Šperky na zakázku

Fotoalbum tématu (28) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Markéta41
9 příspěvků 24.4.16 10:55

Přesně ten střevíček z filigránu mám :) po babičce. Jinak mám udělaný na zakázku prstýnek s kamínky a rytinou. Můžu doporučit v Brně prsteny-hodinky.cz

barvinok
655 příspěvků 26.4.16 17:56

.

Příspěvek upraven 30.10.18 v 10:33

bambou
30 příspěvků 6.5.16 12:52

@barvinok Dievča je pekné (obidve dievčatá). Ako ju (ich) zhovadili?

lenka.dobby
15 příspěvků 21.6.16 13:58

Ja jsem nasla na jednom eshopu se sperkama ze delaji i zakazkovou vyrobu a tak jsem si tam nechala udelat privesek a jsem moc spokojena. :)

Jarka066
8 příspěvků 22.5.17 21:38

Osobně jsme využila zlatnictví Bisaku v Brně. Osobně si myslím, že dnes Vám snad každý dobrý zlatník udělá šperky na zakázku. Zlatnictví je moc a myslím si, že by zlatnictví, které nechce udělat něco na zakázku, přijde o spoustu zákazníků.

Kytka45
3 příspěvky 13.6.17 07:49
Výroba prstenů na zakázku

Ano, nechala jsem si vyrobit prsten z vlastního zlata v Danfilu a jsem velmi spokojená. Nejdříve udělali nezávaznou cenovou kalkulaci, pote vytvořili 3D model a po schválení vyrobili. Navíc jsem dostala na prsten doživotní servis zdarma. Doporučuji všem, kteří si chtějí nechat vyrobit šperk podle vlastní představy. Mrkněte na https://www.brilianty.cz/…azku-p4.html

phora
1 příspěvek 23.3.18 10:41
šperky na zakázku

Doporučuji www.atelier-sperku.cz na Francouzské 13 u Nám. Míru.
Petr

Oldyn
6166 příspěvků 23.3.18 11:04

@phora
Tak jsem se k Vám Petře podívala a ta výloha, TA VÝLOHA! Je mi jasné, že bez mříží ty platíčka s cenným zbožím na noc ukládáte do trezoru a místo toho dáte stříbrné ležáky, které máte v obchodě od jeho založení, ale i s tím se dá udělat vkusná prezentace.
Jinak chválím opravy na počkání, předpokládám spoj řetízku, zvětšení snubáku o dvě čísla, čištění? Ale jít okolo, tak nevstoupím, ta výloha Vám to kazí prostě.

MichVra
1 příspěvek 6.9.18 13:05
Šperk na zakázku

Skvělou zkušenost mám s vvdiamonds.cz - manžel mi u nich nechal vyrobit zásnubní prstýnek s diamantem na míru, a potom po roce jsme už společně navrhli i přívěsek na krk. Vynachválit si můžu jak komunikaci, tak zpracování šperků. Mají buď jednoduchý kofigurátor, ale pracují i s vlastními návrhy: https://www.vvdiamonds.cz/…zakazku.html

Peta2013
65 příspěvků 6.9.19 15:19

Ahoj, prosím o radu, nebo lépe kontakt do rodiny na zlatníky. Vymyslel jsem si přívěsek se smaragdem a dostávám v různých zlatnictvích zcela protichůdné informace. Od toho, že má být plochý, přes to, že má být plastický, jinde, že je velmi křehký a nedělat to, jinde, že pokud to bylo ploché, nebyl to smaragd, jinde nabídku zelených diamantů.

Představa je přívěšek na náramek či řetízek ve tvaru čtyřlístku ze smaragdu zasazeného do zlata.

Díky za rady

Gorilka
1176 příspěvků 6.9.19 18:55

@Peta2013 To že je to zelené, ještě neznamená, že je to smaragd. A co to je, ti neřekne zlatník, ale gemolog. A až budeš vědět co to je (+ tvrdost, křehkost, odolnost vůči teplotě a kyselinám), pak může hledat zlatníka který zvolí vhodný způsob zasazení/uchycení.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek