Star Dance

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Giuli
2931 příspěvků 12.11.16 23:05

@višeňka Speváčka Anna. K.

višeňka
141 příspěvků 12.11.16 23:07

@Giuli Děkuji.

Temperance
2079 příspěvků 14.9.18 13:53

Na koho se letos těšíte? Mě dost mrzí, že odstoupil pan Kopta, ale držím palce paní Tomicové, obdivuju ji, že se na to dala :-)

czDanda
631 příspěvků 15.9.18 08:02

Favorita zatím nemám.
Těším se na slovní přestřelky pánů Ebena a Chlopčíka. :-)

Temperance
2079 příspěvků 15.9.18 23:29

@czDanda Jo, pan Chlopčík mě taky baví ;-) pana Ebena není třeba komentovat :-)

g.kala
437 příspěvků 18.9.18 21:00

@Temperance Na Geňu přece!!! Na toho pozor, je bývalý tanečník. Myslím, že Tomicová se pár kol udrží, lidi budou chtít sledovat její pokroky.

Temperance
2079 příspěvků 19.9.18 14:23

@g.kala Geňa není zrovna můj šálek kafe, ale třeba budu příjemně překvapená. Už vidím ty debaty, jestli je profík nebo ne (podobně jako byly kolem paní Šípkové).

takvselijak
306 příspěvků 19.9.18 22:28

@Temperance Podle mě je to, že má nějaký základ, v podstatě nezbytné vzhledem k tomu, že má na trénování měsíc. Pokud by v tuto chvíli nastoupil člověk bez jakýchkoli zkušeností, tak by neměl moc šanci se chytnout. A on teda nevypadá, že by byl v kondici a všechny je strčil do kapsy :D Za mě je to velmi rozumná volba a jsem na to právě zvědavá.

Temperance
2079 příspěvků 19.9.18 22:41

@takvselijak Naprosto s Vámi souhlasím, ale znáte lidi…

Pýthia
277 příspěvků 20.9.18 11:22

@takvselijak Já bych ho nepodceňovala. Jeden z mých nejlepších přátel je baleťák (dnes už tedy vysloužilý), zjev dřevorubce, vlastně je Geňovi dost podobný :-) a umí pořád! Nejvíc perlí na večírcích kolem druhé ráno, už jsem například viděla Labutí jezero odtančené na barovém pultu!

Lála_druhá
471 příspěvků 20.9.18 17:00
@Pýthia píše:
@takvselijak Já bych ho nepodceňovala. Jeden z mých nejlepších přátel je baleťák (dnes už tedy vysloužilý), zjev dřevorubce, vlastně je Geňovi dost podobný :-) a umí pořád! Nejvíc perlí na večírcích kolem druhé ráno, už jsem například viděla Labutí jezero odtančené na barovém pultu!

Takového přítele závidím! Řekla bych, že tanec, zvlášť když se jím člověk živil, se fakt nezapomene. Držení těla, práce s ním, že člověk "ví, co kde má a umí to ovládat (na lepší formulaci honem nemohu přijít)…

Temperance
2079 příspěvků 26.10.18 15:04

Co myslíte, kdo zítra vypadne? Já osobně bych nejspíš oželela Adama Mišíka.

JarkaJ
977 příspěvků 26.10.18 16:21

@Temperance Škoda, že jsem reagovala na SD v jiném vlákně (Pekelné celebrity) a také by mi tam Mišík nechyběl. Mně osobně nezaujal ani tancem ten Geňa a za komika, jak se ho snaží označovat, tam pro mě taky není - nepobavím se ani tancem ani nějakou vtipnou poznámkou. Baví mě a líbí se mi Jiří Dvořák a David Svoboda a na ostatní jsem vždy zvědavá.

Temperance
2079 příspěvků 26.10.18 16:43

@JarkaJ Já pana Genzera taky nemusím, zatím mě ničím nezaujal. Od samého začátku fandím paní Tomicové, obdivuju ji, že se na to dala.

czDanda
631 příspěvků 26.10.18 17:39
@Temperance píše:
Co myslíte, kdo zítra vypadne? Já osobně bych nejspíš oželela Adama Mišíka.

Adam měl vypadnout už minule. Je celý neslaný nemastný, pravý opak Jiřího Dvořáka, na kterého se vždycky těším /i na jeho závěrečné /trochu prvoplánové/ mrkání do kamery. :-)

laislabonita
152 příspěvků 27.10.18 08:03

@czDanda ja mam rada jeho hlas v audioknihach, ale to jeho mrkani do kamery mne osobne prijde spis usmevne, ne-li trapne. On je ten typ chlapa, ktery se starim stava svou vlastni karikaturou. Kdyz byl mladsi, tak se mi libil.

czDanda
631 příspěvků 27.10.18 17:39
@laislabonita píše:
On je ten typ chlapa, ktery se starim stava svou vlastni karikaturou.

Stále mu to sluší a tancuje dobře. Doufám, že se promrká až do finále. :-)

JarkaJ
977 příspěvků 27.10.18 19:25

@czDanda Jako mladší třeba ve filmu Vůně vanilky se mi taky líbil vic, ale sympatický a charismatický je pořád. S tim mrkanim by to už neměl přehánět, ale to ovlivnil Marek Eben, že na to upozornil a neustále opakuje. U každého něco najde a někdy zbytecne připomíná. Dnes se těším a jsem zvedavá. Taková nenáročná sobotní pohodička, zasloužím si ji ;-)

Demode
1951 příspěvků 10.11.18 21:32

Dnes tančili všichni úžasně a všem to moc slušelo. Nejvíc se mi líbila Arichteva s partnerem a Dvořák s partnerkou. Nevíte někdo, jak se jmenuje ta řecká píseň?

czDanda
631 příspěvků 11.11.18 14:12
@Demode píše:
jak se jmenuje ta řecká píseň?

„To tango tis Nefelis“.

Atlacoya
2742 příspěvků 20.11.18 08:42

Já už jsem asi zapšklá bába, nebo co.
Viděla jsem sobotní díl. Tanečník při zvedačce Architevu chytil tak, že jí odhalil pozadí. Ona to shrnula slovy „Asi jsem ukázala víc, než jsem chtěla“ a Eben na to „ehehe, slinty slinty, no za to budou bodíky navíc!“ Neměl by to gentleman prostě přejít? Říct něco jako „Já viděl krásný tanec“ a nechat to být?
A to bylo už v prním díle, když měla Písařovicová krátké šaty, tak to Eben komentoval ve smyslu „Pěkný nohy, v tom kdybys moderovala zprávy tak všichni chlapi slintáme a nic nevnímáme, slinty slinty.“

Adeena
1368 příspěvků 20.11.18 09:47

@Atlacoya Tento rozhovor jsem neviděla, na druhou stranu na něm nevidím pro Arichtevu nic urážejícího, prostě jí zalichotil. Podle toho co píšete, Arichteva na odhalené pozadí sama upozornila, takže nebylo třeba, aby Eben předstíral, že si ničeho nevšiml. Stardance již nějaký pátek nesleduji, ale těžko se mi věří, že se Eben z šarmantního moderátora změnil v sexistického slizouna. Spíš jsme i díky kampani „me too“ moc přecitlivělí.

JarkaJ
977 příspěvků 20.11.18 09:51

@Atlacoya Jak mám Ebena ráda, tak mi letos přijdou jeho vtipy takové lacinější (občas trapnější o těch dlouhých nohách nebo sázky, zda se vezmou) a mnohdy jsou soutěžící vtipnější než on, kdy chvíli vyloženě nevěděl, jak vtipně a s noblesou zareagovat - viz Monika Bagárová, teď Arichteva. Buď si myslí, že moderování SD ovládá a už se na to moc nepřipravuje, nezjišťuje si podrobnosti nebo nevymýšlí dobré pointy -občas po jeho „vtipu“ ticho v sále nebo takový ten smích ze slušnosti. Ale už si myslím, že by měla vypadnout ta Tomicová - první díly mi byla sympatická, protože jsem vůbec nemyslela, že by se tak dokázala rozhýbat, ale je škoda, když jenom kvůli věku a nadváze získává dál sympatie hlavně divaček. Navíc se mi nelíbí, jak pořád dává jazyk mezi rty, ale mimiku člověk nepředělá, to beru.

Nugat
151 příspěvků 20.11.18 12:38

Jděte k šípku :-) Jaké slinty? Eben řekl, že čekali spoustu růži a že nečekali, že uvidí i záhon. Lehkost, nadhled a vtip. Dnes to spoustě lidem chybí.

zuzankabrum
22 příspěvků 20.11.18 13:24

Myslím že tento díl se Ebenovi moc nepovedl. Vtipy byli kostrbaté a místy ne na hraně ale pár milimetrů za ní.
A to že hudba byla acapella mě vyloženě otrávilo. Jo muzikanti to byli skvělí ale prostě mě nebavili.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek