Špičaté kozačky, dámy

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Akitaken
4960 příspěvků 16.10.14 14:01
@iga píše:
@Betty J.
Přesně tak. Myslím, že ani v době, kdyby takto špičaté kozačky byly „in“, by tento konkrétní pár nebyl pro nikoho žádnou výhrou. Kozačky z obrázku by měla čekat už jedna – poslední – cesta k popelnici. Mimochodem ony to ani NEJSOU latexové kozačky. Když latex tak latex a když špička tak pořádná!

Aspirace do sado-maso saloonu? :-D

iga
1470 příspěvků 16.10.14 14:05

@Akitaken
No jedině tak! On se latex snad ani při jiných příležitostech nosit nedá - nebo ano?

Jiná Realita
13791 příspěvků 16.10.14 14:24

Vy toho trolla vážně berete tak vážně?

Kay_Adams
1614 příspěvků 16.10.14 14:26

@Jiná Realita
Ja furt čakám na foto vínovej vody!
Potrebujem dvihnúť náladu, asap…

janulik03
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.14 14:33

Čo to? Čo to??

iga
1470 příspěvků 16.10.14 14:36

@Kay_Adams
Vínová voda…

vlm
4888 příspěvků 16.10.14 17:36
@Martinkamamča píše:
No, některé dámy jsou tu fakt husté, koukám.
Ale třeba se najde někdo přívětivý, kdo mi řekne na boty názor.

Přívětivě vám říkam at je hodíte do popelnice…nebo se zeptejte manži, treba vám je pochválí a pak je klidně hrdě noste až někam půjdete s mimískem :-D

Morže
1094 příspěvků 16.10.14 18:38

Pořád si říkám, na co tak můžu být alergická, že se mi objevuje ekzém. Myji se syndetem (mýdlo-nemýdlo pro atopiky), mažu se Lecidermem, mažu se kortikoidem na postižená místa, mažu se kortikoidem na oči, mažu se kortikoidem do vlasové pokožky a stejně mi vše svědí. Nyní jsem na to přišla!
Jakmile spatřím špičaté boty podobného ražení, co tu ukázala Martinka mamča, tak se náhle celá osypu včetně očí a ani tuna kortikoidů na to nezabere. Nezbývá, než je spálit…

Miluna Mia
194 příspěvků 16.10.14 20:54

To je nějaký úlet, ne? Ty nejpekelnější kozačky u pekelné skříně, to je umělecké foto?

valery
1587 příspěvků 17.10.14 05:54

@Martinkamamča
ty jsou prostě eeeeeeeee… snad kdybych tančila někde v pochybným podniku u tyče…

Jirkátor
1569 příspěvků 17.10.14 06:58

Dám Vám nejedovatou radu (těch už jste dostala dost): boty s tak moc dlouhou a úzkou špičkou se dnes nenosí a dle mého názoru vypadají na noze i srandovně. Zbavte se jich. Červené rifle se na pohovor vážně nehodí. Stejně jako jakékoliv jiné rifle.

Martinkamamča
7 příspěvků 17.10.14 10:21
Děkuji

Děkuji za alespoň jednu nejedovatou radu, z těch výše uvedených, jedovatých, rádoby vtipných odpovědí zde přítomných velevážených a v módě zajisté fundovaných dam, jsem to již víceméně pochopila. :-).
Kozačky půjdou do kontejneru.

Danýska
13 příspěvků 24.10.14 11:33
Trefa do černého

Ať to byl trolling nebo ne, pobavilo mě, jak se zakladatelka (úmyslně nebo ne)trefila zrovínka do zla všech zel :-D Něco jako vstoupit do diskuze veganům s dotazem typu:„Jsem vegan analfabet, ale už týden baštím cizrnu- můžu si k ní dát i vývar z žraločí ploutve, nebo se to nehodí?“ ;) :-D

pozdni_ctyricitka
157 příspěvků 24.10.14 19:08

Jestli chcete pozitivní odpověď tak Vám dám tuto: za…náct let se móda vrátí a pak v nich opět budete moct vyjít jako retro styl. A po několika desítkách let to bude ceněný vintage. Takže záleží na tom, kolik máte doma místa.

iga
1470 příspěvků 24.10.14 19:10

@pozdni_ctyricitka

Optimismus je opium lidstva…

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek