Slipy, nebo trenýrky?

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Morže
1094 příspěvků 12.8.13 09:36

Mě by zajímalo, proč je podle většiny žen naprosto asexuální slipy? Slipáče mi připadají stejně atraktivní jako boxerky. Co mě spíš odpuzuje jsou tangáče a trenýrky. O pohodlnosti se nebavím.
Včera jsem díky téhle diskuzi navázala téma se svým přítelem a důvod, proč nosí jen ty trenýrky je ten, že nesnáší, když se boxerky lepí na jeho stehna, když se zpotí. Můžu rozhodně potvrdit, že se hodně potí. Když je mu horko, nebo dělá fyzickou aktivitu, je během deseti minut komplet mokrý a vlasy jak kdyby čerstvě vylezl z vany.
Máte doma některá z vás taky partnera, co má s tím problémy? Je lepší pro něj 100% bavlna, nebo bavlna s příměsí? Já ho nechci nutit, aby nosil něco, co je mu nepohodlný, ale on si udělá názor kdesi dávno v minulosti podle jedné zkušenosti, ale nenapadne ho, že se to může časem změnit.
Asi jako když jsem ho prvně zatáhla do divadla, aby se přesvědčil, že v divadle nehrajou jenom vážné umělecké hry elá Shakespeare, ale i normální komedie pro širokou veřejnost a z názoru, že divadla jsou blbý teď nadšeně rozhlašuje, že divadlo je mnohem lepší než kino a je to i výhodnější cenově.
Doufám, že mě tu nebudete posílat někam na omlazení, ale když už tu je téma slipy nebo trenýrky, které mě hodně zajímá…
Pořád doufám, že starýho kozla novým kouskům naučím :D

jumbeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.8.13 12:50

@Morže Myslím, že pokud se přítel hodně potí, nejlepší jsou přírodní materiály - hlavně ne polyester. Něco jako tohle vám přijde taky odpudivé?
(Vím, že je to OT, ale v Plzni je divadlo výhodnější než kino? My když jdeme tady do divadla [malého], tak nás to vyjde na dvakrát až třikrát víc - posledně 640,– pro dva.)

Zebra33
2038 příspěvků 12.8.13 13:32

@jumbeee - ja jsem spis premyslela, jestli by prave pro pritele Morze nebyl lepsi nejaky takovy ten umely elasticky material (nevim, jak se to jmenuje presne, pritel z toho ma skoro vsechny boxerky - polyamid mozna? s podilem elastanu). Na snure je to vzdycky driv suche nez bavlna, takze bych rekla, ze i pokud se to na tele zpoti, tak to rychleji uschne. Nebo rovnou funkcni pradlo. Nebo u toho funkcniho zacit a kdyz to bude z hlediska poceni priteli pripadat ok a zvykne si na ten upnuty strih, tak zkusit prejit na nejaky levnejsi/bezny material.

jumbeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.8.13 13:47

@Zebra33 No jo, ale když mu vadí obepnutost na stehnech?

Zebra33
2038 příspěvků 12.8.13 13:52

@jumbeee - Morze pise, ze mu vadi, kdyz se mu boxerky lepi na stehna, kdyz se zpoti. To si prave myslim, ze kdyz nezustanou vlhke od potu, ale pot bude odveden pryc od tela a boxerky rychle uschnou, ze by mu prave vadit nemuselo. I kdyz muzska duse je nevyzpytatelna ;)

jumbeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.8.13 13:57

@Zebra33 Aha. To mě nenapadlo, ale možné to asi je :).

Morže
1094 příspěvků 12.8.13 23:28

@jumbeee No vámi vložený odkaz mi moc přitažlivý nepřipadá, ale budu hledat dál.
Jinak divadlo u nás Josefa Kajetána Tyla je cena podle místa, kde sedíte. Nejlevnější vyjde tuším nějak kolem 130kč a nejdražší a nejlepší místa už jsou nad 200. V jiném divadle v Plzni jsem zatím nebyla. Když vemu kino s 3D, tak to stojí kolem 180kč + 15kč za brýle na půjčení.

@Zebra33 To nezní jako špatnej nápad. Ale zase co já vím tak pot sice odvede pryč, ale pak ten materiál.. ehm hrozně páchne.

Morže
1094 příspěvků 12.8.13 23:30
@Zebra33
@Zebra33 píše:
@jumbeee - Morze pise, ze mu vadi, kdyz se mu boxerky lepi na stehna, kdyz se zpoti. To si prave myslim, ze kdyz nezustanou vlhke od potu, ale pot bude odveden pryc od tela a boxerky rychle uschnou, ze by mu prave vadit nemuselo. I kdyz muzska duse je nevyzpytatelna ;)

Mužská duše a mužské ego. Obecně nesnáší cokoliv obepnutýho.

Ejmyk
70 příspěvků 13.8.13 15:51

@Morže Myslím si, že to není o mužské duši ani o mužském egu. Vy byste snad dobrovolně nosila určitý střih kalhotek, který je vám vyloženě nepříjemný? Dost o tom pochybuji.
Já bych třeba taky nikdy denně nenosila např. tanga, poněvadž mi je jejich střih nepříjemný a nosím je jen pod upnuté oblečení (poněvadž s jiným střihem by se většina prádla rýsovala) a nebo když chci udělat přítelovi jednou za čas velkou radost.

A abych se vyjádřila k původnímu dotazu - preferuji trenky a boxerky (ty ale v nepatrně větší velikosti, poněvadž se mi nelíbí, když je to všechno hodně obepnuté). Každopádně kdyby chtěl přítel nosit slipy nebo ultra obepnuté boxerky, tak mu do toho kecat nebudu. On mi do mého spodního prádla taky nekecá.

Morže
1094 příspěvků 13.8.13 23:52

@Ejmyk Však já nechci, aby nosil něco, co je mu nepříjemný. Na druhou stranu mi prostě trenýrky připadají hrozný a fakt mě v nich nevzrušuje a tak hledám nějakou jinou možnost, co by mu bylo příjemný a zároveň by nevypadal jak kdyby zhubnul sto kilo a neměl jiný prádlo.
Nevím o konkrétním střihu kalhotek, co by mi byl nepříjemný. Když mi je něco nepříjemný, tak je to většinou malý či velký a nebo je to ze špatného materiálu.

kamaradvladimir
448 příspěvků 14.8.13 09:57

Oboje, záleží na příležitosti a aktuální situaci :) a možná by jste se divily kolik např. motorkářů nosí tangáče! Ano :) pod kombošku je to pohodlné a neudělá se vám vlk :)

Lady Apathy
512 příspěvků 14.8.13 11:23

Za mě rozhodně trenky, nejlépe s tučňákama (miluju tučňáky!) dobře se v nich totiž spí :D

Cornero
415 příspěvků 8.10.13 04:47

Stejne je to o tom co je zrovna v mode. Kdyz sem byl malej tak trenky nosili akorat dedove jinak snad vsichni meli slipy. O dvacet let pozdejs jsou slipy brany jako neco asexualniho. Osobne momentalne slipy zadny nevlastnim ani neplanuju vlastnit a nosim trenky (doma volny, do kalhot upnuty) i kdyz na sport mi prijdou nejpraktictejsi slipy protoze je tam vse stabilne na svym miste.

KoukejJinam
14 příspěvků 16.10.13 19:39

Nikdy jsem neměla partnera, který by nosil slipy. Nevím jestli bych to vydýchala.

xluki
90 příspěvků 8.1.14 17:38

Boxerky, zásadně a jedině. Manžel teď dostal boxerky značky Belinda, psali, že mu změní život. Ale prý se nic nezměnilo.

Trenky
1 příspěvek 23.1.14 10:16
Milé dámy..na to nemáte koule!

Zeptejte se mužů proč chtějí nosit slipy nebo něco jinýho nebo nic. Já nedám dopustit na slipy, protože jsou pro mne pohodlnější než ostatní variace. Připouštím, že se mi víc líbí boxerky, slipy mi připadají dost teploušské (bez urážky), ale musím nosit slipy protože mám velký koule a chodit v sice hezkých boxerkách celý den je pro mne za trest.. pořád se mi to převaluje sem a tam a je to nepříjemné, slipy všechno pěkně fixují a je to fajn. Vy taky máte rády podprdu, která vám to pěkně drží pohromadě.. takže výhodu mají ti kteří mají malé genitálie a nemusí řešit, co na sebe a můžou si vzít na sebe dle vás něco atraktivnějšího.

yako
3225 příspěvků 24.1.14 19:51

@Trenky děkujeme za fundovaný příspěvek.

katrista
1 příspěvek 31.1.14 10:44

Nosil jsem do 19 let trenyrky ale vadila me vzdy guma a otisk ma tele, tak nosim slipy o cislo vetsi aby jsem ho tam lepe ulozil nosim je rad ted je mi 40let a mam jich kolem 100ks na stridani, nenecham na ne dopustit

Richard.Alexi
4 příspěvky 24.3.14 14:03
Názor za mužskou populaci :-)

Muhehe, teda koukám, že tady asi budu první chlap v jámě lvové :-) Kde začít? Slipy určitě ne, už jen kvůli tomu vzhledu- střih opravdu jak dámské kalhotky :-) A kauza trenýrky- partnerce určitě záleží na tom, v čem její chlap chodí- a tady co žena, to názor, počínaje tím, že jedny trencle se srdíčkama v šatníku již znamenají úplnou infantilnost jejich protějšku. Musím snad bohu poděkovat za to, že se doma o tomto dokážeme normálně bavit, určitě se neposíláme kvůli spodnímu prádlu hledat jiného partnera, partnerku, to zase připadá dětinské mě. A jelikož máme rádi pestrost, určitě nevyhrává jeden typ trenek, kalhotek, ale víc mě zajímá, jak se prádlo líbí mému protějšku. A schválně jsem dnes pozoroval, když jsem byl venku, jestli na mě nikdo nekouká- mám dnes červené trenky a na nich kočičky- a úplně v pohodě- že by to bylo tím, že jsem měl i kalhoty a není to vidět? Tak snad mě kvůli nim nevyhodí partnerka večer z domu nebo nepošle hledat známost na Ukrajinu :-) Ženský, život je kompromis- když ho čekáte od chlapa, buďte taky tolerantní- a to nejde jen o trenky :-)

Zebra33
2038 příspěvků 24.3.14 14:21

@Richard.Alexi - za me jsou infantilni trenky/boxerky jednoznacnym zabijakem vasne. Zaplatpanbuh je muj partner pricetny a zadne spodni pradlo s kocickami ani Bartem Simpsonem a podobnymi supervtipnymi roztomilostmi nevlastni. Ovsem aby v tom muzi nebyli sami, tak mne tedy nepripada extra sexy ani damske spodni pradlo s Hello Kitty nebo se Snoopym. Samozrejme nemusime byt vsichni sexy 24/7, ale i pohodlne pradlo na bezne noseni podle me nemusi byt nutne infantilni.

Richard.Alexi
4 příspěvky 24.3.14 15:20
Trest smrti za trenky s obrázkem :-)

Zebra33 : Aha, takže se jdu léčit i s přítelkyní, jsme nepříčetní oba :-) Na svoji obhajobu, vážený soude, mohu jen uvést, že mám i jednobarevné trenky bez obrázků. Doufám, že tot zohledníte při stanovení výše trestu :-) Ještě, že jste mě neviděla loni na Rock for People- jelikož pršelo, dovolil jsem si na sebe vzít ale fakt retro pláštěnku - teď bych tedy nejdříve ale zeptal lidí, jestli ji můžu nosit a jestli vypadá in :-) Asi nejvíc in na mě bude to, že mám stále smysl pro humor a proto výjevy typu výše uvedeného beru s nadhledem, neuražte se a jak jsem už psal, buďte tolerantní.

Zebra33
2038 příspěvků 24.3.14 16:13

@Richard.Alexi - noste si co chcete, pokud je vase pritelkyne stejne naladena, je vsechno v poradku. Muj prispevek vyse nebyl zadny vyjev, ale muj pohled na problematiku obrazkoveho spodniho pradla vseobecne (vsimnete si prosim formulaci „za me“, „podle me“, „mne nepripada sexy“) - takze opet nic proti vam. Na me proste kdyby partner ve veku kolem 30 let na prvnim/druhem/tretim rande vybalil trencle s kocickami, tak jdu o dum dal, protoze by to bylo pro me znameni, ze na 99% nejsme naladeni na stejne vlne.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.3.14 17:00

@Zebra33 Nielen na rande. Kúpiť si manžel obrázkové prádlo, tak ho aj po 10 rokoch manželstva objednám na psychiatrii.

Richard.Alexi
4 příspěvky 24.3.14 20:26

Zebra33 a další podobné :-) : Mě pouze fascinuje, jak ženy jako vy připouští pouze svůj názor jako ten správný a chlap nechť se podřídí nebo objedná na psychiatrii. Tak takhle chovající se partnerku nebo manželku bych posadil za dveře i s jejími názory a kufrem- teď jako vážně. Trošku mi to smrdí tím, že chlap vlastně nemá vkus, názor a jeho všeznalá partnerka mu musí ukázat cestu- což se domnívám bude asi „vzorek“ vašich partnerů. Všimněte si slova „domnívám“ :-)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.3.14 20:32

@Richard.Alexi Ale ten moj má vkus a preto kupuje bez zvieratiek. :-D Až príde, tak sa ho opýtam či chce slipy s Micky Mausom, ale obávam sa, že skončím na psychiatrii ja, nie koli zvieratkám, ale koli tomu, že sa zaujímam o jeho slipy.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek