Sluchátka: je to peklo nebo není?

Fotoalbum tématu (32) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Najdete v encyklopedii: Hip hop

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
LuisaLeelou
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.13 00:00

Tak jsem zase trochu pátrala a našla jsem dvě zajímavé varianty…

1. obrázek: Suchátka od avenue32, k dostání za $270, na stránkách:
http://www.avenue32.com/…s-43101.html
naleznete i pár zajímavých fotek slečen, které je mají na hlavě..očividně i sluchátka mohou být součástí outfitu :)

2. a 3. obrázek je věnovám sluchátkům Inspiration od Monastery, vyrábí se ve verzi over ear (2. obrázek) a on ear (3. obrázek), měly by se vyrábět všemožné barevné varianty, cenově by se měly pohybovat mezi $269.95 a $329.95 podle toho, jestli budete chtít verzi Active Nosie nebo Noise Isolating (předpokládám že se jedná o to rozlišení otevřených uzavřených sluchátek, jak již psala @PythonRegius). Pokud jde o barevné provedení, snad by měla být ještě limitovaná edice, která bude pravděpodobně ještě dražší. Případní zájemci nechť prostudují http://www.monsterinspiration.com a podělí se s námi o další info :)

Kiririn
95 příspěvků 02.04.13 19:12

Já mám tyto ↓
http://i.yai.bz/…21917315.jpg
a nosím je skoro každý den cestou na vlak a zpět. Vím, že to není žádná super krása, ale ze špuntů mě bolí uši a k sukni si je prostě vezmu a na mˇodu prostě štvu. Zvuk je mnohem kvalitnější a na rozdíl od pecek mi nerozedírají uši. A pokud je nejhůře a opravdu by se to s oblečením fakt bilo vyměním je za tyto ↓
http://i680.photobucket.com/…0White-2.jpg

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.13 15:01

Já už toto vnímám jak nějakou těžkou neléčenou (davovou) úzkost s tendencí vnímat svět tak, jak mi ho někdo odsouhlasí, nejlépe podle ramínek. @LuisaLeelou Chodím po pravé straně chodníku, je to peklo, nebo ne? Mám pirátsky uvázaný šatek, je to taky peklo? Jsou Orbitky peklo, nebo Pedro? A co červená propiska? Poraďte. Jen přemýšlím, čím se takové chování odlišuje od Jehovistů… Když se u LV rozhodnou dělat Grafitti na kabelky, taky se nebortí z Vás, jestli to berete pekelně a pokud budou zítra jejich modelky nosit sluchátka přes půl obličeje, bude jim to stálé úzkostné vymezování se někoho z Čech u zadele.

Guinea Pig
1190 příspěvků 03.04.13 15:18

.

Příspěvek upraven 24.01.14 v 23:48

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.13 15:23

@Borůvka19 Tak to si asi už nepamatuješ Sevak :)

Guinea Pig
1190 příspěvků 03.04.13 15:25

.

deermark
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.13 15:27

Sluchatka me bavi a moc!.)
jsem toho nazoru, ze temer vse se da zkombinovat, kdyz ma clovek cit a chut..))

TulaJ
254 příspěvků 03.04.13 17:20

@Borůvka19 Sevak bola za socíku tzv. „psia žuvačka“ s chlorofylom - pokiaľ si správne pamätám, bola pre fajčiarov, odstraňovala zápach cigariet z úst („psia“ myslím preto, že na nej bol obrázok psa), mala nechutne zelenú farbu

Guinea Pig
1190 příspěvků 03.04.13 17:39

@TulaJ fuuuj…:-) no kuřáci, to se dalo čekat :-)

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.13 23:20

@TulaJ No, ono se tomu říká i zahlušování hudbou a když se podívám kolem sebe, je to jev velmi častý. Kromě té argumentace, kdy na tom budeme hledat něco pozitivního, to má i jeden jasný negativní rys. Lidé už moc neumí žít vedle sebe, jsou úzkostnější, vztahy se jim hůře budují a mají porušenou vnímavost a dost citelně. Proto tyto bubliny. Jsem denně svědkem toho, že vysoké procento lidí nedokáže zareagovat ani na základní navedeni typu: „Ta čepice visí před Vámi v úrovni Vašich očí“. Nejčastější následný dotaz je „Kde?“ i když dotyčný stojí cca 40 cm před danou věcí. Můžu se jen dohadovat, zda je to způsobeno pohodlností, nebo už lidé nejsou schopní vidět ani to, co je před nimi.

Guinea Pig
1190 příspěvků 03.04.13 23:26

.

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.13 23:30

@Borůvka19 Tak by taky mohla výmluva znít, kdyby to tam bylo tak nepřehledné :)

BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 04.04.13 00:03
@GalianosjednimL

Nojo a řikal jste jim ať si sundaj ty černý brejle?

JedovatéHádě
350 příspěvků 04.04.13 09:27

Já jsem rozhodně pro sluchátka, protože zvuky např. v hromadné dopravě nesnáším. Vždycky je v mé blízkosti min jeden neustále posmrkující člověk, hlasitě hovořící puberťáci, všeobecný ruch a podobně, to si raději pustím hudbu a relaxuji. Ale třeba procházka na malém městě je příjemná jen tak. nikde žádný hluk, ptáci zpívají, děcka na sebe pokřikují, to mi připadá hezké a přirozené. Ale když jsem ve větším městě a musím jít někde, kde je velký dopravní ruch, sluchátka ocením vždy. Nebo třeba v supermarketu, pořád to tam tak hučí, mám pocit, že to ze mě vysává energii…

Perpentach
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.13 09:52

@Karin Sluchátka Beats Studio by Dr. Dre jsem si pořídila v červené barvĕ, jsou krásná, v zimĕ zahřejí a je to pĕkný doplnĕk. Vzhledem k tomu, že jsou to nejlevnĕjší profesionální sluchátka na trhu (ano, jsou určená i pro nahrávací studia), nedivím se, že si je lidé kupují. Takováhle sluchátka nemá cenu fejkovat, to je lepší koupit si nĕjaká designovĕ podobná o dvĕ třídy níž.
Hraju na klavír, občas defiluju na večírcích, často šetřím čas tak, že si naposlouchávám nové nebo nedostatečnĕ nacvičené kousky venku, v autĕ, v mhd… Opravdu dobrá sluchátka jsou pro mĕ základní výbava, na domácí poslech mám zase jiné.

Olinka
2582 příspěvků 04.04.13 10:05

@Perpentach Ta jsou ovšem velmi pěkná! Mít já zbytných šest táců…

Perpentach
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.13 10:22

@Olinka Bojovala jsem s nutkanim pořídit si je ve své oblíbené limetkovĕ zelené, ale včas jsem se plácla přes prsty, k ničemu by se mi nehodily a necítila bych se s nimi mezi lidmi nejlíp (náct mi není už dlouho:-) )…

Sofia14
74 příspěvků 04.04.13 22:54

Sluchátka nevnímám jako součást outfitu - kdyby ano, nemohla bych je nosit (chodím většinou žensky oblečená - kabát, šátek, sukně, klobouk, podpatky). Pro představu mám tyto sluchátka:
http://www.google.cz/search?…. sluchatka-koss. info%252Fwp-content%252Fuploads%252F2010%252F03%252F20091211348678128.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww. sluchatka-koss. info%252Fkoss-porta-pro%3B1024%3B768

Takže je asi jasné, že stylovým doplňkem k mému stylu oblékání fakt asi nebudou. U sluchátek mi jde především o to, jak hrají - nemám ráda pecky, zkrátka já si je do těch uší neumim narvat tak, aby mi každých 5 minut nevypadávaly :D a navíc mi to tam tak nějak vadí a přijde mi to lehce nehygienické…pecky mám jenom záložní, když ty svoje posílám do opravy a musím říct, že jsem ještě nezažila, že by některé z pecek hrály tak dobře jako ty moje. Rozdíl mezi nimi poznáte jednoduše, když vyzkoušíte ty od firmy Kos - najednou vám přijde, že písničku, kterou máte už oposlouchanou vlastně vůbec neznáte (lacinějšími sluchátky totiž kolikrát vůbec neslyšíte hlubší tóny). Já jsem zkrátka hudbomil a nějaké neladění k outfitu radši překousnu, narvu sluchátka pod klobouk a vychutnávám si jasné tóny skladeb. :)

JedovatéHádě
350 příspěvků 05.04.13 09:51

@Sofia14 kossy mám taky ráda, ten zvuk je tam totiž schválně upravený na zvýraznění bassů. Já ale měla jejich pecky a ty byly v uších velice příjemné, vůbec jsem o nich nevěděla. Bohuže jsem si je zničila a teď mám klasické obří sluchátka od sonny zvuk je také výborný. Oboje sluchátka jsou ohleduplná pro okolní lidi, protože zvuk neuniká ven.

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.13 11:37

@BEZDOMOVEC Safra…Jsem tušil, že dělám někde chybu…:)

Adellain
60 příspěvků 05.04.13 12:01

Mám divné uši, pecky mi nedrží a špunty mi hrozně vadí, výborným řešením se pro mě staly tyhle sluchátka http://www.audigo.cz/…ozivotni.jpg jsou nenápadná, pohodlná, mají dobý zvuk a nefučí mi do uší :D, hudbu poslouchám jen tak hlasitou, aby mě nerušíl např. hovor spolucestujících ve vlaku a já si mohla v klidu číst, takže ven nejde skoro nic ;-).

chaos_path
1 příspěvek 11.05.13 19:08
SOL REPUBLIC

Nově se k nám dováží taky tyhle krásky! SOL REPUBLIC Tracks. Člověk si může zvlášť vybrat barvu oblouku (čelenky), samotných sluchátek i kabelu. Jsou částečně kovové a na hlavě působí naprosto parádně! U nás je zatím prodává třeba tenhle obchod - má dokonce kamennou prodejnu v Praze, kde jsem si sluchátka vyzkoušel… Audigo.cz

katkarinka
1255 příspěvků 13.05.13 15:04

Ja vzhľad neriešim, sama si kupujem sluchatka skoro kazdy druhy mesiac lebo ich pravidelne stracam. Inak by som sa uz vyjadrila k ohladuplnosti a opatrnosti ich nositelov.

zalia
93 příspěvků 20.05.13 21:59

Příspěvek upraven 19.02.15 v 12:05

Kolijeli
3 příspěvky 29.11.14 00:03

Dobrý večer, já jsem toho názoru, že dřív byly sluchátka jedny a nikdo neřešil, jestli se hodí k černýmu oblečení nebo k barevnýmu. Nicméně, teď už se sluchátka považuji, nebo některý z nás je považují za doplněk. Dokonce už jsou i sluchátka s náušnicemi pro ženy. Většinou vidím všude pecky, už dlouho jsem nepotkala někoho kdo by mě klasické kvalitní sluchátka. Dokonce jsem slyšela, že peckové sluchátka mohou ovlivnit sluch..? Já osobně teda sluchátka používám když sportuji, jinak vůbec.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek