Stahovací spodní prádlo

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Ghost B.C.
3867 příspěvků 27.11.15 10:40

Nosíte některá „aktivně“ stahovací kombiné? Zajímalo by mě hlavně to, jestli neleze přes boky nahoru - protože boky jsou přesně to místo, které bych ráda uhladila. Pokud to má opravdu stáhnout, napadá mě, jak se pak to prádlo chová v pohybu. Nebo když si sednu a vstanu, jestli nebudu muset utíkat někam do soukromí a celé kombiné urovnávat?
P. S. Vím, že by asi bylo snazší si koupit stahovací punčocháče nebo kraťásky - ozkoušeno. Stahují perfektně, ale strašně stahují i břicho. Na pár hodin to nevadí, ale na celý den mi to nedělá úplně dobře. Proto si myslím, že kombiné je lepší řešení, protože se v pase nezařezává žádný lem.

višeňka
143 příspěvků 27.11.15 13:48

@zapbebe Mám dobrou zkušenost se stahovacím podvazkovým pásem Mitex. Dobře tvaruje postavu, beru si ho pod přiléhajicí šaty. Punčochy bych doporučila Sindy od Aries. Maji pohodlný lem, který se nezařezává do stehen, a protože jsou lehce podpůrné i dobře drží na nohách, nepřetáčí se a nekrabatí u kotníků. Na netu se dají sehnat za 40-50kč.

zapbebe
307 příspěvků 27.11.15 16:35

@višeňka a kalhotky se nosí přes nebo pod? a nedělá zářez v pase?

višeňka
143 příspěvků 29.11.15 00:03

@zapbebe Velikost mám podle pasu, nosím ho kousek nad pupkem tak, aby se mi nezařezával. Kalhotky jedině pod, protože pás končí pod zadkem.

libera
71 příspěvků 5.1.16 11:09
Moje zkušenosti se stahovacím prádlem

Zdravím, chtěla bych se podělit o svoje zkušenosti se stahovacím prádlem. Několik let jsem zkoušela všechny tady uvádné možnosti na úpravu postavy. Předně: jenom velmi pevné prádlo dokáže opravdu stáhnout bříško, ostatní spíš jen vyhladí faldíky, ale i to je dobré. Strašné jsou pod tenkými šaty zaříznuté kalhotky, okraje punčocháčů a podobně.
Punčocháče toho moc nestáhnou, navíc někde nahoře vždy končí a dělají faldík
Zásadní nevýhodou všech stahovacích kalhotek je nepohodlí v teplém prostředí a pro delší dobu pro mne jsou nesnesitelné. Navíc s těmi vysokými je problém na toaletě. Jestli jsou bez nohaviček, zase zaříznou se a vytvoří buřtíky pod zadkem. Dlouhé nohavice zase mohou být vidět pod kratší sukní. Body je určitě lepší, ale ty buřtíky dole může uělat také, sice dobře vytvaruje bříško a nevytvoří na něm faldy, ale dále je často problém se špatně padnoucí podprsenkou, já naspř. mám větší prsa - košíček G a to v body neseženu. Dále nevím, co pod body nosíte. Já jsem před lety body zkoušela, vzala jsem si kalhotky, punčocháče a přes to body. Sice to vypadalo dobře, ale když jsem potřebovala na záchod a vystála jsem v divadle frontu, než jsem pak porozepínala háčky v rozkroku, zpod body vydolovala punčocháče vytažené někam pod prsa, přitom bylo třeba rozepnout zip úzkých šatů, bylo to o fous, trvat to všechno o pár vteřin víc, tak jsem se opravdu počůrala.
Stahovací spodničku jsem taky měla, efekt nic moc, ty silikonové proužky drží jen na holém těle, ale na silonkách se to hrne, zkoušela jsem jí se samodržícími punčochami, ty mi lezly dolů, spodnička nahoru, efekt děsný. Navíc většinou je ve spodniče nepochopitelně našitý kahotkový díl, takže zase problém se svlíkáním na WC.
Důležité je, ať je to jakékoli stahovací prádlo, a chcete stažení břicha, je třeba, aby vpředu byl všitý pevný, nepružný díl, pak je zaručen velmi dobrý efekt. To ale většině kalhotek a spodiček chybí.
Mojí jasnou volbou je po všech zkušenostech vysoký podvazkový pás-bokovka. U nás se dají sehnat Úpavan, Mitex, jsou dobré, výborný efekt přes zadek, nošení je velmi pohodlné, na podvazky se dá dobře zvyknout, punčochy (např Sindy, Kamila) velmi dobře vypadají a jsou levné. V rozkroku nic neškrtí, úžasná pohoda, na WC nízké kalhotky - např brazilky lze podvléknout, punčochy zůstanou na místě. Narozdíl od samodržek není třeba se bát, že sjedou, dají se nosit dost dlouhé, klidně i pod kratší sukni (já nosím sukně 5 až 10 cm nad kolena). Nevýhodou těchto pásů je, ale že nejsou moc dlouhé, sahají max. k pupku a může to břicho přeštípnout. U sukně do pasu to nevadí, pod úzké šaty jsem to doplňovala stahovacím břišním pásem vzadu na háčky - Mitex, M-Spencer, ale chce to pomoc na zapnutí druhé osoby. Nyní jsem si na Klingelu koupila super vysoký podvazkový pás Harmony - je v tělové barvě a dvoubalení! za necelých 900Kč. Vpředu výborně zpevněný, sahá od podžebří pod zadek, nic se neroluje, žádné faldy, má kvalitní podvazky, které se pohodlně zapínají, prostě nemá chybu. Mohu ho mít i v práci ceý den a pohoda. Pro mne jasná volba, navíc je to určitě nejhygieničtější, protože vlastně mám na sobě dole jen kalhotky.
Co vy na to?

lucinka789456
3 příspěvky 13.1.16 18:57
Open girdle

Stahovací prádlo /kalhotky/ nosím málo, většinou jsou v šuplíku.
Vadí mi hlavně při sezení. Zkusila jsem je po užší šaty do práce, ale skončily brzy v kabelce. Občas si je beru tam, kde se spíše stojí, třeba na ples, to několik hodin snesu, i když hlavně v teple to také nic příjemného není a taky si někdy sednout musím. Na WC je taky problém. Zkusila jsem si koupit elastický pas, dole otevřený- open girdle, od firmy Girdlebound. Byl dost drahý, nemohla jsem ho vyzkoušet, šel dost špatně natáhnout. ale ja na straně na háčky a zip. Je se 6 podvazky na punčochy. Punčochy jsem nikdy nenosila, jen punčocháče. Podvazky se vzadu hůř zapínají. Vzala jsem to pod užší šaty do divadla, a to jsem neměla! Celkově velké stažení by se ještě sneslo, ale hodně mě tlačily lemy, po delším sezení, pak tlačily i zadní podvazky, na kterých se sedí. Ještě že byla tma, musela jsem to to dost pod šaty urovnávat. Z představení jsem nic neměla. Svléknout to nešlo jako stahovací kalhotky přes punčocháče, to bych si musela svléknout i punčochy a to samozřejmě nešlo. Doufala jsem, že se pas trochu vytáhne, doma jsem do po chvílích nosila, ale je z kvalitního pevného materiálu, moc nepovolil. Přitom velikost je přesně podle tabulky Zatím jsem ho na delší dobu neměla, do společnosti nosím raději volné šaty a punčocháče bez stahovacích kalhotek. Máte podobné zkušenosti?

sabinkasabulenka
3 příspěvky 14.1.16 12:35
Prosím o radu...

Dobrý den, jmenuji se Sabina a jsem z Liberce, potřebuju poradit s mojí velikostí stahovacího prádla (stahovací body)a také potřebuji poradit které prádlo opravdu stáhne na maximum a je opravdu extrémně stahovací. Moje míry jsou:boky 120-pas 115-přes prsa 127-pod prsy 119-přes bříško 138 cm. hodně jsem nabrala poslední rok po užívání hormonů které mi gynekolog doporučil, byla jsem varována před nabíráním váhy ale nevěděla jsem že tolik.Tak vás prosím o radu abych alespon ve stahovacím prádle byla ve společnosti hubenější, děkuji všem za rady…

višeňka
143 příspěvků 14.1.16 20:28

@sabinkasabulenka Jde jen o zvyk. Asi jste si měla pás a punčochy doma nejdříve důkladně odzkoušet a zvyknout si na ně, než jste si je vzala prvně na sebe, zvláště když píšete, že jste punčochy nikdy nenosila. Mám několik podvazkových pásů, pravda zadní podvazky se mi nezapínají úplně nejlépe, ale ani u jednoho pásu nejsou tak vzadu, abych na nich seděla.

libera
71 příspěvků 14.1.16 21:23

Myslím si, že přesně to od lucinky je zásadní chyba. Open girdle extrémě stahovací (podle toho, že má háčky a zip) si vzít poprvé s punčochami, které nikdy nenosila opravdu nejde. Tyto pásy, já mám např. zkušenosti s Rago počítají s určitými zákaznicemi, které vyžadují vysoké stažení a nezkušená nositelka potřebuje určitě větší velikost. I já, která jsem na nošení punčoch běžně zvyklá a stažení toleruji velmi dobře u těchto pásů jsou mi zadní podvazky nepříjemné pro obtížnější zapínání (narozdíl od těch se 4-mi je nutné naslepo je zapínat každou rukou z jiné strany stehna - jako stehno obejmout) a táhnou docela při sezení. 6 podvazků je určeno pro nestrečové punčochy a ten třetí pár když je úplně vzadu jen pro retro punčochy se švem, kdy podvazek je přímo nad švem, aby ten byl dokonale rovný. K běžným strečovým punčochám bohatě stačí 4 podvazky, je to rychle oblíkatelné a velmi pohodlné. přesně, co jsem psala minule punčochy a pas nejsou vhodné pro nošení jednou za čas, je soi třeba zvyknout. U nestrečových punčoch a velmi stahujících pásů to platí nejmíň dvakrát. S Višeňkou naprostý souhlas. Sabince bych doporučila pás Harmony od Klingelu a zkusit experiment s punčochami, naše strečové Sindy Aries, Boma Kamila Braňa Elite. Velmi pohodlé, na nohou jemné, i do společnosti, neuvěřitelně levné. Asi nenosíš krátké sukně, takže punčochy jsou pro tyto rozměry ideální, určitě velikost 27- tedy větší. Samodržky bych jasně vyloučila. Body pro tuto velikost bych určitě neriskovala, sedí vtšinou jen hubenějším, s menšími prsy a u nestandartních velikostí je určitě lepší podprsenka a dolní díl zvlášť. Uvádný pás Harmony je vysoký 4 podvazky, dobře se zapínají i pro začátečnici, velmi elastický, trochu se v tvých mírách nevyznám, ale je-li pas, břicho kolem 120, brala bych 110 (je v nabídce), aby trochu stáhl, určitě nebude nikde škrtit. Každopádně nelze čekat nějaký úbytek rozměrů, ale vyvaruješ se buřtíků, rýhy od punčocháčů, rýsujících se kalhotek. Samozřejmě záleží na vhodném střihu šatů.

sabinkasabulenka
3 příspěvky 14.1.16 21:57

Děkuji moc za cenné rady, ten pás Harmony vypadá dost dobře a zřejmě i dokáže silně tvarovat, koukala jsem na něj a líbí se mi, zřejmě do něho půjdu, jinak se chci zeptat na to body které opravdu hodně silně stáhne a nevadí mi jeho nepohodlnost a svíravost, můžete mi dát nějaké typy na tyhle bodyčka prosím? na sebe si kupuji věci velikosti 54 takže body které by mne maximálně stáhlo musí být zřejmě menší…děkuji moc.

Karla Ku
55 příspěvků 14.1.16 23:09

Doporučuji H&M - dělají rúzné stříhy- tanga, kalhotky i boxerky…Černé a tělové

libera
71 příspěvků 15.1.16 10:36

Ještě bych dodala, že existují body, které nemají kalhotkový díl a tudíž zapínání na háčky, což nesnáším, ale jsou dole otevřené, s podvazky na nošení punčoch. Jedná se o elastický korzet, který nekončí v pase, ale je až pod zadek, jako bokovka. V nabídce je má taky Klingel. Bohužel já mám větší prsa a s většími košíčky jsem jej nesehnala, nechala jsem si jeden ušít na míru u p. Sowové-Lena prádlo naprosto skvěle sedí

sabinkasabulenka
3 příspěvky 15.1.16 11:18

Děkuji moc, kouknu na ty stránky pokud jsou i s nabídkou a tak…

višeňka
143 příspěvků 16.1.16 09:12

@sabinkasabulenka Z punčoch, které zmínila libera bych doporučila Sindy od Aries velikost 27, zkusila bych ty větší, jsou lehce podpůrné, mají velmi pohodlný elastický lem a dobře sedí na nohách. Osobně ani jiné nenosím.

lucinka789456
3 příspěvky 11.2.16 00:11
stahovací prádlo

Zkusila jsem ještě jiné stahovací prádlo, koupila jsem si ještě jedny stahovací kalhotky, podobné jako na obrázku. Vyzkoušela jsem je v obchodě, zdály se mi dobré, ale při delším sezení mi vadí ještě více než elastický pas s podvazky. Chystám se na svatbu, mám dost obepnuté šaty, bez stahovacího prádla se neobejdu. Budu v tom celý den. Můžete mi někdo poradit?

malý slon
2 příspěvky 17.3.17 07:52

Zdravím:) já osobně jsem byla vždy proti stahovacímu prádlu. Avšak odříkaného chleba největší krajíc:p Trochu jsem se zakulatila a potřebovala jsem ve svých šatech vypadat přirozeně hubeně a ne že mi budou kalhotky dělat v pase nežádoucí faldíky…Tak jsem se rozhodla pro stahovací prádlo. No mazec! Myslela jsem že se nebudu hýbat, ale byla jsem fakt překvapená. Prádlo mne krásně vytvarovalo a bylo pohodlné! Takže určitě za mne stahovací prádlo ANO! Já jsem teda nakupovala zde:
https://www.studiomody.cz/…vaci-pradlo/

onail
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 20:56

Ahoj, to je nesmysl kupovat o číslo menší stahovací prádlo. Já osobně nakupuju přes **** tam velikost odpovídá a kvalita materiálu je vysoká. Však mrkni a uvidíš sama, myslím že budeš překvapená.. :-)

Edit admin: reklama

lucinka789456
3 příspěvky 10.4.19 17:42
stahovací prádlo

Vyzkoušela jsem více druhů stahovacího prádla,nejméně mi vadí elastický pas s podvazky,ten ale nejde vzít pod kratší sukni. Když není nový,dá se v něm vydržet i třeba v práci,i když o něm stále víte,občas se musí trochu upravit. Ke kratší sukni,kde jsou nutné punčocháče, občas nosím stahovací kalhotky,ale jen na chvíli.Aby měly efekt musí být ale pevnější,hodně jsou cítit na těle. Mají ale výhodu,že se dají svléknout,když už se stažení nedá vydržet-to u pasu s punčochami nejde. Jde taky o zvyk-když to nemám dlouho na sobě ,tak mi to dost škrtí.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek