Snubní prsteny

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Mylady2
12413 příspěvků 25.4.16 14:37

Teď mne napadá že maji. Vlastně oni rozlišují kvalitu briliantů které prodávají.

Ichy
67 příspěvků 25.4.16 14:45

Prstýnky z Rýdla máme a jsme spokojeni. Mám od nich i zásnubní. Na snubních máme matný proužek. Servis je super, prsteny vyčistí, matnou vrstvu obnoví, diamant vyleští. Servis ke co dva roky. Zirkon bych nebrala.

999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.4.16 14:50

@Mylady2 Do šperků se dávají obecně průměrné diamanty. Když byste chtěla do prstenu briliant o váze 1 carat, tak současná velkoobchodní cena je kolem 22800,– $. Když tam dáte průměrný kámen, budete se pohybovat kolem 6500,– $. Což je tedy sakra rozdíl. A když přičtete zlato, popř. další menší kamínky, práci + příplatek za to, že je to Tiffany, byly by ceny astronomické. Do těch dokonalých kamenů se spíš schovávají peníze… Samozřejmě jsou lidé, kteří si dokonalé kameny dávají i do šperků a jsou pak chodících investice :-).

Mylady2
12413 příspěvků 25.4.16 15:17

@999 nosím pouze šperky… Protoze jsem marnivá. Nemam šutre v trezoru :-)
Laserem mi už čistili vše. Nebyla jsem u toho ale. Tudíž mohlo něco prasknout. Nicméně parádu to dělá furt hehe

999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.4.16 15:25

@Mylady2 Kdyby vám prasknutí nějaký větší šutr, tak byste si toho určitě všimla…:-)

Oldyn
6401 příspěvků 25.4.16 19:20

@Mylady2
Pokud při ultrazvukovém čištění praskne briliant, tak to nebyl briliant. :D Vlastně ani nevím který kdy praskl, ale poškodil se mi chryzopras, na vině byl silný roztok čistící emulze, ne ultrazvuk.

Mylady2
12413 příspěvků 25.4.16 19:34

@Oldyn to já nevim. Psala o tom 999
Nemam zkušenost. Jí asi praskl

999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.4.16 19:46

@Oldyn @Mylady2 Ano, několikrát jsem viděla praskliny v diamantu po ultrazvukovém čištění. Nestalo by se to, kdyby v kameni nebyla inkluze, velká nečistota, vada…

Oldyn
6401 příspěvků 25.4.16 20:06

@999
I tak si myslím, že ultrazvuk nemůže roztrhnout briliant, který vydržel broušení, leštění. Spíš bych to viděla na teplotní šok kamene. Čistila jsem ze starožitného prstene routy pochybné jakosti a taky vydržely.

999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.4.16 20:19

@Oldyn Buďte ráda, že jste to nezažila.

Oldyn
6401 příspěvků 25.4.16 21:42

Pěkná práce, výborný přístup, ochota.
https://www.youtube.com/watch?…

KatkaHlad
12 příspěvků 14.7.16 08:17
dotaz

Ahojda, nechali jsme si dělat prsteny a já mám s diamantem, dostala jsem jakýsi certifikát, mám se bát, že to diamant ani třeba není?

KatkaHlad
12 příspěvků 14.7.16 08:19
Dobrý den, já dostala od muže zásnubní prsten z této stránky :)
@Luciasek87 píše:
Ahojda, my jsme si nechávali dělat u Rýdla. Líbila se mi ochota personálu. Naměřili si naše prstíky a prstýnky byli hotové do 14 dnů i s vyrytím. Cena byla dodržena, dle předchozí kalkulace. Za nás spokojenost. Doporučuji. Vybírali jsme si nejprve ze stránek Snubniprsteny-lr.cz, ale v obchodě jsme si vybrali jiné. :) Máme dvě barvy zlata a já mám diamantík…
Gorilka
1414 příspěvků 14.7.16 11:59

@KatkaHlad Ten certifikát by měl dokládat zda je to diamant a jaké kvality.

999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.7.16 17:53

@KatkaHlad Zlatníci mají zkoušečky diamantů, můžete si ho nechat zkontrolovat. Jen se nic nedozvíte o kvalitě kamene, ale budete vědět, že je to diamant. Ale jak jsem psala někde výše, do šperků se stejně dávají velice průměrné kameny, tak je to asi jedno…
Certifikát má cenu, pokud se jedná o významnou světovou gemologickou laboratoř…

MilenaNováková
2 příspěvky 27.11.16 15:15
prstýnky

My máme prstýnky z Bisaku a po roce od svatby musím říct, že jsou pořád stejně krásné jak když jsme je kupovaly. Mají krásné kolekce, těžko se vybírá, ale my jsme chtěli nějakou klasiku jako bílé zlato, manžel dneska už nemá rád moc výstědnosti. Každopádně můžu poradit je vyzkoušet, na obrázku můžou vypadat dobře a pak ve skutečnosti bude zklamání.

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.16 15:16

@MilenaNováková A já už chtěla gratulovat vám i paní…

Jordaan
9408 příspěvků 27.11.16 15:19

@Amigdala

Ja taky :-D. Predbehla jste me.

Michael16
1 příspěvek 13.12.16 18:13
Snubní prsten

Dobrý podvečer, ano my máme snubní prsteny od pana Rýdla. Manželka má v prstenu i diamant. za tři roky, co je máme vypadají stále jako nové a není s nimi žádný problém. Když manželka řídí, krásně se leskne a diamant stále drží. Nechali jsme si na ně vyrýt srdíčka zevnitř. Nebyl problém ani s komunikací a ochotně nám poradily. Za mě mohu jen doporučit :)

Giuli
2931 příspěvků 13.12.16 18:23
@Michael16 píše:
Dobrý podvečer, ano my máme snubní prsteny od pana Rýdla. Manželka má v prstenu i diamant. za tři roky, co je máme vypadají stále jako nové a není s nimi žádný problém. Když manželka řídí, krásně se leskne a diamant stále drží. Nechali jsme si na ně vyrýt srdíčka zevnitř. Nebyl problém ani s komunikací a ochotně nám poradily. Za mě mohu jen doporučit :)

Ty vado, ja mám asi divného muža. Ešte nikdy sa nenadchol leskom mojích prsteňov pri riadení auta! A keby sa zaoberal srdiečkami vyrytými zvnútra, tak ho nahovorím na švedsku trojku s ďalším chlapíkom do tej trojky. Nech konečne príde coming out. A keď sa bude ešte niekedy pri riadení zaoberať tým, ako to šoferujem, tak sa rozvediem ja! Lesk prsteňov mi má obzerať a nie to, že som lak na karoserii oškrela!

TinaV
309 příspěvků 13.12.16 19:42

@Giuli -kvůli vám jsem se teď přihlásila, palec nahoru, dobře jsem se pobavila. :)

Oldyn
6401 příspěvků 13.12.16 20:25

@Giuli
Asi se málo lesknou.

sasanka123
2 příspěvky 21.12.16 18:24
Snubní prsteny

Ahojky, no taky jsme nedávno řešili prsteny a podle diskuzí jsem také podlehla Rýdlovi. Přítel na té značce tak nelpěl, spíš mu to bylo taky jedno..oni chlapy to tak neřeší..,ale my ženský chceme, aby když se někdo zeptá, řeknu mám prsten od Rýdla..no nezní to hezky?:-)
Ve spoustě diskuzích píšou pozitivní komentáře, takže jsme se rozhodli, že k němu zajdeme na čumendu. Čumenda trvala asi 15 minut, nemohla jsem se rozhodnout, ale nakonec vyhrál ten který se mi líbil jako první. Objednali jsme u nich na prsteny.cz,byli tam levnější než v prodejně, materiál jsme zvolili z bílého zlata, lesklý povrch s kamínkem, briliantíkem. Nechali jsme si i rytinu se jménem a datum našeho velkého dne. ano také máme doživotní servis zdarma, což je super, určitě ho využiji. Na prsten jsem se každý den až do svatby koukala a nemohla se dočkat až ho budu mít na prstě:-)

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 18:32

@sasanka123 a jeje další blbá k…a

Jordaan
9408 příspěvků 21.12.16 18:49

@vlm

copak, nemate rada briliantiky?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek