Sportovní podprsenka

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Najdete v encyklopedii: Sportovní oblečení

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
verulenka
3336 příspěvků 13.8.13 23:15

@Dahllie Tak to jste mě uklidnila, z paní Konarovské na mě šel trochu strach.

Dahllie
2222 příspěvků 13.8.13 23:17

@verulenka To chápu :-D Já byla v Le Chaton jednou, nebyla tam ona, ale jiná prodavačka, s její školou. Takže „kočičko, zlatíčko…“ No, nakonec mi prodali malou podprsenku za dva tisíce, protože větší neměli a já věřila, že je správná, protože jsem o tom ještě věděla kulový.

verulenka
3336 příspěvků 13.8.13 23:28

@Dahllie Tak to máme podobnou zkušenost. Minulý rok jsem si tam chtěla koupit plavky, ale prodavačky asi neměly svůj den. Řešily něco důležitého mezi sebou a na dotaz co by mi poradily na menší prsa, jsem byla odkázána ke stojanům, ať si něco vyberu. „Něco“ jsem si vybrala, zjistila, že nemají moji (domnělou) velikost a odešla jsem. Následně jsem koupila super plavky v zapadlém no name obchůdku.

verulenka
3336 příspěvků 13.8.13 23:31

Ovšem co se týče Le Chaton, prádlo tam mají nádherné :-).

misial
1396 příspěvků 13.8.13 23:49
@Moir píše:
Takové to „bolerko“ co splácne prsa je parodie na sportovní podprsenku.

Chápu, že zakladatelka shání něco jiného, ale když to svoji funkci plní, proč parodie?

Dahllie
2222 příspěvků 14.8.13 08:53

@misial Protože bolerko svoji funkci dobře plní jen u opravdu velmi malých prsou. V jiném případě ta opora už není taková, jakou prsa potřebují. Jak jsem psala už na první stránce, ty univerzální konfekční velikosti sedí opravdu málokteré ženě.

misial
1396 příspěvků 14.8.13 12:54

@Dahllie Tak chápu, že na úplně velká prsa to nebude, ale jen na opravdu malá zase taky ne, mám z Lindexu a všechno drží, i když samozřejmě déle jak na to běhání bych ji nenosila, protože mi ta prsa splaskne na polovinu. V Tezenisu z velikostí 1-5 jsem mezi 3 a 4.

Ale možná právě to „samozřejmě déle jak na to běhání bych ji nenosila, protože mi ta prsa splaskne na polovinu“ odpovídá Vašemu „V jiném případě ta opora už není taková, jakou prsa potřebují.“, pak asi máte pravdu…

verulenka
3336 příspěvků 14.8.13 17:27

@Barbuchaa @Dahllie Tak jsem dnes využila příležitosti a zkusila pár podprsenek 70C. No, musím říci, že jsem asi špatně měřila, protože do céčka prostě nemám co dát. Ale je pravda, že obvod 70 mi sedí lépe a příště se vydám cestou 70B.

Dorenika
464 příspěvků 14.8.13 17:37

No ja mam nike a ta je 32C takze neviem ci to nahodou nieje 65 alebotak

Dahllie
2222 příspěvků 14.8.13 17:42

@Dorenika 28=60, 30=65, 32=70, 34=75, 36=80, 38=85, 40=90…

arrabeska
55 příspěvků 15.8.13 12:31

@Šošanah Vyšla mně na 900Kč, kupovala jsem ji na stránkách http://www.bra.4fan.cz/ v sekci inzeráty jako nošenou pár hodin a vypranou. Slečna si objednala velkou… Stejně tak jsem si tam koupila Freya Deco. Obecně se mnohem víc vyplatí zahraniční e-shopy, třeba brastop. Koupíte tam za 900Kč podprsenku, za kterou v ČR dáte 1400Kč. Je to trošku risk ohledně velikosti a střihu, ale mně to zatím vychází…
Na prvních stránkách doporučuji pročítat i recenze na podprsenky, především kvůli velikostem.

Šošanah
1224 příspěvků 17.8.13 11:41

@arrabeska Moc děkuji:-)

leeeen
1 příspěvek 18.8.13 20:14

Já tedy nejlepší sporyovní podprsenku objevila v Lululemon v Kanadě, ale určitě se bude dát sehnat i v ČR. Sportuji hodně a vyzkoušela jsem jich opravdu hodně, ale teprve tato http://shop.lululemon.com/…mer-II-31110?… funguje jak má. A to mám u normální podprsenky velikost 65G…

Lienka77
208 příspěvků 26.10.13 17:05

Já mám čerstvě toto. Výborná věc, funguje jak má, drží, co má a ještě to aj hezky vypadá (velikost 32D).

arrabeska
55 příspěvků 26.10.13 17:14

@Lienka77 to je přesně ta, kterou mám já. Je fakt výborná.

SVMGirl
110 příspěvků 31.10.13 21:58
@Lienka77 píše:
Já mám čerstvě toto. Výborná věc, funguje jak má, drží, co má a ještě to aj hezky vypadá (velikost 32D).

Přesně tu mám v 34G a též drží, a je to vůbec ta nejlepší sportovní podprsenka, s jakou jsem měla čest…:)

Lacrimosa
164 příspěvků 18.7.14 17:06

Též jsem chudá studentka a sportovní podprsenku sháním. Začala jsem více sportovat - zejména běhat. Zatím jsem si pořídila tu výše posílanou FaF podprsenku. Docela drží, ale nevyhovuje mi, že se přetahuje přes hlavu. Vlastně sportovku jsem sháněla docela dlouho, ale narážěla jsem na podobné typy. Jsem zvyklá na opravdu těsný obvod a takový, jaký bych si představovala jsem přes hlavu nepřetáhla nikde :D Běžnou podprsenku nosím 65E(F).

Jinak jsem ještě mrkla na astratex a většina těch sportovních podprsenek se mi nějak nezdá…

JarkaZ456
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.8.14 14:48

smazáno adminem

billie
374 příspěvků 21.8.14 16:53

@JarkaZ456 ked som v Triumphe hladala sportovu podprsenku ja, tak predavacka zacala byt skoro agresivna, ked som sa jej snazila vysverlit, ze obvod 75 je pre mna skutocne velky a ze by som chcela nieco vo velkosti 70B-C. Bohuzial mam velmi siroke ramena, tak mi vacsinou ten obvod nechcu verit.

JarkaZ456
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.8.14 20:23
pro billie

Zkus kouknout na internet, je tam daleko lepší výběr než na prodejnách, chce to zpočátku, objednat a vychytat velikost, ale myslím, že to fakt stojí za to. Jinak co se týká prodavaček souhlasím, někdy je to problém…

Lacrimosa
164 příspěvků 24.8.14 11:20

@billie Tak tento problém ohledně obvodu jsem tam měla s klasickou podprsenkou. Na otázku, zda nemají 70 nebo ó hrůzo 65 mi pani prodavačka sdělila, že to se snad nikde nevyrábí néé a že mám tak těch 75. :D Už jsem tam nikdy nešla.

Lacrimosa
164 příspěvků 24.8.14 11:42

@Lienka77 A tuto jste prosím sehnala kde? Potřebovala bych si vyzkoušet, zaskákat si v ní…a tak :D Ale vypadá velmi dobře, pohodlně a kvalitně. Oceňuji zapínání.

billie
374 příspěvků 24.8.14 12:48

@Lienka77 @Lacrimosa nie je to Shock absorber ultimate run? Lebo tu som si najnovsie vyhliadla na Amazone a planujem si ju objednat v snad blizkej buducnosti (po tom, co sa prestahujem a vyriesim problem s absenciou nabytku). Moja druha alternativa je tato z M&S, ktoru som mala uz predtym a ktora vytvarala dokonalu iluziu pubertalneho chlapcenskeho hrudniku. http://asset1.marksandspencer.com/…H_T4_X_EC_90?…

Spolu s tou by som si potom objednala aj zasobu dvojbaleni nizkych plunge telovych podprseniek, ktore sa daju zohnat len online, ale zase maju na vyber aj nie uplne klasicke telove odtiene.

A teraz ked tak pozeram na ich stranky… preco su akurat teraz vsetky v zlave? :-/

Brioso
445 příspěvků 24.8.14 15:28

@billie Ta, kterou sdílela @Lienka77, je Panache Sport Nemám zkušenost s jinou sportovní než právě s Panache Sport a je opravdu hodně dobrá. Chodím v ní běhat a moje prsa velikosti 65F se ani nehnou. U větších toho pohybu asi bude trochu víc, ale i tak bych řekla, že je opravdu dobrá. Zatím jsem neslyšela od nikoho žádnou negativní reakci a to toho mám o podprsenkách hodně načteno i napsáno (mám o nich totiž blog ).
V ČR se koupit dá, eshopů je víc, tak asi bude nejjednodušší zadat do Googlu Panache Sport. Cena v ČR je kolem 1400. Je pak i pár kamenných obchodů, kde ji mají (např. Správná podprsenka, Caresse, Madam podprsenka). Já sama ji mám z jednoho britského eshopu a stála mě necelou tisícovku. Bylo to teda ale zrovna ve chvíli, kdy na ni měli akci. Jinak většinou stojí 38 liber, takže zhruba 1300 Kč.

billie
374 příspěvků 24.8.14 16:32

@Brioso super, velmi pekne dakujem za tip :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek