Snubní prsteny

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 19:10

@Jordaan miluju briliantiky a přiblblé trolíky :-)

Jordaan
9408 příspěvků 21.12.16 20:12

@vlm

Ja taky, trolici a predevsim co nejvetsi briliantiky mi vzdycky zlepsi dnik. Cim vetsi briliantik, tim lepcejsi dnicek.

Giuli
2931 příspěvků 21.12.16 20:16

@Jordaan Videla ste tú reklamu na noesku banku s Cloonym?
https://www.youtube.com/watch?…
Tak ja chcem taký briliantik ako je v paródii na tú reklamu. :-D
https://www.youtube.com/watch?…

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 20:19

@Jordaan no briliantik je úžasnoučkej dareček, jen co se mi příťa vrátí musíme taky na čumendu, mocinky moc se těšinkám jak mi bude na prstíku zářit

Jordaan
9408 příspěvků 21.12.16 20:20

@Giuli

Ten by me vytrhnul na mnoho a mnoho dniku :-D

Jordaan
9408 příspěvků 21.12.16 20:21

@vlm

tohle neprekonam :-D

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 20:26

@Jordaan nojo, my co lovískujem briliantíky jsme úžasnoučký :-)

Jordaan
9408 příspěvků 21.12.16 20:32

@vlm

ja je loviskuju velmi, manzel bohuzel uz mene :-D

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 20:35

@Jordaan oni jsou chlapi v tomhle moc nepraktičtí a povrchní :-)

Leppäkerttu
642 příspěvků 21.12.16 21:13

To my sli k Rydlovi (v Brne) na zasnubni prstynky loni v lete a byla tam tak neskutecne protivna prodavacka, ze jsme z prodejny odesli a poridili prstynky jinde.

Snubni budem porizovat ted, pravdepodobne od nejakeho „mensiho“ zlatnika. Prala bych si uplne obycejny, bez kaminku, kudrlinek, vyrytych srdicek a jinych serepeticek. Pritel si necha zasnubni, jen se do nej vyryje datum svatby.

Katarinoula
6 příspěvků 22.12.16 17:47
@Leppäkerttu píše:
To my sli k Rydlovi (v Brne) na zasnubni prstynky loni v lete a byla tam tak neskutecne protivna prodavacka, ze jsme z prodejny odesli a poridili prstynky jinde.Snubni budem porizovat ted, pravdepodobne od nejakeho „mensiho“ zlatnika. Prala bych si uplne obycejny, bez kaminku, kudrlinek, vyrytych srdicek a jinych serepeticek. Pritel si necha zasnubni, jen se do nej vyryje datum svatby.

Souhlas, loni u Rýdla v Praze na Újezde také hodně nepříjemné prodavačky, po 15 min. „čumendy“ jsme radši utíkali pryč…

sasanka123
2 příspěvky 29.12.16 11:53
Prodejna Rýdl..

Nj paní je asik chlapského typu, používá slova která nejsou nutná, Každý má jiný názor, nechci vidět váš výběr prstenu..a jestli jste u Rýdla vybíraly a paní prodavačka byla protivná, jak tu píšete, tak asi jen proto, že jste vy se asi nechovali vhodně..viz co tu píšete na můj komentář stačí. My u Rýdla byly sice jen koukout v prodejně ale paní byla příjemná i když jsem zkoušela a vybírala 15 minut, dokonce nám poradila.. Takže jestli tam přišly burani jako vy, tak se nedivím:-).

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.16 12:02

@sasanka123 Asik bych pogratulovala, k manžovi nebo k registrované paňmámě můžu?

Jordaan
9408 příspěvků 29.12.16 12:03

@sasanka123

YOU MADE MY DAY :-D

Giuli
2931 příspěvků 29.12.16 13:41

@sasanka123 Po všetkých tých trápných príspevkoch ohľadom značky Rýdl si myslím, že s Rýdlom to ide z kopce a chytá sa každej slamky.

kocoureksuggy
499 příspěvků 29.12.16 21:02

@sasanka123
Nevím, jestli by za takovouhle reklamu Rýdl poděkoval, asík ne, zvlášť paní chlapského typu. Netuším totiž, co si mám pod tím představit. Ale chodit někam očumovat, otravovat a pak nekoupit, se nedivím, že paní chlapského typu byla na další zákazníky protivná.

Zuzan08
1 příspěvek 15.3.18 08:50

My si nechali sestavit přímo prsteny na míru . Byli jsme spokojeni s přístupem, komunikací i cena byla přijatelná. Plus máme originální snubní prsteny na celý život.

nezerte_ty_netopyre
11 příspěvků 22.7.20 12:45

@Narciska00 ja nevim co he horsi. Jestli online propagace ty firmy (mysli na bounce rate :-) )nebo predstava, ze nekdo koupi sperk na podobnym eshopu.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek