Šperky a bižuterie

Fotoalbum tématu (17) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8
brebina
8 příspěvků 22.02.15 19:49

Ahoj Fialin, já od nich mám několik komponentů, které jsem si poslepovala a nosím krásné naušničky vlastní výroby :)

Klarrishek
3 příspěvky 24.09.15 19:57

Dříve jsem milovala různé barevné až kýčovité náušnice, klidně i vyráběné někde u kamarádky. Teď poslední dobou preferuji spíš stříbro nebo postříbřené, jednoduché náušnice.

Jarka35
6 příspěvků 12.10.15 11:45

Náhodou sem narazila na tuhle diskuzi, tak mi to nedá a zeptám se jak se to slečně nakonec líbilo? :)

Anto
28 příspěvků 16.11.15 15:29

Nosim sperky a strasne rada. Urcite tema tu je velice opomijeno. A bohuzel se lide bavi (a maji radi) jen levne sperky, swarowski a dalsi bizu. Miluji zlato a stribro, drahe kameny a vsechno kolem toho, sperkovnice a vse mozne drzaky. Je to paradni dekor.
Sperky nosim vlastne furt, je to jak vonavka, soucasti satu. Vetsinou mene vyrazne, ale do spolecnosti obcas neodolam a vemu si vetsi prstynek nebo perlove nausnice. Sperky dokazou byt cokoli, co clovek potrebuje, pripoutaji pozornost nebo jen pasivne delaji outfit dokonalejsi.

Anto
28 příspěvků 16.11.15 15:30
@Go-lightly píše:
@Nellis3 Přesně, ať každý nosí co chce. Já bych na sebe Swarovski nevzala.

Brrrr. Taky ne. Sestrenice z toho, primo od nich to byl sperk, dostala vyrazku :-/

Morrighan
1335 příspěvků 16.11.15 18:10

Bižuterii mám ráda. Pár kousků mám, ale chtěla bych víc. Bohužel většinou narážím na to, že se zboží z obchodů jako Claire's nebo Six za chvíli oloupe (a to i když to natřu lakem). Mám náušnice ze Stoklasy a jsou super, ale deštník se mi třeba rozpadl hned. Zvažuji třeba to Fler, mají tam pěkné kousky, koupila jsem si tam super kabelku, která je stále ve výborném stavu.

Malounka
13 příspěvků 04.12.15 13:29

Ja mam uz hrozne dlouho nausnice Hot Diamonds a vydrzi vsechno, jsou opravdu kvalitni :-) sperky mam rada, mam jich i docela hodne-nausnice a naramky nosim nejradeji a mam jich fakt hodne :-)

KatiKati
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.16 13:23

Doporučila bych obchod prsteny-hodinky, pokud jsi z Brna nebo to nemáš daleko, mají tam kamenou prodejnu. Pochopitelně mají taky e-shop. Líbila se mi jak široká nabídka, tak i bezproblémová a rychlá komunikace a rychlé dodání.

socha9
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.16 14:56

Ja ujíždím na náušnicích. Mám jich tuny. Drahé i levné, některé si i dělám z fima nebo komponentů. Měním je vlastně denně podle nálady a oblečení. Na prstech mám jen snubák, ale ten je nádherný, hodně zdobený, takže už na ní nic jiného nepotřebuju.

Nika 89
1 příspěvek 08.04.16 11:26

Tak já za sebe mohu jen doporučit bižu od http://www.vings.cz
Mají kvalitní šperky a nikdy se mi nestalo, že by se mi někde něco loupalo nebo slezla barva. A najdete tam i několik věciček se Swarovski Elements.

Liiza90
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.16 11:22

Holky co značka Brosway? Znáte? Co na ní říkáte? Někdo nějaké zkušenosti? Byla jsem v Brně v Olympii a docela se mi líbili jejich náramky a náušnice…je to dle mě podobné Pandoře. A je to celkem i levné.

Rejnolka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.16 09:39

Brosway, to je toto? rosway.cz?
To neznám tyjo, ale vypadá to dobře. Jj taky mi to trošku připomělo Pandoru. Je to levnější, než ta Pandora? Kde jsi to viděla?

coralline
835 příspěvků 25.11.16 09:49

@Liiza90 @Rejnolka Nevím, kde se to dá vidět, ale řeknu vám, kam se s tím můžete odebrat…

chev
187 příspěvků 25.11.16 10:25

Mám ráda český granát, ale vždycky ho všude měli jen ve zlatě a já zlato nenosím. Pak jsem našla toto a jsem spokojená. Mám tento prsten a stejné naušnice už cca 3 roky, nosím často a je to pěkná práce, cena rozumná ve srovnání s bižuterií z řetězců, co se za chvíli rozsype. Je to taková klasika, nic převratného, je mi jasné, že se to každému nemusí líbit. Nosím to spíš ke klasickým věcem, střídám se šperky od tohoto a tohoto prodejce. A dost jsem si toho dřív vyrobila sama, ale na to už není čas ani chuť, změnila jsem trochu styl.

Gorilka
1094 příspěvků 25.11.16 11:51

@chev Hmm, je to běžná produkce Turnovského Granátu, kterýho jsou tři prdele. A další tři prdele jsou ve zlatě od téže firmy.

Klasika to je, to jo.

Julia55
41 příspěvků 28.11.16 09:22

Brosway znám, mám od nich náušnice a náramek. Zatím dobrý, nezčernal, nic.. spkojená jsem. Já to dosatla dárkem.

Markéét123
3 příspěvky 21.12.16 00:03

Souhlasím, že obchody jsou přeplněné levným a nekvalitním zbožím, paradoxně za docela dost přepálené ceny. Pravé šperky ale zbožňuju a nosím je skoro neustále. Občas s nimi i spím :D. Myslím, že by se mělo nosit více zlato nebo i stříbro protože vypadá prostě krásně a něco vydrží na rozdíl od nějaké horší bižuterie. Já se tedy spíše snažím trochu našetřit a radši si koupím jeden opravdu pěkný a kvalitní šperk, než deset bižuterních šperků, které se mi vždy bohužel po krátkém čase rozpadly :D. Taky jsem začala už nakupovat na internetu, převážně tedy značku scarabella, kde mají také mojí vysněnou sadu s motýlkem :)

Jordaan
8713 příspěvků 21.12.16 00:57

@Markéét123

ale jdi ty trdlo.

Markéét123
3 příspěvky 21.12.16 10:53

Omlouvám se, že jsem vyjádřila svůj názor.

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 10:53

@Markéét123 Radši padej

ming_xing
1324 příspěvků 21.12.16 10:55

Velmi pekne a originalni sperky ma spanelska znacka UNOde50. sice zadna lace, ale jsou kvalitni a designove zajimave, neni to takova ta kaminkova nuda typu Swarovski, Pandora a spol.

Lucka64
8 příspěvků 09.02.17 22:09

Já si chci objednat na jaro nějaký výrazný náhrdelník s jarní tématikou. Jako jsou květiny, listy, slunce… Už mám koupené stříbrné náušnice s květinkou a retro boty na podpatku s punktíky. Jěště si chci vybrat nějaký náhrdelník. Líbí se mi tento květinový náhrdelník , ale je to bižuterie tak se nemůžu rozhodnout. Co si o něm myslíte? Případně budu ráda pokud máte nějaké zkušenosti s danou firmou. Děkuji za reakce

Jarka066
8 příspěvků 30.05.17 21:22

Zdravím, dlouho jsme nebyla spokojená se šperky, které jsou k dispozici na internetu nebo ve zlatnictví. I proto jsme si navrhla několik šperků sama. Nakonec jsme musela tedy zlatnictví, které my šperky vyrobí navštívit. Našla jsem si na netu tyhle https://www.bisaku.cz/…eny-na-prani a musím říci že jsem s nimi spokojená.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek