Star Dance

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Temperance
2028 příspěvků 24.6.19 17:16

Tak se mi zdá, že už mám svého favorita - XindlaX. Nečekám, že bude kdovíjak tančit (i když překvapit může každý), ale těším se na něj. Jeho profi partnerka taky vypadá, že bude mít smysl pro humor.
Pokud jde o složení poroty, vůbec mi nevadí, že v ní nebude sykající Radek Balaš ani trochu vykulený Václav Kuneš, ale Richard Genzer není zrovna můj šálek kávy (i když překvapit může každý, že…) - radši bych viděla zpátky Jana Révaie. Pokud jde o Jana Tománka, myslím, že bude dobrým porotcem. Vizuálně mi trochu připomíná Freda Astaira ;-)

JarkaJ
970 příspěvků 24.6.19 18:02

@Temperance Genzer v porotě- taky ho moc nemusím, ale navíc mě napadá, pokud je za tanečníka v porotě, trosku to popírá jeho účast za laika v minule radě. Připadá mi, ze když neuspěl jako soutěžící, tak se tam vnutil, jak ostatně naznačil Markovi loni. Xindla neznám vůbec, favorita zatím nemám, žádného vyloženě sympataka, na koho bych se těšila. Ale dívat se budu určitě, těším se.

Temperance
2028 příspěvků 24.6.19 18:36

A když jsme na tom módním webu - zatím asi nejvíc se mi líbily „paví“ kostýmy v VIII. řadě.

Nugat
149 příspěvků 31.10.19 09:28

Tak jak nahlížíte na novou řadu? Genzer se mi jako porotce moc líbí, nijak neexhibuje a je vtipnej. Rozhodně lepší, než Tománek. A kdo vyhraje? Tipuji Vágnera.

JarkaJ
970 příspěvků 31.10.19 10:07

@Nugat Myslím, že tanečně na finále mají Matouš Ruml a Veronika Kubařová, Jakub Vágner ale taky tančí dobře a navíc získá sympatie divaček :-), Mirek Hanuš do toho také může zasáhnout, má charisma a kromě slušného tance tam dává i kus herectví. Těžko letos odhadnout. Letos mi trochu vadí „diktované“ tématické večery, ale ještě víc výběr hudby - tančit paso doble na čardáš - to jsem nechápala.

Judy24
980 příspěvků 31.10.19 10:31

@Nugat Rozdíl mezi Tománkem a Genzerem byl výborně vidět minulý týden po hodnocení Gabriely Koukalové (kde se Tománek evidentně snažil ji pochválit a úplně to nakonec zabil a to hodnocení vyznělo naprosto příšerně) a Xindla X (kde zase naopak Genzer v podstatě řekl, že to bylo příšerné, ale všichni se smáli).
Docela mě to mrzí, na Tománka jsem se těšila.

Obecně jsem ráda, že zase porota hodnotí opravdu tanec a nebojí se být přísná (nesnáším, když na ně lidi bučí).
Mně se v posledním díle opravdu zalíbil pan Hanuš, mám radost, když jsou ti nejstarší šikovní a Matouš Ruml je vážně vtipný. Ale favoritů mám víc, jediný, koho fakt nesnesu, je Radka Třeštíková.

Nugat
149 příspěvků 31.10.19 11:01

@Judy24
Radka Třeštíková u mě skončila rčením, že nejí cukr… určitě se se svou kostnantou postavou přehlíží nás, čokoládě a nugátu holdujícím :-)

@JarkaJ Pravda, Tománek to svou urputností celkem vše zabije a fakt se mi nelíbí, jak dámám říká, že jim to sluší.

LorelaiH.
3307 příspěvků 31.10.19 12:48

@JarkaJ no bych vám přála někdy vidět britskou verzi. Tam úplně žasnu, na jaký tanec dokážou jakou hudbu napasovat! A v české verzi fandím Veronice Kubařové a Miroslavu Hanušovi.

Moir
2281 příspěvků 31.10.19 12:58
@LorelaiH. pár let jsem závodně tancovala, zkušenosti s tím mám více než bohaté, na některé věci se stále ještě marně snažím zapomenout :D
le pardon, zapomněla jsem, že při odpovědi se nelinkuje příspěvek, na který se reagovalo
@LorelaiH. píše:
@JarkaJ no bych vám přála někdy vidět britskou verzi. Tam úplně žasnu, na jaký tanec dokážou jakou hudbu napasovat! A v české verzi fandím Veronice Kubařové a Miroslavu Hanušovi.

Příspěvek upraven 31.10.19 v 18:35

Nugat
149 příspěvků 31.10.19 13:30

@Moir A dál?

Judy24
980 příspěvků 31.10.19 14:08

@Nugat Ona je pořád v hrozné křeči. Dlouhodobě. Sledovala jsem ji na facebooku a pak i na Instagramu (než ho skryla), byla to taková moje guilty pleasure. Ona se prostě hrozně snaží úplně ve všem a je to poznat. Snaží se tvářit, jakože to tak není, ale snaží se tolik, že jí to vážně nevěřím. Že nejí cukr, je mi celkem fuk, ale taky to na mě působí jako křeč a extrém. :)

edit: hrubka

Příspěvek upraven 31.10.19 v 15:02

czDanda
629 příspěvků 31.10.19 14:42

Ve finále jsem si přála mít rybáře, Lexu a princeznu. :-)
Ale po shlédnutí několika tanců temperamentního rozjetého Hanuše by mi vůbec nevadilo, kdyby někoho z této trojice ve finále nahradil.

Temperance
2028 příspěvků 31.10.19 15:00

Myslím, že po Radce Třeštíkové a Ondřeji Ládkovi poletí Gabriela Koukalová. Nějak jí nedokážu věřit, připomíná mi svým přístupem Olgu Šípkovou a Danielu Šinkorovou - fyzicky zdatné, ale přemotivované. Velmi příjemně mě překvapil Jakub Vágner.
A protože jsme na MP - nepovažuju za dobrý nápad, že taneční róby letos vytváří paní Kovaříková, je tam na můj vkus moc rozparků u dlouhých šatů a moc vlajících šátků. A ty rozpuštěné vlasy tanečnic asi taky nebudou moc praktické (pro ně ani pro partnery).

Nugat
149 příspěvků 31.10.19 15:07

@czDanda Souhlas, letos těch favoritů bude víc. Navíc Kovy mne pobavil krásným přirovnáním, jak ty děti koukají na jiné děti na YT, jak hrají hry a přitom jejich tatínkové koukají na fotbal, který také hrajou jiní :-)

@Judy24 Chtěla jsem na ni mrknout a ona je tam stránka „Radka Třeštíková mě blokuje“ což lecos vysvětluje :-)

@Temperance Šaty se mi většinou od Kovaříkové líbí, zrovna Třeštíkové to extrémně sluší. A líbilo se mi, jak oblékla Tonyu G.

Kalouže
82 příspěvků 31.10.19 15:15

@Judy24 Mám to stejně, s tím insta šmírováním! :-)
Ona pořád otvírala a zavírala a teď už má teda delší chvíli zavřeno. Ale ne a ne, nevlezu jí tam!

Nugat
149 příspěvků 31.10.19 15:40

@Kalouže teď má přístupný, jen proč tam má ty stejné své knížky 100× jinak?

Kalouže
82 příspěvků 31.10.19 16:07

@Nugat Běžela jsem se jako správná zvědavka hned podívat :-), ale pořád má zavřeno. (instagram)

Violetina
175 příspěvků 4.11.19 23:24

@LorelaiH. Jé, to jsem ráda, že taky někdo kouká na Strictly… Tam se mi zdají lepší pravidla i porota. Hudbu máme zase lepší my. :)

LorelaiH.
3307 příspěvků 5.11.19 07:23

@Violetina Hello darling :D Dokud v porotě bude Craig a Bruno, budu věrná Strictly ;)

Josefka
564 příspěvků 5.11.19 08:42

Je znát, že letos dělá šaty jiná ruka. Neříkám, že tanečnicím nesluší nebo nesedí ale loni byly víc „taneční“ a tak nějak zdobnější, propracovanější. Pro minimalistu, jakým jsem, je tohle zhodnocení neobvyklé, ale netvrdím, že mi letošní šaty nelíbí. Třeba ale pro T. Kostkovou mi přijdou naprosto ideální.

A mimochodem, líbil se mi Kostkové minulý účes. Tuto sobotu už tolik ne.

porjk
2854 příspěvků 12.11.19 21:06

Mě Vágner dost překvapil, vypada elegantně. A jako vítěze bych si tipla Rumla. Kubařová se mi líbí, ale je ženská a hlasují podle mě hlavně ženy. Tak si myslím, že podpoří mužskou celebritu :)
A vždycky si říkám, že ve SD roztancovali kdejaké dřevo a s Kostkovou nesvedl nikdo za ty roky nic.

Judy24
980 příspěvků 13.11.19 09:31

@porjk Kostková nemá důvod se snažit nebýt dřevo a zlepšit se. Pointa těch jejich tanečků s Ebenem na začátku je právě to, že jim to vůbec nejde (hlavně jemu), i kdyby se výrazně zlepšila, tak to buď nebude kvůli němu vidět, nebo ten vtip zazdí jejich nesoulad (neříkám, že mi to přijde pořád ještě vtipné).

Temperance
2028 příspěvků 13.11.19 14:07

@porjk Ale vždyť oni spolu tančili v r. 2013, a T. Kostková pak ještě s company myslím v r. 2016.

porjk
2854 příspěvků 13.11.19 16:45

@Temperance Aha, já teda neviděla všechny ročníky, tak mám mezery. Ona mi tam ale připadá tak nějak na nic.

Violetina
175 příspěvků 14.11.19 15:51

@LorelaiH. A komu letos fandíte?

Mmch, do Blackpoolu jsme si kvůli Strictly loni zajeli a zatančili si tam taky.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek