Stahovací spodní prádlo

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
miky22
1 příspěvek 19.11.12 09:27
premium slim

Ja se cítim mnouhem jistější a krasnější ve stahovacím prádle a nejvíc mi sedí premium slim z eshopu www.krasaprozeny.cz

Audrey.Piper
412 příspěvků 19.11.12 10:05

Kdyby měl někdo cestu do Anglie a chvíli času na nákupy, ať se porozhlédne tam. Když jsem tam byla cca pře 2 měsíci, viděla jsem tam stahovací prádlo téměř všude. Měli různé střihy a pokrývaly různé partie (některé kousky začínaly pod prsy a končily nad koleny, jiné byly jen kalhotky…) Jinak jsem je moc nezkoumala.

cinnnamon
220 příspěvků 19.11.12 10:22

Ja pod saty pouzivam stahovacie body, ktore vyzera ako cele plavky, ale podprsenka sa oblieka zvlast, cize je to akoby na prsiach vykrojene. Mam vacsie brucho, takze som hladala a skusala fakt kadeco. V satach sa brucho neda nijako oklamat:-) nohavicky s vysokym pasom boli na figu, pretoze sice spevnili brucho, ale prerezali mi vhrbat na polovicu a bolo to vidno. Odporucam body, ja mam ozaj extra stahujuce, cize to nie je na cely den nosenia. Vyrazne to uberie cm z pasu. Musite nad tym rozmyslat uz pri kupovani siat, idealne si to skusat spolu, aby vam neliezli von ramienka, okraje. Len vdaka tomuto body a modnemu peklu som si 1× kupila a obliekla saty na verejnost:-) mam doma asi stvoro siat, ale okrem plesu som saty nikdy bezne nenosila. Ples som vzdy nejako prezila.

Zdenkav65
5 příspěvků 6.12.12 21:38
Stahovací spodní prádlo.

Skvěle stahuje stahovací pás Talia Mitex. Je pevný, vystužený výstuhami a proto se neshrnuje, pevně drží a neroluje se, skvěle stáhne břicho a boky. Můžu doporučit. http://www.facebook.com/media/set/?…!/photo.php?fbid=227576893992800&set=a.227576303992859.57571.155509721199518&type=3&theater Můžete doplnit stahovacíma punčocháčema Aries - Formvel. Mají stahovací a tvarující efekt.

sobotage
276 příspěvků 9.7.14 15:55

Trochu otevřu staré téma…Ale chtěla bych se zeptat na nějaké prověřené typy stahovacího prádla. A opravdu na větší postavu…velikost cca 46-48. Přece jen by to chtělo pod šaty trochu zpevnit. A cvičení není tak moc rychlé…

sosha
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.1.15 19:13

Snad se diskuze znovu rozeběhne. Chci si pořídit -pouze k příležitostnému nošení (do divadla)- a potřebuji stáhnout jenom břicho. O kalhotkách s nohavičkami ani neuvažuji. Většina zdejších uživatelek má negativní zkušenost s přepůlením stehen. Ale co kalhotky, které jsou až pod prsa? Nepadá Vám to? Nerolují se? Jsou lepší kalhotky do pasu nebo mi vytvoří pneumatiku pod prsy? Proběhla jsem jenom zběžně heuréku a do oka mi padly tyto kalhotky, protože mají bavlněný sed:

http://damske-stahovaci-pradlo.heureka.cz/…string-bila/

Co vy na to?

may.frayn
1047 příspěvků 27.1.15 19:36

Ja jsem mela stahovaci kalhotky, ale pulily mi zadek a bylo to dost videt. Ted mam kalhotky s nohavickou do pasu, takze mi to zpevni podbrisek, zadek a stehna, presne co potrebuju. V pase jsem relativne stihla, takze tam mi to prepuleni nevadi. Nohavicky se rolujou nahoru minimalne, staci to obcas trosku popotahnout. Jo, trochu spod tech okraju vyliza ten stehenni spek, ale kdyz si k tomu vezmu i nejaky silnejsi silonky, tak se to srovna. Neni to ani tak moc nepohodlny.

Frantiska
3578 příspěvků 27.1.15 19:54

@sosha a co stahovaci spodnička? Jednou jsem si ze zvedavosti zkousela kalhotky a pak i spodničku a ve spodnicce jsem se citila mnohem lepe. Ale teda a ted nechci, aby to vyznelo blbe, zkousela jsem jen velikost 38. Netusim jake je to u vetsich velikosti.

711990
3200 příspěvků 27.1.15 21:04

@sosha koupila jsem si set podprsenky a kalhotek, co se k ní připínaly háčkem. Ale i přes to se mi kalhotky hrozně zařezávaly v tříslech. Takže jsem pořídila ty s nohavičkou a bylo to lepší, ale stejně se mi při při delším sezení ta látka nahromadila a v tříslech dost tlačila. Nevím moc, jak tomu předcházet. Je ale možné, že je to tím, že jsem dost malá a i prádlo je šité na průměrnou výšku, které zdaleka nedosahuji.
Taky dost záleží, pod co chcete ty kalhotky nosit. Mně se všude rýsoval ten zadek od všech druhů, co jsem zkoušela, i když měly bezešvé zakončení. Až ty s nohavičkou byly přes zadek ok. To samé bych řešila v pase, aby se to nerýsovalo.

sosha
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.1.15 21:31

Chci je nosit pouze příležitostně (do divadla, takže cca 1× měsíčně). Nosím většinou šaty, buď pouzdrovky nebo s áčkovou sukní. Ani jedny nejsou úplně obepnuté, ale trochu korekci přes to břicho teď potřebuju. Na internetu jsem narazila i na stahovací kalhotky do pasu a byla to tanga. Není to úplná blbost?

may.frayn
1047 příspěvků 27.1.15 21:43

@sosha to mi pripada jako reseni, pokud potrebujete stahnout bricho a nechcete, aby vam to pulilo zadek a nechcete nohavicky. Tanga vam zadek neprepuli.

Ptera
112 příspěvků 27.1.15 21:58

A to se žádné z Vás nedělá ze stahovacího prádla (u mne hlavně kalhotek) špatně? Nosím prádlové body, mírně stahující - to je v pohodě, ale stahovací kalhotky, i když mám co stahovat, pro mne prostě nejsou. To jsem tady jediná?

sosha
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.1.15 22:12

V jakém smyslu špatně? Jakože Vás to stáhne tak moc, až Vás tlačí žaludek? Toho se nebojím, jak jsem psala, chci si stahováky brát jenom do divadla. To jsou max. 3 - 4 hodinky a nehodlám v nich absolvovat žádné opulentní večeře a tak.

may.frayn
1047 příspěvků 27.1.15 22:29

Mne se spatne nedela. Ale nosim je dost malo.

711990
3200 příspěvků 27.1.15 23:40

@Ptera mně se to děje ze silonek se silným pasem. Stahovací mi jdou výš, tudíž mi nevadí. Nejcitlivější jsem na tlak v oblasti pupíku, ne žaludku.

Gorilka
1387 příspěvků 28.1.15 08:00

@Ptera Ne, mám vysoké stahovací kalhotky (Simone Perele) a dokážu v nich vydržet zhruba 10 hodin aniž by mi bylo špatně.

opal_k
131 příspěvků 28.1.15 09:25

Vzhledem k tomu, že jsem taky měla obavu ze zařezávání kalhotek, šla jsem na stažení břicha z opačného konce a koupila u Marks&Spencer tvarovací košilku. Je delší, má silikonový pásek a nahoru neleze, většinou ji ale mám pod něčím zastrčenou. Rozhodně si v ní připadám líp než bez ní. Mám ale opačnou zkušenost s velikostí - přestože normálně nosím 10 nebo 12, košilku mám 14 a je mi akorát (lehké stažení, ale netrpím). Ještě jsem zkoušela stahovací kombiné, ale měla jsem pocit, že se udusím i v č.16. Špatná zpráva je, že je to všechno u nás nějak vyprodané a mají to jen někde; na britském e-shopu je mnohem větší výběr, ale to si ještě počkáme…

JarkaJ
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.1.15 11:32

Stahovací prádlo bych ráda nosila více, ač jsem štíhlá, potřebuji stáhnout taky jenom to bříško pod pupíkem. Ale v prodejně se už jen bojím cokoliv vyzkoušet, shodně s @opal_k, do ničeho se nemůžu narvat, přetáhnout přes hlavu, ramena, aniž bych se nezpotila nebo se bála, abych to nezašpinila make-upem. Normálně mám vel. 10 a preventivně si beru o dvě čísla větší. Jednou jsem se nemohla z nějakého body vůbec dostat. Ale k těm kalhotkám - s vysokým pasem bych se bála, že to bude vidět pod halenkou a vytvoří to tam nějakou hranu, to jsem zatím nezkoušela. Některé kalhotky se mi zařezávají v tříslech nebo udělaly rýhu na zadku (asi to chce ty tenké bezešvé okraje), jiné kalhotky zas přeštípnou v pase a to bříško pod ním snad vynikne ještě víc. Máte zkušenost se stahovacím kombiné bez té podprsenky? Nevypadá to divně a nesourodě, když se k tomu vezme úplně jiná podprsenka?

sosha
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.1.15 12:05

Právě toho se u body taky bojím. Vezmete si k tomu svou podprsenku a pod šaty budete mít ramínka od podprdy a ramínka od bodýčka. Já vím, že to nikdo jiný nevidí, ale přesto..není to divné?

Lenka M.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.1.15 12:31

@JarkaJ To kombiné vykrojené na podprsenku je to jediné čo som schopná pohodlne nosiť. Nosím ho pod tenké obopínajúce šaty -úpletové, saténové, bavlnené, s rukávom, na širšie ramienka..Je to naozaj nenápadné-ten lem pod prsami drží na mieste, nijak sa neroluje a nekrčí a ramienka sú tenké a presne kopírujú ramienka podprsenky, takže to nieje tak že máte ramienko podprsenky a 3cm vedľa vám vlaje ramienko od kombiné. S pokojným svedomím by som si to obliekla pod všetko, pod čo sa hodí podprsenka.

JarkaJ
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.1.15 15:26

@Lenka M. Díky za doporučení, vyzkouším to. Ale i když je to pod oblečením (dvojí ramínka teď neřeším), tak mi pocitově vadí nesoulad, že se nejedná o set - třeba krajková podprsenka a tělové hladké body - minimálně to bude chtít kombinovat stejnou barvu a jednoduchý design. Navíc já docela ráda nosím kombiné (pod co se hodí, samozřejmě), a to už je další vrstva.
Bohužel nezbývá než natahat do kabinky a zkoušet a zkoušet… v zimě je to časově náročné :-)

MP scully
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.1.15 20:46

Stahovaci pradlo nosim velmi casto, ale ja ho kupuji kazdy rok v USA ve Wallmartu, takze s ceskymi e-shopy zkusenost bohuzel nemam. „Tam“ ale kupuji o velikost menzi, nez mam ja, a vzdycky az do vysky te partie, ktera neni pevna. Moji problematickou partii je bricho = tzn. kupuji si pradlo do vysky tesne pod podprsenku a pod kosti na bocich. Kratsi se zarizne a vypada to jeste hur nez bez pradla. Pradlo taky doporucuji primo v obchode zkouset a taky se v nem treba ohnut, otocit, at vidite, jak se po postave pohybuje. Muj posledni ulovek jsou vysoke kalhotky/pas opet az pod podprsenku se vsitymi kosticemi. Neudrzi vas to sice jako korzet a nevim, jak to bude fungovat na vetsi velikosti (ja jsem 36/38), ale pradlo se diky kosticim neshrnuje dolu ani pod tesnymi saty a trochu napomaha rovnemu postoji, ktery sam o sobe zestihluje. Kostice jsou pomerne pevne, dole v rozkroku se da pradlo rozepnout, aby se clovek nemusel svlekat pokazde, kdyz jde na toaletu, Jestli se neco podobneho prodava i tady, to ovsem vazne nevim…

Ivavo
2 příspěvky 1.11.15 20:51

Se stahovacím prádlem mám problém. Měla jsem z Tchiba, koupeno někdy před dvěma roky, košilku a kombiné. Bylo úžasné, dobře tvarovalo. Stáhlo špeky a současně vytvarovalo pas. Ale už je „mrtvé“ a od té doby jsem nic podobného nesehnala. Většinou, když si něco koupím, neudělá to pas, ale spíš „válec“. To znamená, že stáhne, ale nevytvaruje. Nemáte někdo zkušenost, co si koupit, aby to bylo to ono?

zapbebe
307 příspěvků 24.11.15 19:06

Oživuji diskuzi.
Sháním něco na vyhlazení siluety, mám velikost 40, ale po dětech se mi stále nedaří vytvarovat postavu, kalhotky mám takové, které mi neudělají faldy a nejsou pod šaty vidět, ale když si vezmu punčocháče nebo samodržící punčochy, tak je to tragédie :zed: Buď mám zářez na stehnech nebo v pase. Koupila jsem si teď pěkné společenské šaty, ale tyhle faldy se mi pod nimi rýsují :-/
Přemýšlím buď o tvarovacím kombiné nebo nějaké vysokém podvazkovém pásu (longline girdle, tak něco) :think:
Budu vděčná za všechny tipy.

meejja
391 příspěvků 25.11.15 16:37

@zapbebe Mám dobrou zkušenost se stahovacím body (wear your own bra…), kupuji většinou u M&S. Jen to chce nacvičit zapínání a rozepínání :-). Jsem dost vysoká, takže se mi kombiné i stahovací kalhotky/podvazkový pás rolují. Nahoru i dolu…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek