Sociologický dotazník

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
AutumnVirus
310 příspěvků 10.5.16 22:52

@pitvalka
Ale no tak, má milá, kritika bývá velmi přínosná, opravte chyby a zkuste to znovu. Teda pokud to nemuselo být včera ve 23:59 odevzdané :D

Betty J.
2031 příspěvků 11.5.16 10:28

Milá @pitvalka,

nevím, jak jsou na tom se vzděláním ostatní (nicméně podle různých indicií se domnívám, že až tak špatné, jak si asi myslíte, to nebude), ale za sebe prohlašuji, že to mé bohatě stačí k tomu, abych mohla s podobnými dotazníky a přístupem k získávání dat posílat studenty do Paďous (i jinam, v případě extrémní natvrdlosti).

VandaRybna
3713 příspěvků 11.5.16 12:09
@Punčoška píše:
Webový dotazník je snad nejrychlejší a nejdostupnější způsob získávání statistických dat.

Také jsem ho několikrát využila. Bohužel, osobně jsem se setkala také s negativními příspěvky. Radila bych Pitvalce, aby je nebrala příliš v potaz. Důležité je, aby získala dostatek odpovědí.

Držím palce

Příjde pán k doktorovi a říká:
„Pane doktore, máte nějaké prášky na nenasytnost?
Doktor: "Ano, takové mám.“
Pán: „Tak mi je, prosím vás, dejte. Ale hóóóódně.“

mutziputzi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.16 12:17

@pitvalka má komplex z nedostatku vzdělání, proto dělá dálkově něco tak obskurního jako je VŠRR, tipuju, že její absolventi plní nejprve úřady práce, při troše štěstí obecní úřady, jako řadoví úředníčci…

LCH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.16 22:41

"

Příspěvek upraven 31.08.16 v 18:45

VandaRybna
3713 příspěvků 12.5.16 07:39

@LCH Další student VŠ s mentalitou třináctileté holčičky. Nic. Poslední dobou mám pocit, že nejen internet, ale i média celkově jsou řízeny odkudsi z planety třináctiletých holčiček.

AutumnVirus
310 příspěvků 12.5.16 08:16

@VandaRybna
Aha, to vysvětluje mnohé, doposud mi nejasné záležitosti.

VandaRybna
3713 příspěvků 12.5.16 08:19

@AutumnVirus Došlo mi to při sledování zpráv televize Barrandov.

Martini90
159 příspěvků 14.5.16 19:18

@pitvalka Tak po tomhle vašem příspěvku mám pro Vás už jen pár doporučení - naučte se přijímat kritiku s nadhledem a vytěžit z ní co nejvíce. Třeba se poučit do dalšího studia.

Protože i když pomineme debatu o snižující se kvalitě našeho školství (bohužel i vysokého), tak kdybych zadala svému podřízenému nějaké šetření či analýzu a on za mnou následně přišel s něčím na úrovni toho vašeho průzkumu, tak dotyčný bude mít velký vroubek, který se odrazí v jeho hodnocení.
Pokud by byl ve zkušební době, tak další den už ani nemusí chodit do práce.

Přeberte si to po svém. Což ale asi bude, že my všichni tady jsme idioti a vlastně nevíme, co Vám to dalo práce a že umíme jen kritizovat…
Ale víte, co se také říká? Nemusím být šéfkuchař, abych poznala, že jídlo je hnusný.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek