Spatřena aneb vzkazník

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
noren
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.5.16 07:59

@Hwi Nebyla jste včera kolem půl páté odpoledne v metru na Palmovce? Pokud ano, moc Vám to slušelo ;-)

moora
948 příspěvků 26.5.16 08:12

@andano byla :-)

andano
850 příspěvků 26.5.16 08:43

@moora potřebujete někoho, kdo Vás bude fotit :-))
Realita je úplně jiná nebo alespoň hodně posunutá - vůbec nevypadáte přísně, vlasy nejsou koště, ale jsou šik a v pohybu, výrazem apod. vypadáte o hodně mladší než na fotkách.

Ten bílý kabát se mi taky líbil - zajímavé, že zpětně si vůbec nedokážu představit, že byste se tady v něm vyfotila, protože k vašemu stylu, který prezentujete tady, mi nesedí, resp. nesedí k ničemu, co jsem na MP na Vás viděla.

Jste moc sympatická.

catherinne
13517 příspěvků 26.5.16 09:09

@andano Že jo! Já psala hned po prvních útocích na morru, že skutečnost je úplně jiná. Že je to krásná ženská! A navíc moc milá :-).

moora
948 příspěvků 26.5.16 09:11

Mnohokrát děkuji oběma :-) kabát je poměrně čerstvý úlovek, potkali jsme se náhodou a byla z toho láska na první pohled, alespoň tedy z mé strany. I matka příroda hned trochu pokazila počasí, abych ho stihla vyvětrat.

Hwi
440 příspěvků 26.5.16 10:33

@noren Byla, moc děkuji. Já měla pocit, že se na mě někdo dívá, ale říkala jsem si, že už prostě začínám z toho pekla bláznit - a ono ne! :D

noren
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.5.16 12:06

@Hwi Tak to se omlouvám, doufám, že jsem na Vás nějak nemístně nečuměla :-D Ale měla jsem radost, že vidím naživo někoho z MP :-D

Judy24
1205 příspěvků 27.5.16 12:51

@catherinne Buď vám to včera v restauraci U Šumavy moc slušelo, nebo máte dvojnici. :)

Hwi
440 příspěvků 27.5.16 12:56

@noren Ne, já se přiznám, že jsem si Vás vlastně ani pořádně nevšimla, spíš jsem ten pohled cítila, nebo co, takže jsem honem rychle začla koukat do nikam. :D

catherinne
13517 příspěvků 27.5.16 14:22

@Judy24
To myslíte vážně?
Včera, po sauně, odlíčená, vlasy napatlané do tepla maskou, jak pak uschly, tak uschly…

I když někde se kdysi psalo, že žena je hodinu po sauně nejkrásnější! :-)
Vy jste byla v té bandě omladiny?

Judy24
1205 příspěvků 27.5.16 14:40

@catherinne Jojo, přesně tak. :) Ale docela jsem spěchala a nechtěla působit jako stalker, tak jsem si vás neprohlížela nijak důkladně. Rozhodně jste vypadala uvolněně a to vždycky ženě sluší. :)

Razor Naga
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.6.16 21:54

@NellieLovett Mám pocit, že jsem vás v sobotu potkala U Sedmi švábů, je to možné?

NellieLovett
2314 příspěvků 6.6.16 23:00

@Razor Naga jo tam jsem byla :-)
Ale že mě někdo z pekla potká v té „největší díře“ v Brně, bych opravdu nečekala…

Razor Naga
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.6.16 23:28

@NellieLovett No, nechtělo se mi věřit, že by někdo z Pekla zavítal na takové místo, ale prozradil vás účes :)

NellieLovett
2314 příspěvků 7.6.16 09:32

@Razor Naga byla jsem tam poprvé v životě a i na mě už to byl dost slušnej punk. Myslím tu hospodu, co se týče hudby mám dost široký záběr. Vy jste se byla podívat a nebo jste vystupovala?

Razor Naga
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.6.16 10:15

@NellieLovett Byli jsme se s přítelem podívat na kamaráda, měl hrát jako poslední, ale nakonec se program tak protáhl, že už jsme museli domů, takže ani nevím, jestli nakonec vůbec vystoupil. Ale akce to byla výborná, ke Švábům občas chodím, ale teď už asi definitivně končí…

KonecneTady
77 příspěvků 12.6.16 08:49

@Flash_Gordon Nebyl jste včera večer v okolí Karlova mostu se slečnou v růžovém? Pokud ano, tak vám to oběma moc slušelo :)

Flash_Gordon
93 příspěvků 17.6.16 08:28

@KonecneTady Už jsem chtěl říci, že to byl nejspíše nějaký jiný zrzek, ale máte pravdu :)

To byl ten den šílené muzejní noci a pendlovali jsme mezi těmito objekty…Jste všímavá a děkujeme :)

barvinok
655 příspěvků 20.6.16 15:43

"

Příspěvek upraven 30.10.18 v 09:59

bestia
2300 příspěvků 4.7.16 21:05

@noren asi som vas dnes videla, podvecer v holesoviciach. mate uzasne prasiatko :)
(vam to pristalo tiez, aby bolo jasno)

noren
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.16 09:07

@bestia Tak to jsem nebyla já, ale nejspíš jste viděla Hektora s paničkou :-) To je známé holešovické prasátko. Moje je teď na letních prázdninách na chatě :-)

LCH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.16 22:13

.

kalivrata
430 příspěvků 24.10.16 16:17

Viděla jsem včera @Esmee a byla božská.

Esmee
4418 příspěvků 25.10.16 12:58

@kalivrata Moc děkuji! Líbila se Vám přehlídka? Byla jsem hrozně nervózní, byla to pro mě premiéra :)

kalivrata
430 příspěvků 25.10.16 13:34

Přehlídka byla úžasná a vůbec mi nepřišlo, že jste nervózní, naopak. Na přehlídce jste uchvátila celý sál (mimochodem, skvělý výběr modelek, vy jste byla nejenergičtější, ale ty ostatní byly taky báječné, Dasha Marléne je malý živel, a to mi říkala, že jí není moc dobře) a navíc jste byla schopná i zformulovat myšlenku, narozdíl od slečny moderátorky.
Líbily se mi modely, překvapily mě, bez korzetů a spodniček budou (kromě těch dlouhých večerních šatů) vypadat civilně.
Dělala jste choreografii? Ty dvě modelky se vždycky na schodech potkaly, takže to muselo být natrénované. Skvělý výběr hudby.
Přiznám se, že když jsem tam na tu čtvrtou došla a chvilku seděla, tak jsem dost litovala těch peněz, co jsme za to zaplatila, ale s koncertem se to zlepšilo a během Vaší přehlídky jsem si říkala, že to za ten zážitek určitě stálo. Ostatně jste musela sama vidět, jak ta do té doby mrtvá kavárna ožila. Pořadatelé by Vám měli poděkovat za to, že to tam za něco stálo.

A božská jste tedy i mimo přehlídkové molo, sálá z vás život.

Stránka:  « Předchozí 1 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek