Šperky na svatbu_náhrdelník_kde koupit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

youngprofashional
3 příspěvky 07.11.17 10:02
šperky na svatbu_náhrdelník_kde koupit

Dámy, chci si na svatbu nechat koupit od našich pravý perlový náhrdelník. Prosím nepište mi, že to nosí smůlu, to už jsem si pořešila na beremese :)))))) Nechápu ty rozdíly v cenách - je to od 10tis plus vs. pár stovek. Chtěla bych nějaký zlatý střed v ceně a dobrou kvalitu, aby mi to zůstalo napořád, do práce a tak. Šaty budu mít totiž půjčené. Neřešily jste to některá? (Jsem z Brna. ) Děkuji za odpověď.

Reklama

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineBossygirl
269 příspěvků 07.11.17 11:21

@youngprofashi­onal Co se týče ceny, záleží samozřejmě na kvalitě a velikosti perel. Stovkové záležitosti budou asi sladkovodní perly. Čím větší, pravidelnější perly, tím vyšší kvalita a cena. V Brně Vám bohužel neporadím, v čb vím o dvou místech, kam bych šla. Já osobně ze své zkušenosti bych nenakupovala u velkých značek, kde jsou šperky vyráběny v obrovských sériích, ale našla bych si důvěryhodného zlatníka. Vždy musí mít šperk certifikát. Krásné jsou náhrdelníky s výraznější sponou. Já jsem za perly střední kvality dala před cca 10 lety 20 tisíc. Hodně štěstí.

youngprofashional
3 příspěvky 08.11.17 12:53

@Bossygirl děkuji. To cenové rozpětí je pro mě důležité, velké značky jsem si už obcházela online a ty ceny tam byly i trojnásobné. Zkusím něco menšího. Vzhledem k mínusům :) mi tu asi nikdo nic konkrétního nedoporučí, ale i tak moc děkuji!

269 příspěvků 08.11.17 13:32

@youngprofashi­onal Ano, ty mínusy nechápu ani já. Užijte si přípravy svatby a pravou nohou!

269 příspěvků 08.11.17 13:58

@youngprofashi­onal PS pozor na zacházení s perlami. Ukladejte je vždy do vyloženého pouzdra, neměly by přijít do přímého styku s kosmetikou, parfémy apod. Čili nejprve nanést makeup, parfém atd a po chvíli si nasadit náhrdelník. A ještě jedna babská rada. Perly se nedarují, ale „půjčují“, aby nenosily slzy. Takže to berte tak, že je máte půjčené až do doby, než Vaše dcerka doroste a „půjčíte“ je zase Vy jí.

marikahr
381 příspěvků 08.11.17 14:22

@youngprofashi­onal ja som kupovala vlani zn. Valero Pearls
objednala som z amazonu; s cenou a kvalitou som spokojna

269 příspěvků 08.11.17 18:00
Sz

Máte ode mě soukromou zprávu.

youngprofashional
3 příspěvky 09.11.17 10:38

@marikahr Děkuji, podívám se na ně. Z těch online se teď nažím najít nějaké nezaujaté recenze na moonpearls, buka a leola. Vtip je v tom, že člověk to běžně nekupuje a kvalitu tak na tom úplně nepozná, tím spíš z obrázku. Teda aspoň já ne:)

marikahr
381 příspěvků 09.11.17 10:52

@youngprofashi­onal ja som tiez tapala, a dala som na recenzie, tak vela stastia :-)

Reklama

Váš příspěvek

Růžově květinový Jared Leto

Americký frontman hudební skupiny 30 Seconds to Mars Jared Leto na... Celý článek

Reklama

Už víte, co si koupíte? Černý pátek je tady a s ním i uragán slev!

Všechny nákupní maniačky, pozor! Největší slevová akce roku je zpět... Celý článek

Poslední článek:
Instagram: Realita vs. Iluze

Autor: Kateřina Hl.

Jestli vám slova jako my story, squad nebo selfie nic neříkají, pak... Celý článek

Reklama