Sprostá mluva u žen

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Mylady2
12413 příspěvků 29.10.14 22:54

Asi si změním ikonku :-D

MP scully
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.14 23:08

@Bongani neni to od koni, ale napada me klasicka ceska filmova veta „Jitko, kravo…“ =D

latimerie.podivna
200 příspěvků 30.10.14 03:44

Časem jsem zjistila, že mi stejnou úlevu jako nejhrubší výrazy přinese takovéto krucinálfagothimlhergot… + dalších deset výrazů, které si vymyslím :-) Dítě se to nemá šanci naučit, když je to tak dlouhé a jako palba z kulometu. Stejně ale občas vulgární jsem, snažím se to kontrolovat, ale v kombinaci s mou nešikovností to jde dost těžce. Když se to snaží malý opakovat, tak zafunguje věta „Maminka teď řekla něco moc ošklivého, jestli to ještě někdy uslyšíš, tak řekni: Mami, to je fuj, to se neříká!“ :-D Zatím pochytil jen doprčic a jéééžiš, což je na jeho věk dost podprůměrné.

latimerie.podivna
200 příspěvků 30.10.14 03:45

Ale že dají zvířata sebeovládání zabrat, s tím souhlasím. U nás frčí „Ty kozy, to jsou ale krávy“ a láskyplné na psa „Ty jedna opice chundelatá strakatá pitomá“.

Morže
1094 příspěvků 30.10.14 04:59

Sprostá slova používám, ale nemyslím si, že by to byl nějaký extrém. Nejvíc používám v práci, protože je kolem mě takové prostředí, které mi sprostá slova ta nějak sama vkládá do úst. V běžné mluvě si myslím, že to není zas tak hrozné - Nejsem ani mega slušňačka, která neřekne, že mi něco sere, že něco jde doprdele, ale ani nejsem mega velký hulvát, co by za každou větou říkal vole.
Přítel má vždy po mluvě s ostatními kamarády velký sklony říkat vole v každý větě. Když se rozkecá, tak mi přijde, že chce furt mluvit, ale mozek nestíhá spolupracovat s jeho pusou, tak jako výplň slov používá vole. Když ho takhle poslouchám, tak začnu pak zvýrazňovat to jeho vole, pak na mě kouká stylem „co děláš“ a pak to přestává tak často užívat.

Atlacoya
2709 příspěvků 30.10.14 08:05

U nás jsme psovi říkali prase (ty prase, co to máš v hubě?)

Ghost B.C.
3841 příspěvků 30.10.14 10:44

Já jsem používání nadávek vyřešila jednoduše. Krátký hrdelní řev. Přišlo to tak nějak samo. Pravda, nedělám to na veřejnosti, to většinou jen tiše vrčím, ale třeba v autě je to zařvání lepší, než kdejakej ko…ot. Většinou to pak vypadá asi následovně: Ty seš TAKOVEJ! No to si snad ze mě děláš! Seš normální? Tyyy…uuuááárrr! Často si pak říkám, jestli mě neposednul démon. Až začnu mluvit jazykem, který neznám, bude to jasné. Nebo Flandersovatím. Až začnu říkat didly a dudly, dobrovolně se přihlásím k psychiatrovi.

Karin
3948 příspěvků 30.10.14 10:53

Ty vole, místní psychoanalytickej tým má hody…
Nasrat.

Mylady2
12413 příspěvků 30.10.14 10:59

@Karin změňte si prosím ikonku!!! Vidím v ní mužské přirození :-D

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.14 11:02
@Karin píše:
Nasrat.

Karin, vyjimka z meho rohodnuti, tohle si proste zaslouzi smajlika.

:D
Eirinn
469 příspěvků 30.10.14 11:07

U nás se též nadává dvojjazyčně, muž obohatil mou slovní zásobu nadávkami nejen anglickými, ale i moravskými. Jedna z mých nejmilejších je Jesus fucking Christ on a bicycle!, což je vlastně citace z knihy od pana Gaimana, takže v pořádku. :)

Jinak si nemyslím, že dáma se pozná podle toho, že omdlévá při zaslechnutí výrazu horšího než do prkýnka. Spíš umí správně vyhodnotit situaci a přizpůsobit podle toho svůj slovník. Já se už několik let pohybuju i v jisté online hře obývané dorostem, kterým puberta tříská od podlahy na půdu, takže dokážu vypouštět z pusy slova, o kterých by ani ostravský dlaždič nepřiznal, že je zná. A na druhou stranu ovládám několik druhů významných pohledů, které jsou častokrát lepší, než sto debilů. Obojí používám podle potřeby.

Všimla jsem si, že když jsem naštvaná, často mluvím strašně rychle a s ostravským přízvukem. A to jsem prosím středočeška jak poleno. :)

coralline
835 příspěvků 30.10.14 11:34
@Pinot Noir píše:
@Pirek A co teprve ty dorty, co tu někteří mají v ikonách? Já bych to zakázala. Pro latentní anorektiky a bulimiky to může být zhouba.

Tak to mají pech. Jdu si dát čokoládu.

trinita
323 příspěvků 30.10.14 11:49

Minule som šla za dievčinou a tromi mládencami, všetci asi tak kolo 15 rokov, dievča hulilo jak továrenský komín a rozprávalo čosi tým chalnom, ale slušné tam boli len spojky a predložky, všetko ostatné bolo samé p–a, ko–t, je–ť, ku–a v rôznych obmenách… jak som stavbárka a zvyknutá počúvať slovník podobného typu, tak som sa tuším až červenala…
v nákupnom centre pri pokladni stála slečna vekom tak do 30, začal jej zvoniť mobil, ale miesto melódie tam mala nahratú vetu - volá ti kkt! volá ti kkt!… pár krát ju nechala zaznieť a potom to zdvihla so slovami - ahoj, mami!

Edit: uprava hviezdičiek

Příspěvek upraven 30.10.14 v 14:10

Olinka
2582 příspěvků 30.10.14 12:12

@trinita zvonění na mobilu je samostatná kategorie buranství. Buďto rádoby roztomilé dětské falešné prozpěvování (Grrrr!), nebo „mluvení“ mobilu ve stylu: „tak už mě zvedni, notak, někdo ti volá, haló, ty neslyšíš?“…, či infantilní písničky „tadydá, tádydá, volá ti Martina“. Mám chuť ten mobil jeho vlastníkovi nacpat přímo do pr… No jo, tam!

Jetthro
1130 příspěvků 30.10.14 12:21
@BarcaAri píše:
nebo treba co ja vim roztomile prasatko, protoze je muslim.Příspěvek upraven 29.10.14 v 16:01

Uz jsem tu, uz jsem tu! :D

Btw, jestli nekoho pohorsuje glamour eroticka fotka v ikonce kdesi na internetu tak by mel radsi zahodit modem a jit si prohlizet knizku z obrazkama z Prvni republiky. Deal with it.

VandaRybna
3713 příspěvků 30.10.14 12:23
@Karin píše:
Nasrat.

Jujky, dámy, vy jste se nám odkopaly. Přemýšlely jste někdy, že vám na tohle nepomůže ani Gabbana?

Edit: Tolik k tematu Sprostá mluva u žen - rozhřešení: Pokud si ji dáma jakkoliv odůvodní, nevadí.

razorblade_reloaded
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.14 12:33
@VandaRybna píše: ..nepříjemná - to je přesně to co při pohledu na ni cítím.

a to ja vam tu ikonku zas zavidim, pac se mi libi. jsem asi stary prase. jo a taky mluvim sproste

take_five
532 příspěvků 30.10.14 12:35
@Ghost B.C. píše:
Nebo Flandersovatím. Až začnu říkat didly a dudly, dobrovolně se přihlásím k psychiatrovi.

http://weknowmemes.com/…dly-hole.jpg

Ghost B.C.
3841 příspěvků 30.10.14 12:39

Což mi připomnělo - vycpávka vole už se dneska jako sprostá asi ani nebere, ale když jsem jednou v městské slyšela maminku, jak říká vole své asi desetileté dceři, tak jsem se opravdu hodně podivila.

Fuflík
248 příspěvků 30.10.14 12:50

Lidé, co si nedávají pozor na jazyk a tedy i spíš mluví sprostě, bývají prý upřímnější, než ti, co se mermomocí ovládají. Také si myslím, že to může mít i uvolňující účinek a rozhodně lepší někomu říct něco sprostého, než ho z ničeho nic majznout po hlavě. Ostatně z ničeho nic zaútočit je taktika některých rváčů, sok to nečeká a pokud víte kam praštit, tak ho složíte a nedostanete ani facku.
Osobně mi ani tak nejde o to, jaká slova kdo použije, jde mi o to, co tím říká a naprosto stejně mě urazí, když někdo slušně řekne, že jsem jednoduchá, jako když řekne něco hodně sprostého, ale se stejným obsahem. Forma je pro mě vedlejší.

K onomu obrázku, co se tu probírá, chci říct, že nemám ráda nic nevyžádaného s erotickým obsahem a je mi jedno, zda to je umění, nebo ne. Samozřejmě tohkle není foto vagíny stáhnuté z Amatérů, do toho to má daleko, ale na holé zadky koukat opravdu nemusím, pokud na to zrovna nemám náladu a sama si nevyberu ten, co sledovat chci…
Samozřejmě jsou toho plné internety (o to je to horší, že je tím člověk zahlcen až už ho ty „sexy“ nebaví, protože mu připadají jako něco strašně laciného, co se valí všude). Nikomu to nezakazuji, je to jen můj dojem, ale čím méně toho uvidím, tím budu raději.

VandaRybna
3713 příspěvků 30.10.14 12:51
@lioncity píše:
Chacha, ted me na @Grete napadla jedna otazka s pouzitim nekolika velmi nekorektnich slov.

Se nam odhalte..

Muschi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.14 12:58

Příspěvek upraven 06.11.14 v 18:25

arpa
1250 příspěvků 30.10.14 13:04

@Muschi Hm… mám námět, co večer doma spácháme :-). Jak toho svého chlapa znám, brzy mi doporučí, abych se s vámi kamarádila :-).

Ale k tématu. Mluvím celkem dost sprostě, a to nejen doma (bohužel i před dětma :-( ), ale i v práci. Asi je to tím, že momentálně mám kolem sebe samé chlapy, kteří pro kujvu a kosočtverec nejdou daleko.

Je ale pravda, že na to úplně pyšná nejsem a snažím se ve své kanálovosti mírnit. Ono sem tam má jadrnější slovo svoje místo, ale nerada bych se dopracovala do stádia, kdy mi sprostá slova začnou plnit funkci slovní vaty.

Napadá mě ale, že bychom se nad tím tématem mohly zamyslet z hlediska, jaká sprostá slova či víceslovná zvolání zrovna frčí a jaká jsou už „out“, když jsme teda na tom MP. Abysme jako my klející nebyly za trapky.

PS: Jesus fucking Christ on a bicycle bych z placu nominovala na hit letošní podzimní kanálomluvní sezóny.

Kay_Adams
1614 příspěvků 30.10.14 13:06
@VandaRybna píše:
Jujky, dámy, vy jste se nám odkopaly. Přemýšlely jste někdy, že vám na tohle nepomůže ani Gabbana?

Vy tu furtom furt niekoho za niečo odkopávate, už to začína byť otravné.

Hreším maďarsky.
Azaňát. Bazmeg. Teremtete (fonetické prepisy)
Príp. počas šoférovania niečo v tomto štýle http://instagram.com/p/uP7mvXRkLe/?…
Odporúčam prečítať najmä hashtagy vpravo a odporúčam Vadnej Rybe a iným útlocitným na to vôbec neklikať. Celý ten účet (@demotivacia) je silne šovinistický a otvorene si robí prču z istého typu žien. Myslím, že by to „dámy“ neuniesli…

Jetthro
1130 příspěvků 30.10.14 13:09

@arpa Your mother was a hamster and your father smelled of elderberries!

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek