Spíte s náušnicemi v uších?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Acrobaleno
1071 příspěvků 9.12.13 13:34

S náušnicami spím od malička. Sú to jednoduché zlaté krúžky. Načo si to dávať dole.

razorblade_reloaded
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.12.13 20:02

Ja vsechnu bizu i make-up sundavam hned po prichodu domu.

nataliana
15 příspěvků 9.12.13 20:50

Mám pět dírek, tak by se to sundávání protáhlo. Ale určitě bych nespala v bižu nebo v nějakých velkých náušnicích. Navíc se mi většinou stává, že když dvakrát do roka si náušnice sundám i přes noc, potom na ně zapomenu a chodím třeba tři dny bez.

alda
43 příspěvků 10.12.13 04:30

Taky mám těch dírek v uších trochu víc, sundavám jen ty hlavní, pokud jsou veliké, s menšíma spím. Teď jsem měla menší se kterými jsem sice mohla spát, ale vypadávaly mi při spaní, takže manžel se včera probudil s křikem, že má mojí naušnici zabodlou v zádech :)

Nellis3
18 příspěvků 26.10.14 13:25

Mám menší stříbrné náušnice, jsou opravdu drobné, tak s těmi i spím, ale např cokoliv od Swarovski sundávám na noc, i před sundáním oblečení, bála bych se např vypadnutí kamínku. Ani s řetízky nespím, jen s jedním silnějším, který vím, že se mi nepřetrhne

Guinea Pig
1190 příspěvků 26.10.14 22:03

Nespím. naušnice střídám každý den podle outlooku, většinou mám nějaké výrazné, větší. Já jakmile přijdu domů, tak okamžitě sundávám hodinky, naušnice, náramky, ponožky.

BarcaAri
631 příspěvků 27.10.14 09:34

Vsechno sundavam hned po prichodu domu. Pres den mi to vubec nevadi, ale doma z nejakeho duvodu ano. Nausnice dost stridam, ale sundavam i prstynky, ktere nosim porad.

Šošanah
1224 příspěvků 27.10.14 20:50
@Marbuša píše:
Přidám jeden dotaz k náušnicím: nebojíte se, když nosíte těžké náušnice, že budete mít vytahané dírky?

Já se tedy vytahaných dírek obávám, když tak vidím uši některých starších paní. Občas s tou myšlenkou sundávám :-)

Vroony
59 příspěvků 28.10.14 15:29

V okamžiku, kdy přijdu domů, sundávám všechno - od náušnic, hodinek, řetízků až po podprsenku. - Ten pocit náhlé volnosti je k nezaplacení :D
Takže v náušnicích nespím ani bych nemohla. Většinou nosím velké visací. Buď by mě celou noc tlačily nebo bych si je zničila.

Jane379
7 příspěvků 15.11.14 20:58

S náušnicemi nespím, možná je to o zvyku, ale všechno vždycky sundávám, jak píše nade mnou slečna Vroony - hodinky, náušnice, řetízky, apod. Nejvíc náušnic mám asi se swarovski elements, vyrábím si je z komponentů, lepidlo sice kvalitně drží, ale před spaním, umýváním nádobí vše sundám. Navíc většinou nenosím stejné šperky denně, ale střídám je :)

Marketka15
5 příspěvků 13.1.15 12:07

Já jsem si taky letos na Vánoce kupovala naušničky od Swarovski Elements a mám je moc obíbené, abych s nimi spala a zničila je tím :D

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.1.15 12:14
@Marketka15 píše:
Já jsem si taky letos na Vánoce kupovala naušničky od Swarovski Elements a mám je moc obíbené, abych s nimi spala a zničila je tím :D

To je tak vtipný…

Amamanda
4 příspěvky 13.1.15 13:08

Všechno sundávám, i když jde jen o maličké pecičky. Mám pocit, že by mi při spaní na boku vyvrtaly do hlavy díru. :D Nebo se bojím, že bych si je vytrhla z ucha/ztratila puzetku.

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.1.15 13:12

@vashtie Ono je vtipný celý téma :-)

Vinca_minor
3030 příspěvků 14.1.20 13:37

@Luci789 My víme, v Budějcích a v Plzni.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek