Star Dance

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Temperance
2075 příspěvků 20.11.18 15:06

@zuzankabrum @JarkaJ No, jestli je pravda, že má devadesátiletou maminku v nemocnici na traumatologii, tak není divu, že nejiskřil vtipem a pohotovostí jako jindy. A souhlasím s @Adeena , Veronika Arichteva na to upozornila sama. Což byl z mého pohledu nejlepší způsob, jak se k trapasu postavit, všem to výrazně ulehčilo situaci.

rozmlsaná
450 příspěvků 20.11.18 15:17

@Atlacoya Tohle se na Slovensku stalo Heleně Vondráčkové. A u ní bych opravdu vzhledem k věku očekávala jiný typ kalhotek. Mám na mysli pouze na tanec a zvedacky. Ale neviděla jsem to. Třeba to někdo vyhledá.

czDanda
631 příspěvků 20.11.18 17:39

@Atlacoya Marek advokáta nepotřebuje, ale přesto mi to nedá.
Větu o bodících navíc pronesl pan Chlopčík /bez slintů/, Marek označil tanec za romantický + vtipně přidal větu o růžích se záhonem.
Důkaz zde. :-) /cca od 30. minuty/

https://www.ceskatelevize.cz/…vezdy-tanci/

giuliettka
5064 příspěvků 20.11.18 18:30
@rozmlsaná píše:
@Atlacoya Tohle se na Slovensku stalo Heleně Vondráčkové. A u ní bych opravdu vzhledem k věku očekávala jiný typ kalhotek. Mám na mysli pouze na tanec a zvedacky. Ale neviděla jsem to. Třeba to někdo vyhledá.

A jaké mala mať Vondráčková kalhotky? Ja nejak nevidím rozdiel medzi zadkom Vondráčkovej a Arichtevy ani vzhľadom k veku.

rozmlsaná
450 příspěvků 20.11.18 20:43

@giuliettka Třeba brazilky? Ale zadek má luxusní.

JarkaJ
977 příspěvků 20.11.18 23:23

@Temperance máte pravdu s tou maminkou, ale jinak jsem myslela v průběhu teto řady obecně, že ty narážky a vtipy nejsou co bývaly, dlouhé a bez pointy. S těmi kalhotkami to V. zvládla vyborně, ale nechápu, proc si na tanec neberou dámy plné kalhotky, třeba jako krasobruslařky. Zadky mají sice pekné, ale vidět je při tanci nemusím. Přijde mi to nevhodné, prostě nahá p… :-)

Atlacoya
2740 příspěvků 21.11.18 09:13
@czDanda píše:
@Atlacoya Marek advokáta nepotřebuje, ale přesto mi to nedá.
Větu o bodících navíc pronesl pan Chlopčík /bez slintů/, Marek označil tanec za romantický + vtipně přidal větu o růžích se záhonem.
Důkaz zde. :-) /cca od 30. minuty/https://www.ceskatelevize.cz/…vezdy-tanci/

Díky za upřesnění. Jak říkám, asi už jsem přecitlivělá. Pořád se opakuje „večer noblesy a elegance“ a občas mi to spíš přišlo jako „napudrovaný chlívák.“

Ano, Architeva to sama začala. Přišlo mi, že je jí z toho hodně trapně a pokusila se to nějak zlehčit. Další se k tomu vyjadřovat nemuseli.

Moir
2303 příspěvků 21.11.18 09:50

Inu, tanečnice, zpěvačky a herečky mají nejen nohy, ale i ty hýždě,to jen královny nemají nohy.
V kapele zpívá moje spolužačka z gymplu.

zuzankabrum
22 příspěvků 21.11.18 13:00

Myslím, že vzhledem k tomu, že i Architeva se k tomu přiznala bylo nasnadě o tom mluvit. všichni používali slušné výraz leč trošku vulgární metafory ale není to profesionální soutěž nějaký vtip tam prostě patří.

trnk
317 příspěvků 21.11.18 17:11
@zuzankabrum píše:
Myslím že tento díl se Ebenovi moc nepovedl. Vtipy byli kostrbaté a místy ne na hraně ale pár milimetrů za ní.
A to že hudba byla acapella mě vyloženě otrávilo. Jo muzikanti to byli skvělí ale prostě mě nebavili.
@zuzankabrum píše:
Myslím že tento díl se Ebenovi moc nepovedl. Vtipy byli kostrbaté a místy ne na hraně ale pár milimetrů za ní.
A to že hudba byla acapella mě vyloženě otrávilo. Jo muzikanti to byli skvělí ale prostě mě nebavili.

Ta pěvecká skupina se mi také nelíbila.

zuzankabrum
22 příspěvků 28.11.18 11:30

Jako já bych na jejich koncert klidně šla ale k tomu tanci mě to vyloženě znudilo…

czDanda
631 příspěvků 28.11.18 16:00

@zuzankabrum radši bych šla na koncert Vojty Dyka - a oni by tam mohli být jako hosté:
https://www.youtube.com/watch?…

zuzankabrum
22 příspěvků 29.11.18 12:04

@czDanda Dyk není uplně můj šálek kávy tedka se těším na Pokáče bude ve Foru karlín.
https://www.youtube.com/watch?…

czDanda
631 příspěvků 29.11.18 16:31
@zuzankabrum píše:
tedka se těším na Pokáče bude ve Foru karlín.

Bude tam za rok a už teď se to řeší? :-)
Dosud mě nějak míjel. Něco mezi Klusem a Jahelkou, že?

zuzankabrum
22 příspěvků 30.11.18 10:55
@czDanda píše:
Bude tam za rok a už teď se to řeší? :-)
Dosud mě nějak míjel. Něco mezi Klusem a Jahelkou, že?

Já sama ho poslouchám už od roku 2014 a hrozně mě baví. Za mě spíš něco me Xindlem a možná trochu Klusem…a krapítko i nohavica…já ale miluju tu atmosféru na koncertech…a z představy jak celé forum zpívá se mi ježí chlupy na krku.

matkaspratka
180 příspěvků 30.11.18 14:02

@zuzankabrum tak si představte, že zpívá celý Wembley a máte to na další orgasmus, co vypočítáváte ve vedlejším vlákně :D

czDanda
631 příspěvků 1.12.18 06:21
@zuzankabrum píše:
hrozně mě baví.

Nedělá nic - ale dělá to dobře! :-)

Eyela
253 příspěvků 1.12.18 10:12

Mě hrozně baví, jak se říká „večer plný tance, noblesy a elegance“ a ve znělce si dámy zouvají boty, což považuju za milionkrát větší faux-pas než třeba oko na punčoše :D trklo mě to hned u prvního dílu.

czDanda
631 příspěvků 2.12.18 06:50

@Eyela daleko víc než jedny odkopnuté lodičky ve znělce mě včera nadzvedlo do očí bijící nespravedlivé hodnocení poroty. :-(

JarkaJ
977 příspěvků 3.12.18 10:41

@czDanda Myslíte, že byl Chlopčík opilý? Strašně se to řeší v diskusi na stránkách star-dance. Mě sobotní večer hodnocením úplně otrávil, jako že to nemá ani cenu. Dvořákovi 6, že měl málo energie, Tomicové 10, že má hodně energie? Já nechápu, že ji všichni pořád obdivujou, jak tančí srdcem, má to příběh, kolik má energie …Tak snad by ještě měla porota hodnotit tanec, kdysi opravdu hodnotili striktně nášlapy, držení, rytmus, aby se laik něco dozvěděl o správném provedení. A od sympatií a energií jsou tu diváci, ne? Jak jsem po 1. díle psala, že jsem vzala na milost i Tomicovou, tak mně teď zas úplně vadí a navíc to její protežování i porotou. To jsem si ulevila :-)

JarkaJ
977 příspěvků 3.12.18 10:46

Ale když jsme v módním pekle, tak letos se mi velmi líbí šaty tanečnic - až párkrát na tu Tomicovou, teda. Ta by měla především nosit stahovací prádlo. Ale Daniela Písařovicová měla krásné, Lenka Nora …nádhera. I chlapi mají letos mužnější oblečení, v prvních řadách byly i flitry, síťovina.

czDanda
631 příspěvků 3.12.18 19:01
@JarkaJ píše:
@czDanda Myslíte, že byl Chlopčík opilý?

Přikláním se spíš k názoru, že dostal pokyn z režie, aby Dvořákovi a Arichtevě body ubral - a Tomicové přidal, aby postoupila. Bůhví, co mají porotci ve smlouvě. :-(
Ty desítky za poslední tanec byly výsměch zdravému rozumu. :-(

giuliettka
5064 příspěvků 3.12.18 19:48

@JarkaJ Myslím, že tých pár bodov od poroty Pavlu v súťaři neudržalo, ale diváci. Ja napríklad pozerám až túto radu a až od toho, jak sa všetci rozplývali nad Pavlou. Kvoli nej som si pozrela myslím tretí večer a kvoli nej to pozerám ďalej. Tanec si možem pozrieť na skutočných tanečných programoch, súťažiach profesionálov. Toto beriem ako zábavu a ona baví. Myslím, že najlepšie z nich tancuje Dvořák, ale podľa mojho názoru sa pri tých 10 (komukoľvek zo Star Dance, nielen Pavle) musia profi tanečníci prehýbať v páse od smiechu a zo šoku. Aj tie známky sú paródia na hodnotenie. Pozerala som slovenskú verziu, keď tam bola Máziková a robila podobnú šou ako Pavla a dostala sa tiež pomerne ďaleko. A pozerala som aj pár zahraničných. Českú verziu od prvej rady nepozerám kvoli moderátorovi. Mne Marek Eben príšerne lezie na nervy a pripadá mi trápny. Toto pozerám aj napriek Ebenovi a práve kvoli Pavle. A od toho tretieho večera, keď som sa zmienila o tom, že som to pozerala a Pavla ma bavila viem o 3 ľudoch, ktorých som ovplyvnila, aby si to pozreli a ktorý kvoli tomu, že chcú vedieť, čo všetko sa nakoniec dokáže Pavla naučiť, to pozerajú. Ono to fakt nie je o tom, kto najprecíznejšie predvedie dajakú figúru, to by museli trénovať roky a nie pár mesiacov, ale kto najviac pobaví.
A povodne som chcela poslať hlas Dvořákovi, milujem jeho čerta Uriáše, ale jak som zistila, že nie je čiernovlasý, kučeravý a tak pekný ako keď bol namaskovaný za čertíka, tak som peniažky ušetrila a sms neposlala nikomu. :-D

Temperance
2075 příspěvků 3.12.18 20:07

Mně se tuhle sobotu nejvíc líbila Veronika Arichteva s Michalem Necpálem - to paso nemělo chybu :-)
A kdybych byla mohla poslat někoho domů já, byl by to David Svoboda s Veronikou Lálovou.

czDanda
631 příspěvků 4.12.18 06:28

@giuliettka domnívám se, že Pavle neobjektivní hodnocení poroty více ubližuje než pomáhá - viz názor @JarkaJ . Ale programu přináší zvýšenou sledovanost, tak předpokládám, že ji protlačí až do finále.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek