Společenské kalhoty + kožená bunda (muž)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Luke123
1 příspěvek 15.9.18 19:28
Společenské kalhoty + kožená bunda (muž)

Zdravím,
je podle Vás v pořádku si vzít jako volnočasové oblečení, dejme tomu do baru, restaurace (při příležitosti schůzky se ženou, případně setkání s přáteli) společenské kalhoty a navrch koženou bundu (oboje černé barvy) nebo je to po módní stránce nepřijatelné?
Já vždy nosil jen džíny, ale teď jsem si zvykl na společenské kalhoty. Začal jsem je nosit hlavně kvůli nové práci, ale oblíbil jsem si je i jako neformální outfit, protože mi dobře formují postavu. Jen nevím jestli se hodí ke kožené bundě, s tím že pod ní budu mít košili. Rád si nechám poradit, co na to říkáte?

Reakce:
misionářka
291 příspěvků 15.9.18 21:18

@Luke123 Chtělo by to fotku, nevím úplně, co si představit pod pojmem"společenské" kalhoty. Kožená bunda může mít nespočet střihů a košile je taky trochu široký pojem.

Sépia
426 příspěvků 16.9.18 10:55

Společenské kalhoty sú vlnené v tmavej farbe (vyzerajú také ako z obleku), ak myslíte niečo také, tak k tomu kožená bunda nie. Chcelo by to kabát. Ale ak sú zmesové, bavlnené ušité ako rifle, k tomu bunda ano. @misionářka má pravdu, dajte fotku. Nevieme čo si predstavujete pod " spoločenskými" .

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek