Star Trek nebo Star Wars

Fotoalbum tématu (12) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Anijsha
248 příspěvků 18.4.15 07:48

@Ounz Jestli chcete jednotnou edici, tak jedině na Blu-ray, která vyšla před pár lety. Pak se to prodáva po jednotlivých dílech, myslím. Ale jak je to s dostupností, to netuším.

Ounz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.15 08:04

@Anijsha díky za odpověď, našla sem právě jen bluray a jinak nic moc ani jedntl..díly no ještě zkusím.. Zaspala sem dobu, něco mám na videu a něco nemám a teď bych se koukla a koukám :)

Anijsha
248 příspěvků 18.4.15 08:18

@Ounz A nebo ještě SW ted vycházejí digitálně, jen je problém s českou lokací. Více info zde http://www.cswu.cz/…ji-digitalne

Anijsha
248 příspěvků 18.4.15 08:22

A pro všechny. Už jste viděli nový teaser na epizodu sedm? Jak mě první loni nechal vcelku klidnou, tak tenhle je bomba :-D https://www.youtube.com/watch?…

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.15 08:24

@Ounz
Třeba bude u příležitosti sedmého dílu nějaká reedice.

Ounz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.15 09:27

@SweetPotato třeba, když já chci teď :)

Ounz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.15 09:29

@Anijsha ještě jednou díky a ano viděla :)

RenataRen
512 příspěvků 18.4.15 20:58

@Anijsha Existuje slovo, které používám jen ve vyjímečných případech, ve kterých se to hodí, a to slovo je - žjóva!
(Fakt to vypadá doost dobře).

Anijsha
248 příspěvků 20.10.15 14:37
MorusRubra
729 příspěvků 28.10.15 23:59

Jo, na Ukrajině to žije.
Chewie za katrem

MorusRubra
729 příspěvků 6.1.16 12:14

Tak co, kdo už přisypal do kasičky zatím 4. nejvýdělečnějšího filmu všech dob?

Líbilo, nelíbilo?

Mně se to na poprvé líbilo, ale možná jsem čekala něco víc. Možná zbytečně moc na jistotu. Ale už jsem to viděla třikrát, a líbí se mi to čím dál víc. Ovšem druhý díl až za nějakých 500 dní. Já chci víc a hned.

Rey je skvělá, celá ta její úvodní sekvence o životě na Jakku se mi moc líbila.
Finn, který mi v trailerech připadal trochu jako dřevo, je vtipný pohodář.
BB-8 je roztomilý jako štěně a jsem zamilovaná do jeho páníčka Poe Damerona. Díky bohu, že ho nakonec neodkrouhli, jak měli v plánu.

http://epmgaa.media.lionheartdms.com/…ns_70924.jpg

Fracek Ben/Kylo je zajímavý záporák. Jeho nestabilita a vtípek s vojáky fakt pobavil.
http://download.gamezone.com/…OgDH_1_b.jpg

Stejně jako BB-8 thumbs up.

http://i.imgur.com/LT4GuFu.gif

Hana jsem obrečela, i když jsem věděla, co se stane. Chewie byl skvělý.
http://greenwatchbd.com/…tar-wars.jpg

Rozsah Lukovy role pobavil.
http://cdn.movieweb.com/…bO8c_3_b.jpg

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.1.16 12:20

@MorusRubra Mně se to líbilo, jsem spokojená s tím, že ubylo infantility a vtípky jsou méně dětské než dřív. S vaším hodnocením souhlasím, jen záporák mi přijde tragickej, tak trochu retardovanej, připomíná mi nějakého hloupějšího a nesympatičtějšího prince z pohádek (něco jako byl Kraus v Jak se budí princezny :) ).

DruI
395 příspěvků 6.1.16 12:40

@Pinot Noir On se Krausovi tak podobá, že předpokládám, že v dalším díle bude Kraus hrát a dočkáme se překvapivého zvratu „Já jsem tvůj otec“ ;)

A jinak mně se to docela líbilo. Asi že jsem neměla žádná vysoká očekávání a zase tak mi nevadilo, že to v zásadě dost kopírovalo děj původní trilogie.
Takže já jsem spokojená a klidně bych si dala další díl dřív, než zapomenu, co se stalo v tomhle :)

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.1.16 12:56

@DruI Že? Jak jsem ho viděla, hned mě napadlo: „A proč zrovna já, který jsem tolik stonal?!“

Riamine
322 příspěvků 7.3.16 17:53
Pro fanoušky nových Star Wars :D

Nevím, jestli to tady už někde bylo. Jimmy Fallon si zaangažoval do svých kousků i SW cast. Více ve videu .

MorusRubra
729 příspěvků 8.3.16 12:05

Tak co, kdo bude podle vás nakonec kopat za duhový tým? Spekuluje se i o Lukeovi.

Acrobaleno
1008 příspěvků 8.3.16 12:34

Star Trek alebo Star Wars? Toto je jedna z tých otázok, na ktoré je ťažké odpovedať. U mňa je to Star Trek. A to nehovorím kvôli môjmu ultimátnemu OTP Spirkovi. Ak by som si mala vybrať, tak radšej by som bola v Star Fleet ako Stormtrooper. (No, ak by mi ponúkli miesto sithského lorda, tak by som to veľmi ale veľmi zvažovala.)

Riamine
322 příspěvků 8.3.16 12:57

@MorusRubra Tak už je to jisté, jo? :D Já jen doufám, že to nebude hlavní zápletka osmého dílu. Luke? Vždyť ten se líbal se svou vlastní sestrou :D

MorusRubra
729 příspěvků 8.3.16 14:00

@Riamine A to ho tak poznamenalo, že se dal na kluky:-)))

Už mě ta urputná snaha o diverzitu začíná trochu štvát. Jsem ještě trochu otrávená z oscarů.

Riamine
322 příspěvků 8.3.16 14:57

@MorusRubra Kdyby to bylo záměrem tvůrců a oni takto směřovali od počátku děj, nebyla bych až tak proti. Podle toho, co zatím vím, mi to připadá jenom jako podlehnutí přání fanoušků. A k mým tipům:

Finn - řekla bych, že ten to nebude. Nevím, jak by se to ustálo. To by asi u něho bylo moc.

U dvojice Rey a Poe by bylo lepší, kdyby jim dali někoho, ke komu jsme si už vybudovali vztah. Nikdo takový mě ale nenapadá, ani R2-D2 nepřichází v úvahu, když se teď ukázalo, že BB je holka (leda Rey+Leia, Poe+Kylo nebo Poe+Žvejk :D ). Když tam hodí někde uprostřed najednou někoho, bude to jak pěst na oko.

Anebo vymyslí pro tyto účely speciální nový pár.

SW byly vždycky zajímavé tou tematikou Síly a bojem s temnotou. Snad teď nebude hlavní dějovou linku tvořit zpochybňování své sexuality ;). Proto se mi líbilo, že ačkoliv snad každý Jedi (asi až na Yodu a mistra Windu) měl navzdory kodexu své přítelkyně a přítele (Obi měl pokud mě paměť neklame dokonce dvě!), tak ve filmu to nijak nerozpitvávali.

Jessa Madrin
99 příspěvků 8.3.16 19:06
@Riamine píše:
@MorusRubra Kdyby to bylo záměrem tvůrců a oni takto směřovali od počátku děj, nebyla bych až tak proti. Podle toho, co zatím vím, mi to připadá jenom jako podlehnutí přání fanoušků. A k mým tipům:

Finn - řekla bych, že ten to nebude. Nevím, jak by se to ustálo. To by asi u něho bylo moc.

U dvojice Rey a Poe by bylo lepší, kdyby jim dali někoho, ke komu jsme si už vybudovali vztah. Nikdo takový mě ale nenapadá, ani R2-D2 nepřichází v úvahu, když se teď ukázalo, že BB je holka (leda Rey+Leia, Poe+Kylo nebo Poe+Žvejk :D ). Když tam hodí někde uprostřed najednou někoho, bude to jak pěst na oko.

Anebo vymyslí pro tyto účely speciální nový pár.

SW byly vždycky zajímavé tou tematikou Síly a bojem s temnotou. Snad teď nebude hlavní dějovou linku tvořit zpochybňování své sexuality ;). Proto se mi líbilo, že ačkoliv snad každý Jedi (asi až na Yodu a mistra Windu) měl navzdory kodexu své přítelkyně a přítele (Obi měl pokud mě paměť neklame dokonce dvě!), tak ve filmu to nijak nerozpitvávali.

A co takhle Poe a Kylo Ren?

Lodní šroub
187 příspěvků 8.3.16 19:11

V práci mám dvojníka Kylo Rena a ten kope za duhový tým :)

MorusRubra
729 příspěvků 8.3.16 19:20
Holka nebo kluk?

@Riamine Počkat, BB-8 je holka??? Já jsem myslela, že původně měl být holka (měla mít růžové podsvícení), ale nakonec je to kluk (modrá světla). I to, jak Poe BB-8 oslovoval (BB-8, my buddy!!!) mi víc sedí ke klukovi.

Příspěvek upraven 08.03.16 v 20:58

Riamine
322 příspěvků 8.3.16 19:34

@Jessa Madrin Anebo Rey a Phasma :D

Kylo a Poe (už vidím, jak to fanoušci pojmenují Polo nebo Koe :) ) mají společné scény, Kylo je ohromen Dameronovou odolností, herci si očidně rozumí a @Lodní šroub nám to potvrdila. Myslím, že to je jasné :D.

Riamine
322 příspěvků 8.3.16 19:35

@MorusRubra Nic bližšího o tom nevím. Jen cituji:

Kromě klasického filmu se dočkáme porce vymazaných scén, kdy uvidíme, jak Maz Kanata používá sílu, jak Unkar Plutt pronásledoval Rey a spoustu dalších a nových scén. Pochopitelně nás čekají i staré, prodloužené scény oproti původnímu sestřihu. Na DVD nalezneme i dokument o Johnu Williamsovi a skládání hudby k Epizodě VII.

Čekají nás rovněž materiály o stvořeních a rasách ze světa Star Wars, dokumentární počin Tajemství z tvorby Síla se probouzí, stavění droida BB-8 a mnoho dalšího. Rozšířenou verzi samotného filmu rozhodně čekat nemáme, ale v budoucnu není vyloučena speciální edice, které měl tak v oblibě George Lucas. Na níže přiložené obálce můžete vidět, že titulní stranu si pro sebe ukradl BB-8. Navíc bylo potvrzeno, že BB-8 je „žena“, i když celý film je oslovován jako „muž“.

Zdroj: zde

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek