Společensky (ne)vhodný koníček

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
PavlinkaK
96 příspěvků 1.9.13 20:30

Tak já chodím tančit o tyči (brr) už druhý rok a je pravda, že se tím moc nechlubím. Chlap to bere, jako sexy tanec a ženské se tváří všelijak. Mojí mámě jsem to přiznala po půl roce a bylo u toho spoustu řečí..

modra_kocka
903 příspěvků 1.9.13 21:28

@PavlinkaK to je zvláštní. Mám přesně opačnou zkušenost - nesetkala jsem se s jedinou negativní reakcí, většina lidí ví, o co jde, a spíš se ptají, jestli je pravda, že to je makačka, a říkají, že je to super sport.

Karoleenah
2322 příspěvků 1.9.13 21:45

@PavlinkaK @modra_kocka No, kamarádka dělá pole dance taky cca dva roky a rodičům to neřekla dodnes a stejně tak si pečlivě hlídá, aby se neobjevila nějaká její fotka z „akce“ na internetu, protože holt u ní na vsi je to společensky nevhodné velmi a měla by z toho nejspíš regulérní průšvih, i když už je to dospělá svéprávná studentka VŠ. Což je škoda, protože jí to moc jde. :)

Já se k tomu stavím tak nějak všelijak. Na YouTube je spousta akrobatických videí, která jsou úplně úžasná a nepochopitelná a obdivuju ty, co dřou, aby jim to šlo taky tak. Na druhou stranu mé známé a bývalé spolužačky, co si obden dávaly na facebook fotky svého rozkroku ve visu na tyči jsem si smazala, o to fakt nestojím. A že jich bylo! :D

modra_kocka
903 příspěvků 1.9.13 22:29

@Karoleenah tomu rozumím, taky bych je nechtěla denně vídat. Stejně tak ale nechci denně vídat fotky fotbalových zápasů, jídel, dětí apod. To už je o určité soudnosti konkrétního člověka, ne o sportu. Rozumím lidem, kteří k poledance nemají dobrý vztah (třeba i kvůli takovým zážitkům, jako ty), samotnou mě překvapilo, že jsem se nesetkala s negativními reakcemi.

Karoleenah
2322 příspěvků 1.9.13 22:50

@modra_kocka Jo jo, to máš pravdu, já zmínila pole dance jen proto, že je tu o tom zrovna řeč, aranžovaná mimina a stopadesát fotek jednoho „vytuněného“ auta z různých úhlů třikrát denně už jsem taky mazala, mimo jiné. A není to tak, že bych nesnášela pole dance, auta nebo děti obecně, jen prostě ta kvantita je ubíjející. Ale to je tak asi se vším, když se v ČR rozšířila Zumba, tak jsem nadskakovala jen když jsem to slovo slyšela, naštěstí to postupně přešlo a myslím, že i ten pole dance už teď není takový hit jako před jedním, dvěma roky (i když dost populární ještě pořád je, to jo)… což je jedině ku prospěchu věci, třeba tam bude chodit víc lidí ze skutečného zájmu a ne proto, že je to trendy. :) Ale stejně je prča to pozorovat, minulou zimu všichni začali houfně chodit na hot jógu, před časem se v Brně otevřelo první studio, kde mají lekce antigravity jógy, teď jsem mrkla a jsou už tři, takže počítám dny a hodiny, kdy to tu propukne ve velkém…

modra_kocka
903 příspěvků 2.9.13 01:07

@Karoleenah myslím, že chápu, co chceš říct. I když mám pocit, že zrovna poledance má v ČR k vrcholu ještě daleko. Letos bylo teprve druhé mistrovství ČR. Ty jsi z Brna? Tam je možná populárnější, než v Praze - brněnské studio je výborné a přeci jen je to menší město. V Praze všemu chvíli trvá, než se prosadí.
Teď to bude znít možná trapně, ale fakt všem holkám doporučuji poledance aspoň vyzkoušet. Začátky zvládne každá, a je to úžasný pocit, když zvládneš první otočku (nemyslím otočku vzhůru nohama, to se na začátku nedělá). Navíc skvěle posiluje celé tělo.

Demode
1953 příspěvků 2.9.13 01:20
@BEZDOMOVEC píše:
Můj koníček je lov.
… se směju tak, že z toho mám škytavku!

Jinak po termohrncích další bezva téma :-)

Ness
84 příspěvků 2.9.13 01:25

@modra_kocka které studio z těch brněnských teď myslíš?

modra_kocka
903 příspěvků 2.9.13 01:33

@Ness Decadance

Dammy
1672 příspěvků 2.9.13 09:48

.

Příspěvek upraven 23.12.16 v 21:22

lablonderousse
240 příspěvků 2.9.13 14:02

Pole dance je prozatím nejlepší sport, který jsem zkoušela, člověk vidí každý týden výsledky, jak se zlepšuje a posiluje celé tělo, jediné, co mě mrzí, že jsem „stará“ a nechodím do školy, abych mohla chodit na lekce častěji a taky že pole dance je v Olomouci teprve necelé 2 roky.
bohužel většina lidí to má stále spojeno s tancem u tyče někde v baru nebo za poloerotickou aktivitu, ale je to fakt dřina.
Do životopisu bych to neuvedla, ale stejně tak bych tam neuvedla, že si ráda čtu, protože to snad s prací nemá nic společného.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.13 12:35

@Martilla Je to sport.

misial
1396 příspěvků 23.11.13 14:25

@Giulietta Je, však to tu snad nikdo nepopírá.
Každopádně jakmile se v Brně rozhodli, že zařadí ukázku tohoto sportu těsně před vyvrcholení programu hudebního festivalu jedné z fakult VUT (dokážete si představit, jak asi vypadalo obecenstvo?), pak už to podle mě bylo silně přehnané - a taky kontraproduktivní - tváření se na to, jak je to nevinný sport a nic víc. Samozřejmě že to je sport, ale to neznamená, že to určitý náboj druhotně - alespoň pro některé příjemce - neskrývá, a tvářit se, že to tak není, nemusí být vždycky dobrý nápad.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.13 14:54

@misial Mate aspoń trošičku zmysel pre odľahčené príspevky? Len tak pre radosť a zábavu?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek