Sportovní podprsenka

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Najdete v encyklopedii: Sportovní oblečení

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
MP_kosatka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.8.14 09:45

Chtela bych se podelit o zkusenosti s podprsenkou Shock Absorber. Mela jsem svou prvni jeste nekdy pred 10 lety, takovou tu na micove sporty. Pote jsem nekolik let kupovala model 109 (s menicimi se pismenky).
http://www.shockabsorber.co.uk/ImageGen.ashx?…
Tu muzu fakt doporucit na cokoliv (beh, turistiku, kolo), kde se nelezi na zadech, tam trochu zustavaji otlaceniny z posuvnych sponek.
Nedavno jsem si vsak koupila Ultiamte Run Bra
http://www.shockabsorber.co.uk/ImageGen.ashx?…
a neskutecne me zklamala. Nejdirve mi prisla moje bezna velikost 70F a obvod byl tak o 8 cm mensi nez u 109, cili jsem po zapnuti na posledni hacek vubec nemohla dychat. Koupila jsem teda 75E, ktera sedela. Podprsenka se vsak vytahla, prsa nedrzi (ma to byt na beh, cili bych cekala skutecne pevnou podprsenku), je nizka na bocich a raminka jsou mi po nekolika nosenich moc dlouha a uz se nedaji zkratit (a to jsem vysoka). Navic ma tendenci slivat prsa k sobe, coz je jak nepohodlne tak neesteticke (monoboob).
Podle me Shock Absorber obecne sije kvalitni podprsenky, ale je to taky model od modelu, jak jsem se presvedcila.

nataliana
15 příspěvků 25.8.14 13:12

@MP_kosatka SA Ultiamte Run Bra - začíná to skoro vypadat, že snížili kvalitu. Obvod mají opravdu posunutý o velikost. Já jsem s ní tedy nadmíru spokojená. Ze začátku jsem taky nemohla dýchat, poté malinko povolila, ale dál už se nehla. Sedí perfektně a je opravdu pevná. Je fakt divny, že se Vám vytáhla ramínka. U toho materiálu co mám já, to snad ani nejde, aby něco povolilo. Začínám se bát, až si budu muset pořizovat novou.

MP_kosatka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.8.14 13:25

@nataliana Ano, SA kupuju 70, ackoli u beznych podprsenek mi je 70 vetsinou volna. Me zarazilo, ze je rozdil 8 cm v obvodu u jedne znacky.

Musim teda priznat, ze porad i ta Ultimate Run Bra je tezky nadprumer mezi sportovnimi podprsenkami, ale po 109, ktera je skutecne krasne pevna a vyborne oddeli prsa, je to pro me proste o tridu niz. Verim, ze nekomu, kdo ma prsa pevna, zase nemusi vyhovovat 109, ktera neni prakticky vubec pruzna, je to takovy krunyr. A mne asi vyhovuji vice krunyre :)

nataliana
15 příspěvků 25.8.14 13:44

@MP_kosatka Aha..běžně mám všechny podprsenky 65, tak jsem tuto koupila 70, hlavně teda z důvodu, že na jednom eshopu vyprodávali poslední čísla, stála mě jen 550,–. Docela mě začíná zajímat, jestli ve výrobě mají občas výkyvy, nebo šli celkově dolů.

Lacrimosa
164 příspěvků 25.8.14 18:18

@Brioso Výborně. Prsa mám stejně velká /pocitově je beru jako menší/, ale i tak bych si ráda užila vědomí, že se ani nehnou a já můžu klidně pobíhat po lese :D Investice to je, ale když uvážím, kolik podprsenek na sport zlikviduji a po jak krátké době přestanou plnit svou funkci… Snad konečně narazím na kvalitu a pohodlí.

Brioso
445 příspěvků 25.8.14 19:31

@Lacrimosa Taky beru svoje prsa jako menší. Určitě Panache Sport doporučuji. Řekla bych, že jestli sportujete pravidelně, tak se to vyplatí.
Už po několikáté za poslední dobu narážím na diskusi o sportovních podprsenkách. Ještě tak dvakrát a snad mě to konečně donutí napsat o Panache Sport recenzi na blog :-)

hanka.huskova
122 příspěvků 25.8.14 19:48

Já nosím podobnou téhle (s ramínky křížem a bez kostic). Normální podprsenku mám 75E, sportovní 75D - podle rady paní z lechatonu. Fungovala mi výborně 2 roky, teď už je třeba koupit novou.

Lacrimosa
164 příspěvků 25.8.14 20:11

@Brioso Dost jsem si oblíbila běh a chci si ho co nejvíc užívat :D Na tahavá „bolerka“ už nemám nervy.

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.9.14 18:10

MICHI..moc pěkný

billie
374 příspěvků 7.9.14 18:52

@vashtie Suhlasim a myslim, ze som vdaka vam nasla svoje vysnivane oblecenie na pole dance. Skoda len, ze je to v troska vyssej cenovej hladine.

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.9.14 18:56

@billie Viděla jste e-shop? Jsem taky nadšená, na běh to asi nebude ono, ale jak říkáte pole dance, jóga…ta cena je horší, pravda ;-)

billie
374 příspěvků 7.9.14 19:02

@vashtie bohuzial videla :-( a pridala rovno do zaloziek. A najhorsie je, ze sa mi toho tam paci viac.

Akitaken
4960 příspěvků 7.9.14 19:44

Po „připlácávacích bolérkách“ jsem se rozhodla si pořídit sportovní podprsenku. Chtěla jsem něco na jízdu na koni protože ač nevelká, moje prsa jsou velmi nepevná :-(
V místním obchodě s jezdeckými potřebami jsem objevila podprsenku českého výrobce (!) značky Anita active. Už ji tady někdo zmiňoval, tuším hned na začátku. Má ramínka dál od sebe než normální podprsenky (takže máte pocit, že z vás co chvíli spadne; nicméně - nespadne).
A po týdnu ježdění po Wales můžu říct, že nelituju vynaložených peněz (stála mě 55 eur) a k bolerkům se už asi nevrátím. Navíc mě těší, že jsem podpořila českého výrobce :)

http://www.chantillyonline.co.uk/…33746000.jpg

Brioso
445 příspěvků 7.9.14 20:55

@vashtie Zajímavý to je. Na pole dance a podobně to bude vypadat asi hodně dobře, jen ta nabídka velikostí nic moc (a cena samozřejmě).

Sailorette
1594 příspěvků 8.9.14 14:49

Když jsem potřebovala levnou sportovní podprsenku, zakoupila tuto od Tchiba a je perfektní, prsa drží pevně, při skocích se nic nehýbe, prostě ok. Takže až ji zas budou mít, klidně si ji pořiďte. Jediné mínus je, že pokud v ní děláte cviky na zádech, zapínání trochu tlačí. Ale na běh a ostatní cvičení je bezvadná.

Brioso
445 příspěvků 10.9.14 18:41

Mám tu menší reklamu, ale týká se tématu diskuze, tak snad nebude smazána.

Před nedávnem jsem psala, že se musím konečně donutit napsat recenzi na sportovní podprsenku Panache Sport. Tak se mi to konečně povedlo :-) Přečíst si ji můžete zde. Mimoto je součástí recenze i soutěž o poukaz v hodnotě 500 Kč do obchodu Správné podprsenky a kupon na slevu 150 Kč na Panache Sport.

April Twelve
85 příspěvků 30.9.14 08:27

Já jsem si koupila sportovní podprsenku od Panache a jsem nesmírně spokojená. Fakt drží a nehne se. Docela mě to překvapilo, takové očekávání jsem snad ani neměla. Zase na druhou stranu je to první sportovní podprsenka, kterou mám, takže nemám s čím srovnávat. Kupovala jsem ji ve správné podprsence a z jejich servisu jsem nadšená. Jo a do konce týdne tam mají 150,– slevu právě na ty Panache. Jen to chce mít sebou ten jejich vytištěný kupon.

vlbroumova
14 příspěvků 24.10.14 12:32

@April Twelve Taky jsem kupovala ve Správné podprsence a jsem maximálně spokojená. Podprsenka je úžasná. Bála jsem se těch kostic, ale je to v pohodě. Slečna mi i ukazovala, jak vypadá vnitřek tý podprsenky, že ta kostice je vlastně obalená v měkký vrstvě. Už jsem otestovala při běhu i na trampolínkách a asi si skočím ještě pro jednu, abych mohla střída :)

Mallen
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.14 12:34

@Kity řekla bych že je určitě menší zlo ten menší košíček :) taky jsem si jednu objednala a neodhadlo ta a nesedí mi objem musím říct že je to hrůza. Vůbec to nedrží prsa tak jak by mělo :X

Lacrimosa
164 příspěvků 21.11.14 15:44

Tak jsem si také před několika týdny, pod vlivem místních ohlasů, pořídila Panache a už v ní nějakou dobu běhám. Zatím je to nejlepší sportovní podprsenka, jakou jsem měla. Vytknout mohu jen 2 věci. Zdá se mi, že by klidně mohla mít kratší ramínka. Na sport si je dávám do kříže a je to o něco lepší. Tvar košíčku by mohl být více kulatější. Je trochu do špičky. Hodně dlouho jsem se rozhodovala mezi dvěma velikostma. Jedna mi seděla lépe, co se týkalo délky kostice, ale špička košíčku nebyla úplně vyplněná. Vzala jsem si košíček menší, který byl v tomto lepší. Těžko se to odhaduje, protože košíček je zeshora uzavřen a není do něj vidět :D Jinak jsem spokojená. Snad bude sloužit.

PS: V čem podprsenku perete? Jsem zvyklá všechny podprsenky prát ručně v dětském šamponu.

Dahllie
2222 příspěvků 21.11.14 15:54

Taky peru ručně v Pufíku.

Brioso
445 příspěvků 21.11.14 15:56

@Lacrimosa Mám to podobně. Taky mám velikost, u které si myslím, že ve špičce není úplně vyplněná. Fakt se to ale blbě odhaduje, když do ní není vidět :-)

Jinak peru všechny podprsenky v ruce v běžným tekutým prostředku na prádlo. A samozřejmě bez aviváže.

Lacrimosa
164 příspěvků 21.11.14 18:07

@Dahllie @Brioso Díky dámy :)

let fenixa
213 příspěvků 21.11.14 19:10
@vashtie píše:
MICHI..moc pěkný

Ako to zapne sám jeden človek - žena?

Moir
2532 příspěvků 21.11.14 19:21

Podprsenky peru v pračce v sáčku, nic se jim nikdy nestalo. Používám prací prostředek na jemné prádlo. Život je moc krátký na to, abych prala věci ručně.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek