Smysl outfitu?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
julietj
29 příspěvků 6.2.13 16:01

U mé včerejší fotky byla připomínka od @kayav že nedává oblečení smysl. Ale zároveň i doporučení, co vylepšit.
Já jsem jen chtěla vědět, zda se to, co mám na sobě ostatním líbí, jestli to není úplně peklo, nic víc tam nebylo.

modny guru
280 příspěvků 6.2.13 20:10

Oblecenie ma podla mna taky zmysel, ze udrzuje telesnu teplotu a zahaluje telo.

LaalaB
787 příspěvků 6.2.13 21:54

@julietj Když jsem se znovu podívala na tu vaši fotku, tak musím napsat, že mi váš outfit nedává smysl :-) Z jednoho důvodu: tričko s krátkým rukávem a na to svetr s krátkým rukávem a k tomu kozačky? Nebylo Vám na tělo horko a na ruce zima? Jinak barevná kombinace je ok, možná něco delšího na krk by to mohlo trochu pozvednout.

Roseline
2319 příspěvků 6.2.13 22:01
@LaalaB píše:
@julietj Když jsem se znovu podívala na tu vaši fotku, tak musím napsat, že mi váš outfit nedává smysl :-) Z jednoho důvodu: tričko s krátkým rukávem a na to svetr s krátkým rukávem a k tomu kozačky? Nebylo Vám na tělo horko a na ruce zima? Jinak barevná kombinace je ok, možná něco delšího na krk by to mohlo trochu pozvednout.

Tohle (= krátký rukáv + kozačky) dokážu pochopit. Přijdete ze zimy do místnosti, kde je horko, sundáte si tedy kabát. Ale ne všude si můžete sundat také boty :-) Víte kolikrát mi bylo třeba v kavárně nebo restauraci horko v kozačkách? Vyzout si je by nebylo asi úplně v pořádku :-)

Roseline
2319 příspěvků 6.2.13 22:04

Pro mě je více nesmyslný opačný případ: zateplený vršek a nezateplený spodek. Obecně jsou sice lidé - co se teploty týče - choulostivější na ruce než na nohy, ale nad zimním kabátem a otevřenými boty se prostě pozastavím :-)

LaalaB
787 příspěvků 6.2.13 22:17

@Roseline Jo, to určitě bije do očí víc, souhlasím. Ale tričko s krátkým rukávem a na to svetr s krátkým rukávem se mi prostě taky nepozdává. Třeba to má nějaké vysvětlení, ale na první pohled patrné není. Já si třeba neumím představit, že bych vlezla do kabátu s holýma rukama. Bud si vezmu tričko s krátkým a na to svetr s dlouhým a nebo třeba jenom triko/halenku s dlouhým, pokud není extra zima a nebo mám superteplý kabát.

blacken
2464 příspěvků 7.2.13 00:26

Tak jsem náhodou našla něco, co pro mě nemá smysl:

http://whatiwore.tumblr.com/…e-neon-coral

Tak buď je dost zima na takové rukavice a kulicha a teda i na kabát, nebo jdu jen ve svetru a neberu si rukavice a kulicha + sluneční brýle (dobře, svítí slunce, dejme tomu).

http://whatiwore.tumblr.com/…h-and-repeat

Na tomhle blogu potkávám věci, nad kterýma si řeknu - to nedává smysl nejčastěji :-D Je to hezké, ale nechápu to. Protože to, aby to bylo hezké je pro mě druhotná funkce, nejdřív mi to má zakrýt, případně zahřát některé partie. Což páskové boty napodzim nezvládnou. Stejně tak svetr v zimě.

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.2.13 02:19

@blacken Ono to nude s tím ne/smyslem složitější. Co tohle:
http://media.tumblr.com/…V1qz4rgp.jpg

Halenka stylem společenská zkombinovaná s džínama, teplá sportovní bunda a lodičky na jehle naboso… na první pohled nesmyslně neladící kousky, dohromady… co? nesmysl nebo zajímavý kontrast?

julietj
29 příspěvků 7.2.13 09:03

@LaalaB kozačky v práci vyzouvám. Máme tam hodně teplo, proto i to triko s krátkým rukávem. Svetr taky většinu dne nemám. Asi příště bude lepší fotka v „pracovním“ a pak kozačky s kabátem na „ven“

Roseline
2319 příspěvků 7.2.13 12:40

@blacken
Předpokládám, že si slečna (+ další blogerky, co se takto fotí) kabát sundávají jenom na focení.

Caralina
916 příspěvků 7.2.13 14:26

Hmm a oblečení musí mít smysl? Jako něco hlubšího než že „tyhle barvy jdou dobře dohromady“ nebo „tohle mi sluší“? Já bych ty hadry zase tolik nepřeceňovala, je to jenom oblečení.

blacken
2464 příspěvků 7.2.13 19:22

@Kokoska1 Tohle mi nepřijde ani nesmyslný ani zajímavý, prostě se mi to nelíbí… nevidím rozdíl v tom, jestli si někdo vezme bundu k plesovým šatům nebo „parku“ k lodičkám a štrasový halence…

@Roseline Právě u ní mám pochybnost - když má kabát, tak ho tam i vyfotí… Nebo si ho hodí přes ruku… Ale třeba ano - každopádně tak jak je to vyfocené mi to smysl nedává :-D

Nanynka_02
450 příspěvků 7.2.13 20:00

Vysvětelní chinin a LaalaB mi přijde rozumné.

Když si vezmeme slavnou cimrmanovskou větu „A pak mu ji zabalil a usek“, každé slovo je v pořádku a srozumitelné, ale dohromady nedává smysl. S vizáží je to podobné. Mohu mít krásnou štrasovou brož, ale když si ji lípnu na maskáčovou bundu, tak to bude vypadat divně a nesmyslně. Jednotlivé kusy oblečení by k sobě měly mít nějaký vztah, nějak k sobě ladit: barvou, vzorem, stylem apod. Nebo třeba záměrně neladit, ale pak by měl pozorovatel chápat, proč.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek