Slovenský street-style - haha

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

CallMeFrankie
246 příspěvků 07.05.13 10:09
Slovenský street-style - haha

http://diva.aktuality.sk/…ky-v-ziline/

Neviem, čo k tomu dodať, snáď len, že ak je toto podľa nich slušivá móda, tak ja som čínsky boh srandy.

Reklama

Najdete v encyklopedii: Hip hop

Reklama

Reakce:

Lalita  07.05.13 10:56

„Dievčatá zo žilinských ulíc hodnotila módna blogerka Mária Zelinová“
Ten její urputně seksi výraz… :lol:

http://img.diva.sk/…zelinova.jpg

CallMeFrankie
246 příspěvků 07.05.13 10:59

A ja som nevedela, že ona je nám dokonce blogerka. Tak to klobúk do… dolu :)

GalianosjednimL  07.05.13 11:59

@CallMeFrankie Nevím, v Žilině se mi oblečení i dívky líbí. Tohle bude nějaký vylovený vzorek. Pořád lepší, než svého času jedna z Aquaparku: Ja som z Blavy a robim v Nextre…to už mi chyběl jen nejznámější gangsta nigga z Piešťan :) :) od Darinky :)

Guinea Pig
1190 příspěvků 07.05.13 12:06

@GalianosjednimL :-D

GalianosjednimL  07.05.13 12:13

@Borůvka19 …I moje žena je stokrát tvrdší, jsi jenom pejsek co vztekle vrčí… :):) úplně mi ta fotka připomíná song od Aliho :)

Matka Vlčice  07.05.13 13:31

Hm, blog jsem prošla. Pokud ji fotí profesionál, všechna čest je to třída a má neuvěřitelné nohy. Pokud má ale volnost a pustí se do psaní blogu, potěš. Pobavily mě trapně nastajlované jakobymomentky z akcí a narozenin. Občas kouknu na blog Soni Skoncové a tohle se k tomu neblíží ani na světelný rok. Plytké, bezobsažné nic.

misial
1394 příspěvků 11.05.13 23:10

@CallMeFrankie počkat, počkat… Ona je to jako fakt modelka, absolventka módního návrhářství a moderátorka Fashion TV? Jako VÁŽNĚ?

real.blond
6688 příspěvků 11.05.13 23:17

@Lalita ja teda urputne seksi vyraz nevidim:-)

GalianosjednimL  11.05.13 23:55

@misial být moderátorka ex-fashion TV, to hovoří za vše. Tam musí mít člověk bohatou slovní zásobu, myslím že to bylo 5 x do hodiny věta I love you - Fashion TV
a každý to tam musel s nehranou radostí říkat. :) Myslím, že za celou tu dobu jim na to kálela pouze Iveta Lutavská, co to mluvila normálně česky a neafektovaně.

CallMeFrankie
246 příspěvků 12.05.13 10:11

Yep. Dobré, nie? Ja sa smejem jak som celá :)

gudrun  12.05.13 10:50

Ta slovenka ma hezke fotky a je teda kusanec…

Ledvedka  12.05.13 13:48
@real.blond píše:
@Lalita ja teda urputne seksi vyraz nevidim:-)

To jsem ráda, že nejsem sama kdo nevidí urputně seksi výraz..dokonce bych si přála umět se takhle při focení tvářit.

real.blond
6688 příspěvků 12.05.13 14:07

@Ledvedka takhle si predstavuji prehnanou snahu o sexy vyraz.. navic je to fakt krasna zena! myslim tu blondynku:)

uu  12.05.13 14:14

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 10:00

Lalita  12.05.13 17:17

@Ledvedka @real.blond
To je jednoduché: pevně semknout rty, lehce přimhouřit oči a žádný úsměv. Pro podmanivější pohled umělé řasy.

Mít pootevřené rty, vyjde z toho něco podobného jako na té fotce Aguš. Jak jste si jistě všimly, nehodnotím vzhled, charakter či jiné schopnosti ani jedné ze zmíněných dam.

Ledvedka  12.05.13 18:30
@Lalita píše:
@Ledvedka @real.blond
To je jednoduché: pevně semknout rty, lehce přimhouřit oči a žádný úsměv. Pro podmanivější pohled umělé řasy.Mít pootevřené rty, vyjde z toho něco podobného jako na té fotce Aguš. Jak jste si jistě všimly, nehodnotím vzhled, charakter či jiné schopnosti ani jedné ze zmíněných dam.

Prostě se jen neusmívá, Je zajímavé co všechno se dá považovat za seksi..

Lalita  12.05.13 20:22

@Ledvedka
Ale mně nevadí, že se neusmívá…

katkarinka
1255 příspěvků 12.05.13 21:20

Ja mám z jej blogu depresiu - príliš veľa krásnych žien

misial
1394 příspěvků 12.05.13 21:24

@katkarinka S dobrým fotografem je krásná žena skoro každá - není důvod k depresím :)

real.blond
6688 příspěvků 12.05.13 22:54

@Lalita souhlas s @Ledvedka .. Zadne pevne semknute rty a uz vubec ne primhourene oci nevidim.. Ale je to pro kazdeho. Ja vidim krasnou mladou zenu/slecnu, ktera se mi moc libi, ovsem jeji sako? uz mene

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Černá jako... podzimní kolekce Zary

Netušíme, kde se u kreativních návrhářů značky Zara stala chyba,... Celý článek

Poslední článek:
Plavky do města nepatří

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Na Instagramu možná vypadají úžasně a cool. Plavkovina postupně... Celý článek

Reklama