Šperky a bižuterie

Fotoalbum tématu (17) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
AnoNe
884 příspěvků 19.2.14 22:04

@klárka králíček : Asi to vyzní hodně blbě a zasloužím si za to všechna červená ramínka, která za to dostanu, ale nutkání to napsat je silnější.
Nikdy nechápu, jak si člověk, co neumí gramatiku a dokonce ani neumí dát dohromady smysluplnou větu (a asi ani smysluplnou myšlenku), může vydělat tolik, že si může nakupovat zlato a stříbro?

Maiandra
222 příspěvků 19.2.14 22:55
@AnoNe píše:
@klárka králíček : Asi to vyzní hodně blbě a zasloužím si za to všechna červená ramínka, která za to dostanu, ale nutkání to napsat je silnější.
Nikdy nechápu, jak si člověk, co neumí gramatiku a dokonce ani neumí dát dohromady smysluplnou větu (a asi ani smysluplnou myšlenku), může vydělat tolik, že si může nakupovat zlato a stříbro?
Králíček je úplně jasnej troll… ;) (Ale teoreticky může. I když přijde na to - gramatika × pravopis… Určitě ale můžete mít člověka s těžkou dyslexií, dysortografií etc., tudíž ěkoho, kdo pravopis moc nedává, a přitom je třeba geniální matematik…)
Denyna
4105 příspěvků 20.2.14 07:35

@Maiandra Na druhou stranu znám pár dospělých lidí s těmito problémy a dělají co můžou, aby je kompenzovali. Něco takového by z klávesnice nevypustili. Vždyť stačí jen blbej chrome, kterej rovnou kontroluje pravopis. To co předvádí králíček není omluvitelné žádnou dys-.

Maiandra
222 příspěvků 20.2.14 13:05

@Denyna Já jich znám taky pár, jen říkám, že se to stává. Vždyť hned v první větě píšu, že králíček je troll trollácká zatrolená! :D

Oveeec
2892 příspěvků 20.2.14 17:47

@Maiandra

A co když je to cizinec/cizinka?

Maiandra
222 příspěvků 20.2.14 21:39

@Oveeec Tady podle toho příspěvku bych si to klidně myslela, jenomže ona psala do různých vláken a skutečně to zavánělo trollovinou… :)

Kemia
421 příspěvků 1.11.14 14:57

Myslíte, že má cenu chodit do zlatnictví s podobným prstenem jako na obrázku, když bych ho potřebovala výrazně zmenšit, potáhnout bílým kovem, případně vyměnit kámen za jiný? Z velikosti asi 55 potřebuji udělat 47.
Přemýšlím, jestli to má cenu, nebo ho nechat a vyrobit podobný ze stříbra.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.11.14 15:02

@Kemia jestli je to pravé zlato s pravým kamenem, tak bych ho neničila, uložila pro příští generace a nějaký ten stříbrný si případně koupila.
PS tedy já bych si nechala případně upravit velikost a pak bych ho klidně nosila, ale vycházím z toho, že vám se takhle nelíbí / nehodí

Kemia
421 příspěvků 1.11.14 15:04

Zlatý je, kámen bude umělý. Přijde mi líto nechat ho válet ve skříni, když ho takhle stejně nikdo nosit nebude… jen si nejsem jistá, jestli mě s tím zlatník nepošle pryč. Chtěla bych do něj zasadit opál.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.11.14 15:05

@Kemia no tak se zlatníka zeptejte, ne? I kdyby vás pryč poslal, tak prstýnek neváží metrák, aby to byl nějaký zásadní problém :-)

Kemia
421 příspěvků 1.11.14 15:07

To já tam půjdu, ale to víte, já bych potřebovala všechno vědět hned teď. Takhle musím čekat do pondělka.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.11.14 15:16

@Kemia jestli vám to trochu pomůže, tak mám jeden prstýnek, který kdysi dostala moje babička od svého otce. K mým patnáctinám mi ho dala a při té příležitosti nechala vyměnit kamínky - jsou tam dva - vyčistit zlato a vyrýt nápis. Takže teoreticky upravit prsten lze. Prakticky jde o to, jestli to zrovna ten váš zlatník umí. Jestli ne, mohl by vás aspoň nasměrovat jinam.

Jane379
7 příspěvků 1.11.14 19:39

Šperky většinou nakupuju přes internet, spíš pomocí nich zvýrazňuji oblečení, mám ráda např náušnice Swarovski, ty jsem si jednou i vyrobila doma pomocí komponentů. Jinak na ručně vyráběné šperky nemám moc nadání, ale moc se mi líbí

Gabča68
6 příspěvků 16.11.14 16:42
@Jane379 píše: Šperky většinou nakupuju přes internet, spíš pomocí nich zvýrazňuji oblečení, mám ráda např náušnice Swarovski, ty jsem si jednou i vyrobila doma pomocí komponentů. Jinak na ručně vyráběné šperky nemám moc nadání, ale moc se mi líbí
Šperky od Swarovski nemám ráda. V podstatě je to stejná kvalita jako různá bižuterie všude na internetu, jen o pár stovek dražší.
Katka2305
136 příspěvků 16.11.14 17:51
@Gabča68 píše: Šperky od Swarovski nemám ráda. V podstatě je to stejná kvalita jako různá bižuterie všude na internetu, jen o pár stovek dražší.

Hmm, já mám tedy hodně bižuterie, jak „různou“, tak Swarovski, a kvalita a provedení je nesrovnatelné. Samozřejmě, platí se i za značku, ale je fakt, že věci ze Swarovski (nemám teď na mysli Swarovski elements) nosím dlouhodobě a vydrží mnohem déle než běžná bižu. Jako kov nepoužívají běžný bižuterní bílý kov, ale ocel (rhodiovanou), což je taky třeba u náušnic pro moje uši příjemnější. No a mám ráda jejich design, spíš mám od nich neotřelé typy náušnic a závěsů, takové ty obyčejné klasické věci (bílý kamínek v kruhovém zasazení) mám spíš ze stříbra.
Nicméně, sto lidí, sto chutí.

Gabča68
6 příspěvků 18.11.14 20:27
@Katka2305 píše:
Hmm, já mám tedy hodně bižuterie, jak „různou“, tak Swarovski, a kvalita a provedení je nesrovnatelné. Samozřejmě, platí se i za značku, ale je fakt, že věci ze Swarovski (nemám teď na mysli Swarovski elements) nosím dlouhodobě a vydrží mnohem déle než běžná bižu. Jako kov nepoužívají běžný bižuterní bílý kov, ale ocel (rhodiovanou), což je taky třeba u náušnic pro moje uši příjemnější. No a mám ráda jejich design, spíš mám od nich neotřelé typy náušnic a závěsů, takové ty obyčejné klasické věci (bílý kamínek v kruhovém zasazení) mám spíš ze stříbra.
Nicméně, sto lidí, sto chutí.

To je pravda. Já jsem teda spíš myslela bižu + Swarovski elements. Jenom tím, že se přidá pár kamínků, tak se rapidně zvýší cena. Ale jak říkáš, sto lidí, sto chutí.

Nellis3
18 příspěvků 22.11.14 20:31
@Gabča68 píše:
To je pravda. Já jsem teda spíš myslela bižu + Swarovski elements. Jenom tím, že se přidá pár kamínků, tak se rapidně zvýší cena. Ale jak říkáš, sto lidí, sto chutí.

Já kupovala sestře Swarovski náušnicce k narozeninám, chválí si je a nosí je denně -sundává jen na spaní, do vody, apod. Dobré zkušenosti mám i s těmi, co si vyrobím pomocí komponentů, ale šperky v podstatě denně střídám, jak s bižuterií, tak se stříbrem. Jak psala slečna, každý má jiný vkus. Mně se jejich design líbí, minulý týden jsem viděla, jak jedna paní z korálků a kamínků Swarovski vyrobila náušnice andílka, ty se mi moc líbily. Jsem toho názoru, ať každý nosí, co se mu líbí a nenechá si do svého vkusu mluvit

Go-lightly
3429 příspěvků 22.11.14 20:43

@Nellis3 Přesně, ať každý nosí co chce. Já bych na sebe Swarovski nevzala.

Fialin
7 příspěvků 13.1.15 10:04

Zdravím dámy, vidím že se tu bavíte o Swarovski. Pokud jsme objednávaly nebo kupovaly, můžu se zeptat, jestli to má některá z vás z top-koralky.cz?? Já jsem odtud skoro už objednávala, ale říkala jsem si, že se nejdřív zkusím zeptat a podle toho bych to řešila, chci zkusit jeden nebo dva doplňky, jak se mi to bude líbit a nosit :)))

Bugatti
4086 příspěvků 25.1.15 21:55

Ráda bych se zeptala, jak se vám líbí toto:

Jirina1
43 příspěvků 25.1.15 22:08

@Bugatti Mně se to moc líbí, ale záleží na nositelce a na příležitosti.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.15 22:15

@Bugatti to vypadá jak sněhová pusinka :-) já bych to nenosila, ale samo o sobě se mi to líbí, asi bych to někam připíchla jen tak

Bugatti
4086 příspěvků 25.1.15 22:15

@stricc Dostala jsem za úkol to vyrobit v modré barvě. Je to pro mladou slečnu a ne, nevybrala jí to babička. Vybrala si to sama.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.15 22:18

@Bugatti ale jo, proč ne, na mladé holce to bude vypadat zajímavě

Bugatti
4086 příspěvků 25.1.15 22:49

No já jsem z toho trochu rozpačitá. V té světlé se mi to pro mladé děvče zdá ok, ale nějak si to nedovedu představit v modré.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek