Sluchátka: je to peklo nebo není?

Fotoalbum tématu (32) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Najdete v encyklopedii: Hip hop

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
maty666
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.12.14 17:01

To je ale hezke tema…na ulici me potkate velmi casto s megasluchatky, opravdu upoutavam pozornost, predpokladam ze pro vetsinu tady peklo..

Go-lightly
3429 příspěvků 2.12.14 17:24

@maty666 Podle toho, co máte na sobě.

emiliab
48 příspěvků 3.12.14 11:35
Jindrason
288 příspěvků 5.12.14 09:24

Mně se ty velký hipsterský nelíbí… ale co se týká kvality hudby, tak sto pro hrají mnohem lépe.

viera666
967 příspěvků 5.12.14 10:54
aaa, sluchadla

Pre mna su doplnok. Ked uz, tak velke a zladene. A to je jedno, ci sportovo, ci do elegantna. A syn je rovnaky, aj teraz akurat mu pod cecinu vyberam nejake pekne do zbierky. Sme dost „audiofilovia“, takze male skrkatka nas obvykle neuspokoja :D.

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 5.12.14 10:58

@viera666 šmankote co je cecina?

viera666
967 příspěvků 5.12.14 11:02
Čečina, chvojina :D

Ihlicnata haluz - prenesene vianocny stromcek :D. A ano, bez makcenov to vyzera hodne blbe, som si neuvedomila :D

Petrulik
2 příspěvky 7.12.14 21:49

Osobně já je třeba vůbec nepoužívám, ale teď zrovna sháním pod stromeček sluchátka, kvalitní a moc si rady nevím kde a jaký vybrat. Co týče poškozování si myslím, že nějaký mýtus, to bych pak mohli poškozovat všechny sluchátka

karroll
5 příspěvků 8.12.14 18:29

Už jsi nějaké vybrala nebo našla nějakou stránku? Také sháním pro bratra, on bez toho snad nemůže být, jestli to není mýtus tak čekám, že z něj bude za chvilu neslyšící

Petrulik
2 příspěvky 9.12.14 19:39

Vybrala jsem dvoje ale nemůžu se rozhodnout. Ale asi ty s klipy, jsou kvalitnější a hlavně když půjdu ven tak to možná ani nebude tak vidět, jen slyšet :D jinak jsem dostala tip na jedné diskuzi ;)

llolla
2102 příspěvků 9.12.14 20:20

@Petrulik
Ty prvni jsou strasne nepohodlny. Bolely me z nich usi, tahalo to… Vydrzela jsem to asi 14 dni a letely z domu, ty druhy jsou zas hnusny, to je fakt.
edti: a navic v tech prvnich budete vypadat jako z Pana Casu (coz v tomhle pripade neni vyhra)

OhBaterka
18 příspěvků 9.12.14 21:38

Mám tyto. Hrají krásně a na každý den si můžu nakreslit či vtisknout jiný desing kolečka a vložit do nich :-). Dobrý pro multifandom fanoušky či kreativce.
Philips SHL8800

A můžete ladit třeba s šálou :D když ji nafotíte a uděláte si z nich kolečka do sluchátek http://ecx.images-amazon.com/…._SY300_.jpg

karroll
5 příspěvků 13.12.14 20:52

@Petrulik ty nejsou špatné, líbí se mi ty první, vypadají jako moc hezky, ale otázka je jestli vůbec budou držet, nevím jestli by mi třeba nevadily na těch uších

karroll
5 příspěvků 13.12.14 21:50

@OhBaterka Kde jste je koupila? Stránka nebo tak něco? Děkuji

OhBaterka
18 příspěvků 15.12.14 14:45

@karroll zkuste heureku. koukám na ně -na Heuréce najdete i příznivou cenu. nebo amazon, či ebay

karroll
5 příspěvků 18.12.14 21:58

@OhBaterka jj na heureku už jsem se dívala :) a amazon a ebay je co?

Moir
2611 příspěvků 20.12.14 13:23
@karroll píše:
@OhBaterka jj na heureku už jsem se dívala :) a amazon a ebay je co?

google znáte? Velmi příjemné

Kecalka15
2 příspěvky 2.1.15 23:33

Dobrý večer. Já bych zase měla dotaz, poraďte, se kterými sluchátky chodíte běhat. Zrovna se mi rozbila, resp. jedno nefunguje, ale poslouchání jenom jedním sluchátkem není úplně komfortní.. :D Preferuji pecky, resp. jiné jsem dosud nezkoušela, ale nebráním se ničemu. :)

honzaal
1 příspěvek 11.1.15 19:14

Používám několik typů sluchátek podle prostředí, je - zima či teplo, v hlučném prostředí, ale mohu říci, če u sluchátek, kde je už opravdu velký výběr, platí že stále více je jejich design na úkor účelnosti, nejsou pohodlná, nevydrží dlouho, jsou použity nevhodné materály. Nejradši teď používám pecky s individuální ušní tvarovkou. je to pohodlné, zejména v létě. Taky mi vadí, že v našich obchodech nemají nabízená sluchátka k vyzkoušení.

Morže
1094 příspěvků 11.1.15 21:33

Hlásím, že se mi od včerejška rozbila sluchátka po čtyřech letech moje nejlepší Sennheisers, která nebyla levná (kupoval mi je teda přítel jako dárek, ale i tak). Od sluchátek, které tahám ven, vyžaduji, aby byla skladná, měli dobrý kvalitní zvuk a byly to pecky - žádné špunty (z těch slyším každý krok a bolí mi uši) ani takové ty, co se dávají za uši a jsou přes celý boltec (často z nich uniká zvuk do okolí a já z toho mám pak prd požitek). Nejlepší jsou pro mě ty klasické peckové. nejlepší volbou pro dokonalý požitek z hudby by byli takové ty klasické velké, ale jsou nepraktický a měla bych šíleně omezené možnosti jak si vytvořit účes. Nebylo by to ono, kdybych se jeden den rozhodla, že se obleču víc elegantně a měla bych na sobě robustní sluchátka.
Budu mít zase dilema, do čeho mám investovat -_-

Kecalka15
2 příspěvky 22.1.15 13:16

To Morže: Ha, to jsme v úplně stejné situaci. Taky jsem měla ty svoje sluchátka od Sennheiseru. Nevím, co pro tebe znamená, že nebyla úplně levná, ta má stála necelých 1500kč. Což mi taky přijde ne úplně levné. Jedno sice pořád funguje, ale taky bych to spočítala tak na 4 roky, co se mnou ztrávily. Pecky jsou jednoznačně nejlepší volba, akorát pořád přemýšlím, jaké a za jakou cenu… Tak dej vědět, až vybereš. ;-)

karel.cerny
7 příspěvků 22.11.15 12:19
Moje sluchátka

Sluchátka přes hlavu - záleží jaký si vybereš a k čemu je nosíš. V kvádru s obřími sluchátky to nebude hezké. Tudíž jasně, že to je i módní záležitost. Mnohem diskrétnější jsou špuntová sluchátka. Ty se dají nosit k čemukoliv, ale zase záleží jaký barvy máš na sobě. Bílá nebo černá se bude hodit k čemukoliv. Dobrý je se ale koukat nejen na vzhled ale hlavně na kvalitu zvuku, toto by mělo být vyvážené. Za mě rozhodně jsou topový sluchátka jays. Používám je fakt dobu a jak zvuk tak i vzhledově jsou krásné. Na fotky se mrkni třeba zde: sluchátka jays

Prokes
11 příspěvků 24.11.15 17:12

Já osobně tydle náhlavní sluchátka nemám ráda, protože mě po nich zachvíli začnou bolet uši, preferuju kvalitnější špunty, zvuk je podobný…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek