Star Dance

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
defilenaiguille
2824 příspěvků 2.12.15 10:34

Bylo to video, jak M. Pokora tančí rumbu. Když dáš do Youtube „pokora danse avec les stars“, tak ti to ukáže všechna videa. Já ho tehdy také neznala, poprvé jsem ho zaregistrovala v reklamě na brejle :-). Včera jsem si pustila tři videa z té soutěže (rumba, foxtrot a quickstep" a i když jsem neviděla ostatní soutěžící, tak bych se divila, kdyby tam byl někdo lepší než on. Měl všechna „pro“, aby vyhrál: hezká tvář a tělo, umí tančit a ještě k tomu dělal show.

Nemyslím si, že by Pavlásek vyhrál, ale nepřekvapuje mě, že postupuje dál. Lidé se chtějí bavit, takže jsou rádi, že tam jsou páry, které umí skutečně tančit, ale zároveň se těší na Pavláska, který je trochu pobaví. Tuhle soutěž jsem nesledovala, mám kusé informace jen z internetu, ale nebylo to náhodou podobné s Vydrou, který také neuměl moc tančit (i když nejspíš líp než Pavlásek), dělal tam show a postupoval dál?

LorelaiH.
3311 příspěvků 2.12.15 11:12

@defilenaiguille už jsem to našla - aaaaaaaaaachhhhhhhhhhh
nechci být k ostatním soutěžícím „politicky nekorektní“, ale připadá mi, že na rumbu musí být tanečník i hezký, aby to mělo šťávu a tanec vyzněl tak, jak má-
Jinak co Vydra, ale Bosák by správné poleno! :D A taky postoupil docela daleko!

defilenaiguille
2824 příspěvků 2.12.15 11:28

@LorelaiH.
Jenže my dvě jsme jsme neobjektivní, my bychom mu daly desítku i kdyby čtyřikrát upadl :-)
V tomhle videu je vidět, že klasické tance nejsou jeho doména (sám to tam říká), jeho partnerka zase měla problém se silou, nedokázala se vzepřít (když si vymýšlel různé variace). Takže ani pro velmi pohybově nadaného člověka, jako je on, to nebylo lehké.
https://www.youtube.com/watch?… , pokud to nebude fungovat, tak vyhledat tohle „M. Pokora durant les répétitions de danse avec les stars“. Má to 13:36 minut.

LorelaiH.
3311 příspěvků 2.12.15 20:38

@defilenaiguille teda ty nácviky jsou fakt drsné! Jinak mě rozesmálo oblečení té jeho partnerky - cca od 8:05 - ty harémky a leopardí šněrovací botky - pro mě teda peklo" :O

defilenaiguille
2824 příspěvků 2.12.15 21:26

@LorelaiH.
Já se zase bavila, jak jí předváděl to, co považoval za rumbu :-D

Garfie
4456 příspěvků 3.12.15 20:14

Já mám SD ráda, ale začala jsem se dívat hlavně proto, že tam (jako tanečník) tančí můj kamarád. Letos bohužel vypadl prakticky hned, ale tak nějak ze zvyku se dívám dál :-D (znám sice dva další účinkující, ale jen tak zběžně, takže kvůli nim rozhodně ne).
Pavlásek mě docela baví, ale už bych ho vyřadila, moc se mi líbí ta zrzka, co tančí s Bangou. Porota je občas drsná, hlavně na Bangu a Pavláska. Už mě zaskočil i Eben nějakým komentářem. A musím se přiznat, že zatímco na začátku se mi hodně líbila Jitka Schneiderová, čím dál víc mi leze něčím na nervy-a neumím vystihnout čím. A nechápu, proč jí většinou její krátké vlasky pokazí nějakým příčeskem :-)

vlm
4743 příspěvků 5.12.15 21:58

Pavlásek opět zůstává…dost trapný výsledek…

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.12.15 22:05

@vlm Berte to jako soutěž devíti párů + Pavlásek mimo realitu :)

vlm
4743 příspěvků 5.12.15 22:08

@Kokoska1 tak ne že bych to nějak prožívala, ani se pravidelně nedívám. Dnes teda od začátku do konce, ale Pavlásek je fakt dřevo, celkově ho nemusím…aby nakonec nevyhrál

Demode
1951 příspěvků 5.12.15 22:20

Leoš Mareš je cíťa, překvapil mě. Tereza Kostková má letos vskutku nádherné šaty.

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.12.15 22:30

@Demode Tereze to letos mimořádně sluší.

Demode
1951 příspěvků 5.12.15 22:32

@Kokoska1 žejo?

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.12.15 22:35

@Demode Sice jsem dneska měla pocit, že má vlasy nějak napletené, ale vypadalo to docela hezky. A šaty opravdu pěkné, proti jiným ročníkům.

Demode
1951 příspěvků 5.12.15 22:39

@Kokoska1 Souhlasím, už měla slušivější účesy.

Karja
4837 příspěvků 5.12.15 22:42

@Kokoska1 Mně se letos taky moc líbí, jenže vona v sobě něco prostě má. Jednou jsem jí potkala v civilu, uplně obyčejná ženská, jenže to NĚCO tam prostě sálalo. A to jsem poznala, že je to ona asi až za 4 minuty, když se zdravila s někým známým. ¨
Jo a Pavlásek mi nevadí, já ho obdivuji a lituji v jednom, tu jeho tanečnici vlastně taky:-).

Dadoo
5536 příspěvků 6.12.15 00:18

Marek Wolner:
„Pavlásek ve finále Stardance? Proč ne, to je jako přímá volba prezidenta.“

jedrilica
576 příspěvků 6.12.15 00:51

@Garfie Ona Jitka Schneiderová je od přírody takový ten nanervylezoucí typ. Takže nejspíš neodhalíte, proč vám leze, ona to tak prostě má.

Jiná Realita
13791 příspěvků 6.12.15 01:04

Já se přiznám, že mi celou dobu dost vadil výzor marka zelinky - nemám totiž ráda vousy, knír a speciálně to, co má pod nosem on.

ale dnes, s těmi sčesanými vlasy a v kostýmu grófa, mi přijde, že mi to mimořádně seklo, nesmírně se na to hodil.

jedrilica
576 příspěvků 6.12.15 02:08
@Jiná Realita píše:
mi přijde, že mi to mimořádně seklo…

Ale vám to přece sekne pokaždé :-) Pardon, tradiční omluva, nešlo odolat :-)

Jiná Realita
13791 příspěvků 6.12.15 11:19

@jedrilica :D no jo, moje tradiční překlepy :D opravovat to nebudu, vaše reakce by pak ztratila smysl.

jedrilica
576 příspěvků 6.12.15 13:11

@Jiná Realita Jen tak dál. Já tyhle překlepy, „které dávají smysl“, prostě miluju. :-) A nemažte, abych nemusela mazat, že vám to sekne, protože je to pravda. Za šaty-kabát-kozačky ve vedlejším vlákně máte ode mě zelené :-)

Karja
4837 příspěvků 6.12.15 13:14

@Jiná Realita No, když je upravený, tak mu to fakt sekne, je to takové nevšední prostě. Jenže jemu hraje k dobru asi i to, že je to sympaťák.

kimnie
411 příspěvků 6.12.15 17:43

@Jiná Realita Pro mě je Zelinka to nejlepší z letošního Star Dance. Baví mě jeho choreografie, je to sympaťák a úsměvem a očima mi připomíná jednoho mýho bývalýho… Takže mi vlastně přijde i dost atraktivní :D

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.12.15 20:53

Mně teda Schneiderová na nervy neleze, obdivuju její figuru a tancuje taky dobře. Ale fandím Mařence a Zelinkovi, ti mě prostě baví.

Denyna
4105 příspěvků 6.12.15 21:41

.

Příspěvek upraven 17.09.17 v 21:28

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek