Star Trek nebo Star Wars

Fotoalbum tématu (12) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
llolla
2102 příspěvků 25.9.14 23:40

@Eden_Prime
Je, to bych taky chtela, a mozna bych i neco varila, kdyz bych mela takovy pekny chnapky… A nebo spis ne, aby se s nima neco nestalo. A delam si zalusk na tyhle boty =]

Eden_Prime
3472 příspěvků 25.9.14 23:51

@llolla wow:-) moc pekne, to tam nemeli.
Ja ted hledala tu chnapku na netu, ale nasla jsem ji jen na ebay, v tom bbc online storu toho maji malo. Ale nasla jsem tam TY hodinky. Sice se mi k nicemu nehodi a bude to urcite co se tyce kvality hrozny shit a jsou na baterku, ale ach jo, uz jsem to naklikla a tesim se na ne:-D
V tom kamenem obchode toho meli celou stenu, dokonce i uterky a zastery, navic mi dali adresu primo Doctor Who fan store v Londyne, tak se tam pristi tyden asi zastavim. Normalne jsem proti podobnym vecem inertni (no dobre, jeste beham v mikine N7 a ve stejne ksiltovce jako mel Jeff Joker Moreau :-D ), ale tohle je nejak silnejsi nez ja.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.9.14 00:02

@llolla žjova, ty jsou boží! Jak nenosím tenisky, tak tyhle bych teda nosila až do roztrhání :-)

llolla
2102 příspěvků 26.9.14 00:07

@Eden_Prime
Ja jsem ty boty nasla na pinterestu- maj tam vic verzi, ale vsechny (nebo skoro vsechny) jsou z etsy, kdybyste chtela =]

A o bbc online storu jsem se nikdy nemela dozvedet =]

llolla
2102 příspěvků 26.9.14 00:10

@stricc
Jsou bozi, i kdyz ja fakt hrozne nemam rada 11. doctora, takze mi tam ten motylek vadi… Spis nez abych si je kupovala (cena bot+ postovny z ameriky, na to jaksi momentalne nemam) tak zvazuju, ze si namaluju vlastni.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.9.14 00:13

@llolla taky hrozně nemám ráda 11. doctora, ale tak kdyby mi ty tenisky někdo dal, rozhodně bych ho s nima nevyhodila. Sama se po nich pídit nebudu, zas tak šílená fanynka nejsem, stačí ten lapač hmyzu, co mám doma… dárek od babičky, jsem na to koukla a zajásala jé Dalek… trochu jsem ho vylepšila nástavcem na šlehač a jakou dělá parádu :-)

Eden_Prime
3472 příspěvků 26.9.14 09:29

@stricc vyfotte to:-D

Eirinn
469 příspěvků 26.9.14 09:33

Tak vám pěkně děkuju, u všelijakých doktorských triček a hrníčků jsem se ještě ovládla, ale jak jsem viděla tohle tričko, bylo zle… A tak tu sedím, klepe se mi ruka na myši a snažím se přesvědčit, že tyhle pánské střihy triček mi většinou nesluší a škrtí mě. Marně.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.9.14 12:05

@Eden_Prime nemám foťák, ale vypadá to hodně autenticky :-)

btw
69 příspěvků 27.9.14 13:58
knihy SW

Je tady nekdo, kdo precetl komplet vsechny knihy SW? Rada bych se do toho pustila, uz dlouho me to laka, ale v knihovne jsrm byla ztracena…vubec nevim, cim zacit. A jestli, tak jak, to na sebe vubec navazuje. Budu rada, jestli mi nekdo poradi. Diky

skl
462 příspěvků 27.9.14 15:38

@btw treba to pomuze

http://cs.starwars.wikia.com/…99ehled_knih

edit: ale kompletni to asi neni, ty co nemaji preklad, tak tam asi vyjmenovane nejsou…ale urcite na,,anglicke,, wiki prehled nejaky taky bude

Anijsha
248 příspěvků 28.9.14 09:14

@btw Zdaleka jsem nepřečetla a všechny knihy, ale pár desítek jo. U New Jedi Order mě to přestalo bavit. Být vámi tak bych začala Thrawnovou trilogií od Tymothyho Zahna. Jedná se o knihy Dědic říše, Nástup temné strany a Poslední rozkaz. Děj se odehrává pět let po Návratu Jediho. Tato trilogie je považována za základ expanded universe.

Jessa Madrin
99 příspěvků 28.9.14 11:31
ad Thrawnova trilogie

Ano, jako člověk, co je starwarsákem již 16 let, mohu vřele doporučit. Začněte s Thrawnem, ale prosím ve verzi od nakladatelství Olympie nebo Egmontu. Baronet nebrat! Leda k obřadnému spálení nebo nějakým jiným ďábelským rituálům…
Teda on bude nejlepší ten Egmont, protože Olympie svévolně vyškrtala odstavce…

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.14 12:28

Kliknu do diskuze o Star Wars a Star Treku, že se jako vyjádřím, a tady zase Doktor a Sherlock :( Ti dva už mi začínají jít na nervy :)

Anijsha
248 příspěvků 1.10.14 10:35

Teď si dovolím menší reklamu :-D Poslední víkend v listipadu (tj. 28. - 30. 11.) se v Koprivnici koná Koprcon 2014 . Con zaměřený převážně na Star Wars, ale na své si příjdou i fanoušci Star Treku, anime, deskovek, atd.

Moir
2445 příspěvků 1.10.14 12:39

@Anijsha upozorňuji, že se jedná o akci velmi specifickou, která by nováčky mohla značně vyděsit

Lennh
511 příspěvků 1.10.14 13:38

@Anijsha @Moir Toz ja tu ziju treti rok a nevim o tom? Shame on me. :D Muzeme tam s muzem jit nebo budem za starochy? (35 a 37 let - a na conu jsem naposled byla v devadesatych letech, podotykam)

Anijsha
248 příspěvků 1.10.14 14:29

@Lennh Od devadesátých let se cony změnily a hlavně omládly, ale za starochy tam rozhodně nebudete :-)

@Moir Asi máte pravdu. on humor hlavních organizátorů není celkem standardní :-D Ale program je tam výborný a přednášky zajímavé. A mám ráda jejich výtvarné happeningy každé sobotní dopoledne. Letos jsem zlanařila jednu holčinu, pro kterou bude Koprcon prvním conem v životě, tak jsem zvědavá jak se jí tam bude líbit.

Moir
2445 příspěvků 1.10.14 15:35
@Moir Asi máte pravdu. on humor hlavních organizátorů není celkem standardní :-D Ale program je tam výborný a přednášky zajímavé. A mám ráda jejich výtvarné happeningy každé sobotní dopoledne. Letos jsem zlanařila jednu holčinu, pro kterou bude Koprcon prvním conem v životě, tak jsem zvědavá jak se jí tam bude líbit.
Část hlavních organizátorů znám osobně, třeba Randalfa, holčinu varovat! (i před Randalfem)
take_five
532 příspěvků 2.10.14 10:32

Jeden star wars vtípek - Ham Solo :)

http://img-9gag-lol.9cache.com/…182_700b.jpg

Akitaken
4960 příspěvků 2.10.14 12:40

Dají s v ČR sehnat nějaké Star Wars předměty? Bratr bude mít kulaté tak že bychom zavzpomínali na staré časy :-D

llolla
2102 příspěvků 2.10.14 12:59

@Akitaken
ComicsPoint. Pobocku maj v paladiu, videla jsem ho i jinde v praze, ale nevybavim si kde. Jestli je i v jinejch mestech nevim, ale maj toho tam spousty.

DruI
395 příspěvků 2.10.14 13:34

@Akitaken Něco budou mít určitě tady: http://www.fanbase.cz/

Akitaken
4960 příspěvků 2.10.14 14:05

Děkuju za tipy, dámy :-)

Ounz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.4.15 21:12

Chtěla sem se zeptat, dá se někde sehnat všech šest dílů Star wars na DVD?
Mě nějak zarazilo, že podle internetu to vypadá, že ne..jen samej klon..

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek