Šperky na zakázku

Fotoalbum tématu (28) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Betty J.
2031 příspěvků 14.9.15 09:46

@libuse1: nevím, jak u jiného sortimentu, ale ceny říčních perel jsou silně přepálené.

ivetaru
5 příspěvků 14.9.15 09:56
@Oldyn píše:
@Gorilka
Prosím a můžete mi sem dát odkaz a nebo lépe obrázek starověkého filigránu z období starověku? Děkuji.

třeba tady krásný článek: http://www.fler.cz/…sperku-23170

Oldyn
6177 příspěvků 14.9.15 10:39

@Betty J.
Pěkné a z jakého století je přesně tento kousek?

Oldyn
6177 příspěvků 14.9.15 10:40

@ivetaru
Bohužel, stránka nenalezena.

ivetaru
5 příspěvků 14.9.15 10:42
@Oldyn píše:
@ivetaru
Bohužel, stránka nenalezena.

máš pravdu, divné, před chvílí jsem ji tady měla zobrazenou… škoda…

Betty J.
2031 příspěvků 14.9.15 10:58

@Oldyn: najdete na stránce z odkazu pod specifikací velikosti.

Oldyn
6177 příspěvků 14.9.15 11:17

@Betty J. Úžasné, dala jsem si dva do košíku, při placení se mi nezdála cena a koukám oni jsou tam tři! Ale že se jich z té doby zachovalo, že?

Betty J.
2031 příspěvků 14.9.15 11:39

@Oldyn: budiž Vám přáno. Na Vašem místě bych ohledně serióznosti prodejce začala být znepokojena až v okamžiku, kdy by mi oba přišly poštou.

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.9.15 11:59

@ivetaru
Tu stránku jsem ráno ještě bez problémů otevřela, Fler teď celkově hlásí údržbu serveru.

libuse1
3 příspěvky 15.9.15 13:08

Milá @Oldyn, většina šperků podle popisů mají ze stříbra. Majitelka mi sama říkala, že se nezaměřují jen na elegantní, ale i na šperky na denní nošení a proto i mě osobně takové zapínání vyhovuje více.

libuse1
3 příspěvky 15.9.15 13:43

Milá @Betty J., máte pravdu, některé ceny jsou dost vysoké a ne pro všechny. Na druhou stranu, raději si koupím kvalitní a ručně dělaný náhrdelník přímo od výrobce než nějaký levný v obchodním centru. Proto považuji např. tuto cenu 1590 za adekvátní: http://www.perladidi.cz/…bila--buton/

Oldyn
6177 příspěvků 15.9.15 14:04

@libuse1
Ono to bude spíš věcí vkusu, přece jenom pěkné, pevné kaplíky jsou lepší než ohnuté cosi, nepřiměřenou velikost koncového/spojovacího kroužku ani nekomentuji. Práce od profesionála vypadá jinak.

Gorilka
1185 příspěvků 16.9.15 19:57

Fotky po kterých Oldyn touží.

Oldyn
6177 příspěvků 17.9.15 08:09

@Gorilka
Pěkné, není filigrán, jako filigrán.

Gorilka
1185 příspěvků 17.9.15 08:29

@Oldyn Mno, jestli tohle má být ukázka exceletního filigránu.

Jeden střevíček pro Popelku.

Oldyn
6177 příspěvků 17.9.15 13:00

Nene, to v žádném případě, šperk je zkopírován z odkazu od @ivetaru a o kterém je celou dobu řeč, ale přiznávám, že jste postla pěknou ukázku filigránu (až na to cizelování), sice v jiné podobě než jej známe dnes, ale ráda jsem se poučila o filigránu ze starověku.

ivetaru1
5 příspěvků 17.9.15 13:36
@Oldyn píše:
@Gorilka
Pěkné, není filigrán, jako filigrán.

Díky, jsem ráda, že se líbí…

ivetaru1
5 příspěvků 17.9.15 13:37
@Gorilka píše:
@Oldyn Mno, jestli tohle má být ukázka exceletního filigránu.Jeden střevíček pro Popelku.

Pěkné…

ivetaru1
5 příspěvků 17.9.15 13:45
@Oldyn píše:
Nene, to v žádném případě, šperk je zkopírován z odkazu od @ivetaru a o kterém je celou dobu řeč, ale přiznávám, že jste postla pěknou ukázku filigránu (až na to cizelování), sice v jiné podobě než jej známe dnes, ale ráda jsem se poučila o filigránu ze starověku.

Když jsme u těch ukázek, myslím, že by se mohl líbit tento náramek:

http://iru-jewelry.cz/…oto/M016.jpg
nebo
http://iru-jewelry.cz/…to/M018a.jpg

Betty J.
2031 příspěvků 17.9.15 13:47

@ivetaru1: moc Vás prosím, páchejte tu reklamu nějak nenápadněji.

ivetaru1
5 příspěvků 17.9.15 13:54
@Betty J. píše:
@ivetaru1: moc Vás prosím, páchejte tu reklamu nějak nenápadněji.

proč reklamu? Reagovala jsem jen na střevíček od @Gorilka, chtěla jsem ukázat, že i současný filigrán je hezký… to vadí? Nikomu nic nenabízím, proč někdo může vložit fotky nebo odkaz na něco a jiný ne???

Betty J.
2031 příspěvků 18.9.15 10:07

@ivetaru1: tak to se omlouvám, Váš nick a místo bydliště mě prostě svedly k myšlence, že jste prodejkyní inkriminovaných šperků a pvozovatelkou stránek http://iru-jewelry.cz/. Inu, nešťastná shoda okolností, nic víc…

Edit: omylem dvakrát vložen odkaz

ivetaru1
5 příspěvků 18.9.15 11:22
@Betty J. píše:
@ivetaru1: tak to se omlouvám, Váš nick a místo bydliště mě prostě svedly k myšlence, že jste prodejkyní inkriminovaných šperků a pvozovatelkou stránek http://iru-jewelry.cz/. Inu, nešťastná shoda okolností, nic víc…Edit: omylem dvakrát vložen odkaz
šperky jsou moje, ale tady je neprodávám, na to jsou jiná místa a na zakázku ani žádné neděláme. Já jsem zde jenom položila první otázku, kde jsem se ptala, jestli by někdo uvítal, kdyby tento typ šperků byl vyráběný na zakázku, tzn. někdo si vymyslí tvar a podle toho by se šperk vyrobil. Zajímaly mě názory, jestli je to pro někoho zajímavé a má tedy případně smysl něco takového do budoucna plánovat. Ale tato otázka byla bohužel smazaná a vyvinula se z toho diskuse úplně někam jinam, ale ne záměrně nebo s úmyslem propagace.
Pokud budu tady chtít diskutovat o tématu, které mě zajímá a je mi blízké a vytvořím si kvůli tomu falešný nick, jak se často i děje, tak mi to možná projde, ale já nehodlám lhát.
Horahora
1 příspěvek 12.3.16 15:02

Vyzkoušej Prsteny-hodinky.cz v Brně na Úvozu. Mám od nich snubní prsteny na zakázku a jsme s nimi moc spokojeni. Ještě aby ne, když jsme si je navrhli :) Poskytují i spoustu zajímavých služeb tak se mrkni.

Ajda12
2 příspěvky 6.4.16 18:14

Já přemýšlím o tom, že si nechám udělat prsten na zakázku. Pár návrhů mám, jen přemýšlím, jaké firmě říct. Slyšela jsem chválu na Ester Engelovou, prý dělá úžasné šperky. Znáte někdo?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek