Spatřena aneb vzkazník

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Esmee
4418 příspěvků 25.10.16 16:42

@kalivrata Tak to mě moc těší. Jsem moc ráda, že se Vám moje přehlídka líbila! O to víc, že to byla moje premiéra :). Hudbu a „choreografii“ jsem vybírala sama. Celou dobu před přehlídkou jsem tam různě poletovala a česala a malovala modelky, tak nebyl čas koukat na program. Jen jsem postřehla taneční vystoupení, ze kterého jsem byla, kulantně řečeno, na rozpacích. Jsem moc vděčná za své krásné modelky, byly úžasné a moc jim to slušelo, já jsem amatér, a ze záznamu jsem na sobě viděla hodně chyb (někdy jsem si nedávala pozor a hrbila se :-( ). Ale sama jsem postřehla, že reakce publika byly hodně spontání a pozitivní :)

Edit: přidávám ještě dvě momentky ze závěrečného defilé :)

Příspěvek upraven 25.10.16 v 16:51

Esmee
4418 příspěvků 25.10.16 16:43

Mimochodem, ta úžasná zpěvačka, co vystupovala před mou přehlídkou, je čtenářkou Módního pekla :), možná i přispěvatelkou, ale nbohužel netuším, která z uživatelek by to mohla být.

kalivrata
430 příspěvků 26.10.16 08:59

@Esmee No to taneční vystoupení (viděla jsem jen to první), to bylo ryzí peklo. Když už se několik ženských kroutí a válí na zemi, měly by to dělat aspoň synchronizovaně.
Vaše přehlídka byla dost v kontrastu s tou první od Denisa design. To oblečení není můj šálek kávy, něco z toho bylo trochu jak z fleru, něco by nebylo špatné, ale trpělo to obvyklým nešvarem modelek z lidu. Ty ženské byly normálně hezké, o to nic, ale když už to teda nepředvádí vysoké štíhlé modelky (a že by to tomu oblečení pomohlo), tak ať se tam aspoň jako modelky nekroutí. Naučit se chůzi po molu není zas taková legrace, jak si všichni myslí, a ruka v bok to nezachrání.
Vystoupení manželů Špinlerových bylo krásné, ale nebylo skoro slyšet :-(

A možná se vidíte příliš kriticky, já jsem si žádného hrbení nevšimla.

Celkově měli štěstí, že Vás tam měli, protože prodávat relativně drahé lístky na vyloženě prodejní akci (včetně obvyklého nátlaku Mary Kay) by deci bohemky nezachránilo.

Oldyn
6156 příspěvků 26.10.16 13:15

@Esmee
Ty vínové dlouhé byly nádherné a předváděla jste s elegancí, lehkostí a grácií. Šel z vás půvab.

Brep
699 příspěvků 04.11.16 20:28

@Esmee - Nebyla jste ve středu nebo ve čtvrtek na výstavišti na Gaudeamu? Mám pocit, že jsem vás tam zahlédla, ale spěchala na jsem na jídlo, tak jsem se ani neotočila.

Esmee
4418 příspěvků 04.11.16 21:06

@Brep Ano, byla :). Byla jsem tam ve středu, mluvila jsem o své značce na stánku University Tomáše Bati.

JankaM
257 příspěvků 1 inzerát 29.06.17 11:05

@Esmee Dodatečně musím říci, že jsem Vás viděla na Aviatické pouti v Pardubicích, moc Vám to slušelo v plachetnicových šatech.

Esmee
4418 příspěvků 29.06.17 18:04

@JankaM Děkuji :). Aviatická pouť byla skvělá! Vystoupení letky Breitling, Flying Bulls a přelety DC 6 byly zlatým hřebem, pastva pro oči :)

trnk
314 příspěvků 11.08.17 16:27

@catherinne Byla jste to Vy, která dnes přede mnou kupovala na Synkáči dva časopisy?

catherinne
13497 příspěvků 11.08.17 18:55

@trnk a zdržovala… Ano :-)

Stránka:  « Předchozí 1 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek