Snaha aspoň o trochu estetický šatník pre tučného chlapa

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.7.12 23:25

@GreatSusan: Bratříčku, kde jsi?

modra_kocka
903 příspěvků 2.7.12 23:27
@uu píše:
Takže on v sobě probudil touhu vypadat dobře, je ochotný něco investovat (když to za něj někdo jiný vymyslí), ale nadváhu si míní ponechat? Tak hodně štěstí v téhle pohádce Jak obézní padnoucí šatník našel. Podle mě nenajde. 30 kg dolů a bude to o něčem jiném, nejen v oblékání, ale i ohledně zdraví a atraktivity pro opačné pohlaví - například.

Uu, tohle jsi napsala. Já nemůžu za to, jak se prezentuješ. Buď tak hodná, a přestaň se se mnou kvůli tomu hádat, dobře?

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.7.12 23:31

@uu
jo, presne :-) myslim, ze ten by vypadal dobre i v trekovkach, kapsacich a umastenem tricku

dominic
85 příspěvků 2.7.12 23:32

@uu Tenhle vzor vypada dobre jako spodni vrstva pod svetrem/cardiganem/sakem nebo kombinaci dvou. Jakmile nema je ho videt moc, je to presne jak perina :) Stejne tak nektere kostkovane vzory na kosilich ve mne evokuji predstavu trenyrek, kapesniku nebo ubrusu.

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.7.12 23:34

@modra_kocka kóčo, nazvala bych to spíš jízlivostí než nenávistí. K té je nutná hluboká emoce a tu logicky cítit nemůže.

uu - moje fantazie šla - půlnoční ftípek. Abych zahnala strach z bouře a krup, co nám právě třískají do skla - pomoooooc. Moje autíčko…

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.7.12 23:39

@dominic
ja mam to stejne s kytickama nebo vetsima abstraktnima vzorama, hrozne mi to pripomina zastery, ktere driv nosily uklizecky a skolnice. Kostky jsou zase bud punk nebo country, u panskeho obleceni se sakem mi to prijde buranske (a nebo hodne dobre, ale to je videt snad jen na sartorialist).
Prozky v decentnim provedeni si myslim jsou vhodne pro kazdeho, efekt optickeho rozsireni nebo prodlouzeni se podle meho dostavi az s vyraznou sirkou a barvou tech prouzku.

Sépia
426 příspěvků 3.7.12 01:33

Cashmere, ja by som ti doporučila obrátǐ sa na profesionála dostupného k jeho bydlisku. Teda jemu ;-). Dobre mienené, ale laické a neprofesionálne rady mu nepomôžu. A v takomto komplikovanom prípade už vôbec… Nechcem sa tu nikoho dotknút kto sa snaží pomôcť, ale najlepšie riešenie je nájsť pomoc odbornú.

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.7.12 10:42

@modra_kocka: A to, že jsem se kousek dál pod tímhle příspěvkem za rejpanec omluvila a snažila se pak navrhnout něco, co by kamarádovi mohlo slyšet, to jsi taky četla? :) Jinak nevím, proč to bereš hned jako „hádání se“ - vždyť si jen píšem, v klidu.

P. S. Občas se mi stane, že něco plácnu (na internetu nebo i v reálu) a pak mě to třeba mrzí, že jsem mohla napočítat do deseti nebo to napsat jinak. Možná se mezi těmi sedmi miliardami najde ještě alespoň jeden chudák, co to má stejně, nevím. Ale dost možná, že jsou všichni okolo dokonalí :)

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.7.12 10:43

@GreatSusan: George Clooney a Johny Depp můžou chodit klidně v pytli od zrní a bude jim to slušet, souhlasím :)

MP obludka
28 příspěvků 5.7.12 11:23

@dominic Teda, klobouk dolů, ten seznam značek mě naprosto ohromil. A hlavně pomohl! Můj přítel je sice skutečně praktický muž, žádný trumbera, ale bohužel - nemá vkus. A tím nemyslím, že by měl špatný vkus, prostě nemá žádný. Jeho vlastní slova: „Co mi řekneš, ať nosím, to budu nosit. Ale nedokážu se naučit, co je dobře a co je špatně. Prostě to nepoznám.“ A vzhledem k tom, že se v pánské módě moc nevyznám, každá rada je mi dobrá. Slim-fit kalhoty upravené u švadleny jsou skvělý tip, poznámka o nablblých výrobcích neuvěřitelně trefná. Jednoduše: udělal sis ze mě svého skalního fanouška :) Tisíceré díky!

Mori
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.12 11:56

Celou diskuzi jsem nečetla, ale ten můj má břicho a spoustu svalů, hlavně na stehnech, ale i ramena: zezadu vypadá mohutný a svalovec (má dokonce trochu takový ten trojúhelník od pasu k ramenům), z ostatních úhlů to tak nějak kazí to břicho.
Co se týče šatníku, ztotožňuji se s předřečníky: košile! padnoucí košile! a dodávám, že (trochu paradoxně) košile slim fit, tedy vypasované, aby tu figuru vykouzlily i tam, kde tak úplně není.
Další zázrak co do modelace figury je padnoucí sako, na podzim-zimu kabát, trenchcoat - vypadá nesrovnatelně líp než bunda.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek