Spolehlivá čistírna v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jetthro
1132 příspěvků 12.11.21 08:55
Spolehlivá čistírna v Praze

Pěkně zdravím všechny přítomné :) ráda bych poprosila o tip na dobrou čistírnu v Praze, kam se člověk nemusí bát dát (na běžné čištění, žádné fleky) věci jako drahé kabáty ze 100% vlny, vlněné svetry, hedvábí a podobné choulostivé věci. Kdyby ta čistírna byla online, tak by to bylo úplně super. Případně ocením i tipy kam určitě ne. Vím o Cleany a We Hate Ironining, ale na obě jsem kromě tichých dobrých recenzí viděla i dost děsivé a opravdu bych nerada, aby mi čistírna zničila drahý kabát neodborným zacházením. Díky moc za každou radu!

Reakce:
Judy24
1403 příspěvků 15.11.21 12:07

Já chodím do Daji V Celnici, protože tam chodí moje skoro-tchyně i vysoce postavená kolegyně-právnička (tedy obě velmi náročné zákaznice). A zatím bez problémů. Naposledy jsem jim dávala na vyčištění vzorovaný šál z Ázerbajdžánu ze stoprocentní velbloudí vlny, o který se strašně bojím a všechno v pořádku. Ale teda online nejsou a otevírací dobu mají takovou dost nic moc.

Jetthro
1132 příspěvků 15.11.21 12:49

@Judy24 Díky moc za tip! Koukám k nim na web a vidím, že rozvoz už taky nabízí. S těmi ostatními pobočkami v Praze náhodou zkušenost nemáte? Ať kdyžtak vím, že mám chtít aby to odvezli do té na P1.

Judy24
1403 příspěvků 15.11.21 13:18

@Jetthro Nemám, jen s tou na Praze 1.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek