Slipy, nebo trenýrky?

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Oldyn
6280 příspěvků 7.4.14 09:52

@Trenky
Jestliže máte velké ehm… pohlavní žlázy, navštívila bych mudra. Může se jednat o zdravotní problém a ten neradno podceňovat. Jinak si noste co je vám libo, hlavě že to bude čisté, správná velikost a zůstane to vespod. :D

david27pv
1 příspěvek 15.8.14 21:00
slipy

Nedá mi to a musím se vyjádřit ke spodnímu prádlu jako muž.
Sice se to hodně holkám a ženám nelíbí, ale mám rád upnuté spodní prádlo. A to proto, že se v něm cítím dobře. Nemyslím slipy za 19,–Kč od Vietnamců, ale kvalitní boxerky a slipy kolem 80 - 150,–Kč/ kus (Gina, Andrie…).
V létě (tedy když je teplo) nosím pouze slipy a to na bocích co nejvíc vykrojené (tedy styl bikini) - ovšem v žádném případě nikdy nenosím tanga/stringy. A to proto, že čím menší plocha je na těle, tím míň se v tom místě tělo zahřívá a potí. Moderní materiály fungují opravdu velmi dobře (například Bambus je skvělý).
No a v zimě zase naopak nosím boxerky s delší nohavičkou - aby co největší plocha zahřívala tělo a zabránila unikání tepla.
Trenýrky mi nevyhovují, protože se často shrnuje nohavička a necítím se v nich dobře.
Asi mně teď rozcupujete, ale zkrátka jsem se chtěl vyjádřit z pohledu muže.

Kwí
101 příspěvků 15.8.14 21:32

@david27pv A mně se to líbí. I přes to, že můj přítel nemá úplně ideální postavu (trochu břicho), má vysportované nohy a zadek, takže v upnutých boxerkách, které má jen na sport, mi přijde úplně k sežrání :D Sto lidí, sto chutí ;)

wisp
90 příspěvků 16.8.14 09:37

At si kazdy nosi pradlo, jake mu vyhovuje. Mne se na muzich libi trenky.

Kdysi davno jsem mela uzasneho milence. Nosil slipy. Ve viru vasne jsem si toho ani nevsimla :D (az jednou rano, kdyz se oblekal).

shadyy
24 příspěvků 30.10.14 17:57

To je každého věc co si nosí, ať si nosí co je mu pohodlné, ale nedovedu si představit že bych nosil trenky nebo slipy. To vypadá prostě šíleně, trenky jsou jak pro staré dědky a slipům říkám škrtigule:D a ještě horší je když jsou na nich nějaké autíčka, kočičky atd…:D Za mě jedině boxerky, nejlépe značka Calvin Klein :)

arw
214 příspěvků 31.10.14 09:56

Trenky a boxerky. Ne, každé trenky opravdu nevypadají jako pro staré dědky. A vzhledem ke zdravotním důsledkům trenky dopadají nejlíp.

Mallen
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.14 10:40

Rozhodně trenýrky. Podle mě i pro samotného chlapa jsou nejpohodlnější nebo ne? :-)

KatiKati
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.7.15 11:15

Tak ten můj nosí jidně trenýrky. Nic jiného na sebe neveme. Prej je to nejpohodlnější. Kupuji mu docela často z jednoho eshopu. Má oblíbenou značku Horsefeathers

umad
395 příspěvků 10.7.15 12:39

Do spodního prádla bych se mluvit neodvážila, to je jako kdyby mě nutil nosit tanga. Taky se mi líbí boxerky na fotce u modela, ale popravdě řečeno v běžném životě, že bych si nějak výrazně prohlížela, co má na sobě. Před sexem si to sundá a po bytě mi ve slipech nebo trenýrkách nechodí.

BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 11.7.15 00:49

Taky si myslím. Trenky, jedině trenky.

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 11.7.15 01:39

@BEZDOMOVEC Jenže to jsou přeci holčičí!

BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 11.7.15 04:36

@Potrefenáhusa To nevadí, ale maj kapsu!

Julia55
41 příspěvků 14.7.15 15:18
@KatiKati píše:
Tak ten můj nosí jidně trenýrky. Nic jiného na sebe neveme. Prej je to nejpohodlnější. Kupuji mu docela často z jednoho eshopu. Má oblíbenou značku Horsefeathers

a z jakého prosimtě? Hod sem doporučení, sháním taky trenky pro mého přítele.
Nějaké ale kvalitní, protože už jsem mockrát nějaké koupila a byly celkem na nic, i byt byly třeba docela drahé. Sepraly se nebo vybledly :/

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek