Spatřena aneb vzkazník

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.16 20:41

@Kokoska1 Ale ja som sa dnes pekne upravila, už mám novú farbu, to by mohla @catherinne oceniť. :-D

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.16 20:42
real.blond
6688 příspěvků 10.5.16 21:04

@Giulietta super boty, mimo jine :D

real.blond
6688 příspěvků 10.5.16 21:08

Ja jsem potkala minuly ctvrtek na hlavnim vlakovem nadrazi v Olomouci jednu zdejsi slecnu, nevim, jestli porad prispiva a nevim, jak je spravne jeji nick.. neco jako elouise? a musim rict, ze nazivo je jeste krasnejsi nez na fotkach!

Ounz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.16 21:13

@real.blond Elousie by to mohla být, ta je dle fotek moc hezká..a už dlouho tu nebyla..nebo aspoň nepřispěla, myslím..

paktofonika
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.16 21:20

@real.blond Vy myslíte @elouzie, je veľmi pekná. Škoda, že už dlhšie neprispela.

real.blond
6688 příspěvků 10.5.16 21:38

@paktofonika diky diky! zase tak moc jsem nic nezkomolila :D snad si to precte :-)

VandaRybna
3713 příspěvků 11.5.16 08:05
@Giulietta píše:
@Kokoska1 Ale ja som sa dnes pekne upravila, už mám novú farbu, to by mohla @catherinne oceniť. :-D

Co asi následovalo?

moora
948 příspěvků 11.5.16 09:32

Srandicky, srandicky, ale kamaradka barvila sestre dlouhy vlasy na cerno a ten hadr, co ji dala na zada, byl ponekud propustnej a sestra mela celkem chlupaty zada. Chloupky byly svetly, takze to nebylo moc videt. Teda pred barvenim.

elouzie
1059 příspěvků 11.5.16 22:12

@real.blond jé, děkuji pěkně :) Já jsem si nasadila trochu abstinenci, těžkej ročník a příliš mnoho prokrastinace, tak si jenom občas něco přečtu, abych byla v obraze. A nechci moc přidávat fotky, protože pak člověk přichází o luxus chodit ve zkouškovým jako hastroš, když ho někdo pozná :D

real.blond
6688 příspěvků 11.5.16 22:27

@elouzie uprimne si uz vubec nevybavuji, co jste mela na sobe.. byla jsem oslnena Vasi krasou :-) ale jako hastros jste, narozdil ode me, vazne nebyla! :D

elouzie
1059 příspěvků 11.5.16 22:35

@real.blond a tak nádraží je z hlediska pekla bezpečný, to jezdím za přítelem, takže se obleču hezky :D a moc děkuji

anneh
159 příspěvků 15.5.16 23:29

@Hwi Nebyla jste včera na odpolední části finále klavírní soutěže v rámci Pražského jara? Potkala jsem tam slečnu v dlouhých černých šatech s krajkovými rukávy a drdolem a byla vám dost podobná :-)

Campanelle
1991 příspěvků 16.5.16 10:05

@Giulietta Myslíte, že paní jde reklamovat tu barvu? :)

Hwi
440 příspěvků 16.5.16 10:48

@anneh Ano, to zní jako já. Achjo, to jste si vybrala den, byla jsem už pěkně rozcuchaná… :D Prozradíte mi, v čem jste byla Vy? Třeba jsem si Vás také všimla, dost jsem se po lidech dívala (hlavně tedy s hrůzou, ale párkrát se mi i něco líbilo).

anneh
159 příspěvků 16.5.16 16:46

@Hwi Náhodou vám to slušelo, ráda jsem vás viděla naživo :-) Já měla zelené šaty pod kolena se skládanou sukní. Tak doufám, že pokud jste mě a můj doprovod zaregistrovala, neskončili jsme v pekelném kotli :-D. S oblečením to tam pravda bylo poněkud slabší, ale myslím, že to bylo i tím, že šlo o odpolední koncert. Asi před měsícem jsem v Rudolfinu byla také a z 90 % byli lidé oblečeni vhodně.

Hwi
440 příspěvků 16.5.16 17:42

@anneh Jé, tak to jsem si Vás skutečně všimla, barva těch šatů byla moc krásná, mám ráda zelenou. Moc děkuji. :)

KonecneTady
77 příspěvků 21.5.16 19:46

@Pinot Noir Nebyla jste dnes na nákupech v Letňanském Baumaxu?

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.5.16 21:32

@KonecneTady Jo ;) Trávníkové hnojivo a rajčata.

KonecneTady
77 příspěvků 22.5.16 08:32

@Pinot Noir Tak to mě těší. Moc Vám to ve slunečnicích slušelo :)

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.5.16 11:07

@KonecneTady Děkuju, též mě těšilo, ale nevím, která jste byla vy: některá z žen u rajčat, u houpaček nebo ta, co tam byla s mužem, a které chtěl můj muž pravděpodobně sebrat vozík?

porjk
3176 příspěvků 22.5.16 17:27
@Giulietta píše:
@Kokoska1 Už z toho bytu nevyleziem, ani keby ma mučili. :-D

Klidně vylezte, Liberec je pro nás dost velký :-)

KonecneTady
77 příspěvků 22.5.16 22:16

@Pinot Noir To se nepoznávám ani v jedné z Vámi popsaných žen. Pravděpodobně jste si mě nevšimla. Byla jsem s manželem u pokladen, když vy jste mířili do venkovní části obchodu. Musím říct, že jsem Vás nejdřív vůbec nepoznala - a to jsem tu na MP viděla hodně Vašich fotek. Na nich mi připadáte malá, drobounká, trochu šedá myška, ale v reálu jste úžasně výrazná a moc hezká, že jsem se za Vámi ještě otáčela - teprve potom mi došlo, že jste to asi mohla být Vy

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.5.16 23:09

@KonecneTady Ó, červenám se. Ale je pravda, že se občas sama divím, jak subtilně na některých těch fotkách vypadám :)

andano
850 příspěvků 25.5.16 22:29

@moora
Nebyla jste dnes v 16.23 u tramvaje na I. P. Pavlova?
Pravděpodobně s maminkou a hledaly jste, zda nepřijela 22?

Stránka:  « Předchozí 1 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek