Stahovací kalhotky XS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Haturrag
1 příspěvek 13.11.18 18:31
Stahovací kalhotky XS

Zdravím,
hledám stahovací kalhotky k pupíku (ne vysoké) s nohavičkou ve velikosti XS. Buď jsem se špatně koukala, nebo ve všech eshopech začínají až na S nebo častěji S/M. Nevíte prosím, kde bych je mohla v XS nebo maximálně XS/S koupit? A neříkejte, že takový malý velikosti se stahovat nepotřebujou, povolené břišní svalstvo se nevyhýbá ani nám zakrslým :D

Reakce:
giuliettka
2425 příspěvků 13.11.18 18:45

@Haturrag XS má Lindex, M&S, Victoria's Secret, Agent Provocateur. A prosím nenazývajte ľudí s veľkosťou xs zakrslými. To, že vy máte nezpevnenú postavu a vyvalený špek pri veľkosti xs, neznamená, že ostatní to majú tak isto.

mikrob
105 příspěvků 14.11.18 07:46

Zrovna jsem si je objednala z Astratexu, dnes mají přijít, tak jsem zvědavá. Jsem sice poněkud „zakrslá“, ale jinak štíhlá, vyměkla jsem jen kvůli dceřině prodloužené :-)

mikrob
105 příspěvků 14.11.18 10:39

Hm, tak XS si nekupujte, vůbec jsem to nedostala přes stehna, kolegyně mi je teď roztahují na opěradle kancelářské židle :-) Teda pokud nemáte v pase 20 cm.

Váš příspěvek

Barvou roku 2019 je korálová

Living Coral 161546. To je odstín, který bude podle firmy Pantone... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Proč si přeju ponožky k Vánocům

Autor: Matouš

Jak si užít k Vánocům ponožky a další dárky, které nikdo nechce? Celý článek