56

To je děs! Jednou jsem takhle venčila psa a říkám : Tak se vyčůrej a jdeme. A najednou vidím, že vedle u zdi močí nějakej pán. Pěkně se lek :)

valentina11
9 příspěvků 12.8.13 00:43

Slipy jedině pod spotovní oblečení-pokud to vyžaduje-např. cyklistické kalhoty…

Dommik
2 příspěvky 12.8.13 08:52

Rozhodně trenýrky, slipy jsou nepohodlné.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek