Stárnutí u žen - sebevědomě a s úsměvem?

Fotoalbum tématu (11) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Potrefenáhusa
10057 příspěvků 3.6.15 07:12

@SagaN Mně je u Soni Červené úplně jedno asi cokoliv, přijde mi naprosto fantastická a všechno jí odpouštím - viděla jsem ji před několika lety ve Věci Makropulos a celé představení jsem zírala jen na ni, podle pohybu a hlasu bych jí z dálky tipla tak 60. A to já jsem na staré energické dámy zvyklá, mojí babičce bude za 14 dní 95, ale je to taková ta klasická kulatá babička v domácích šatech s bílými vlasy, žádná Meda Mládková :-)

prirodnizrzka
162 příspěvků 11.6.15 23:17
.

Pardon, nelze zrusit

opal_k
131 příspěvků 22.7.15 17:35

@Oveeec a jiní: potvrzuji všem, že pokud se pocit dospělosti zatím nedostavil, pravděpodobně se nedostaví nikdy. Přes všechny zkušenosti, starosti a odpovědnosti, věci které řeším doma, v práci i jinde, děti, které jsou (haha) dospělé,… jsem stále pako (těsně před padesátkou). Řekla bych, že to překážkou mateřství rozhodně není - aspoň to člověk tolik nehrotí, děti si užijou srandu s matkou, no a o nějakou tu základní zodpovědnost se postará příroda…

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 22.7.15 22:12

@opal_k Dokelu :-D Ale je fajn citat, ze vase deti ziju a pravdepodobne sa maju dobre :-) Dava to nadej tomu mojmu ubohemu potomkovi… :-D

dost_bot
2071 příspěvků 4.8.15 23:26

Jsem dávno a dostatečně smířená s tím, že svět je plný krásných mladých holek, a já už mezi ně nepatřím…ale jak se teď ve vedru holky víc „vysvlékají“, kurňa, by to jednomu bylo skoro i líto :-)

SagaN
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.15 17:38

@dost_bot
Vy nemáte nějaké staré album, abyste se do něj mohla aspoň vyplakat? :D

Qwertyl
333 příspěvků 6.8.15 17:47

@SagaN stará alba to většinou ještě zhorší :-D

Vaše Veličenstvo
154 příspěvků 6.8.15 18:21

@dost_bot Mám tu na prázdninách neteř, v září oslaví sedmnáct, strašně jí závidím tu pružnost hubeného těla, bezstarostnost, růžové vidění světa, opálenou kůži bez strií a hlavně, že to všechno pěkné má před sebou, lásky, kamarády, studentský život.

SagaN
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.15 18:24

@Qwertyl
Proč? Měly jsme stejně dlouhé mládí, jako ta dnešní děvčata :-)

birkin
1862 příspěvků 6.8.15 18:28

@Vaše Veličenstvo Já bych to, o čem píšete, nechtěla zpátky ani za nic. Mně je tak od třicítky rok od roku líp a líp, neměnila bych! Je mi jasné, že to asi někdy skončí, ale třeba ne:-)

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.15 18:38

@birkin Já bych se taky zpět nevracela. Když si pomyslím, kolik různých rozhodnutí jsem musela udělat, při kterých jsem riskovala, že můj život nasměrují úplně jiným a horším směrem, s jak vysokou pravděpodobností bych nakonec mohla dopadnout podstatně hůř, než jsem teď, no dejte mi s tím pokoj. Jsem ráda, že to mám za sebou a nemusím jít znovu do neznáma.

dost_bot
2071 příspěvků 6.8.15 20:36

@SagaN Bože chraň, 17 let bych nechtěla ani za peníze, natož zdarma. To byla tak nejistá, svým způsobem těžká doba…ani nápad.

No dobře, ten metabilosmus jako v 17, ten bych, prosím, brala. :-)

dost_bot
2071 příspěvků 6.8.15 20:38

@pavla.ku Všechno je jen otázka odhodlání :-)

dost_bot
2071 příspěvků 6.8.15 20:47

@pavla.ku Já jsem to myslela přesně tak, jak říkáte, že si už člověk v tomhle věku odváží říct, co by rád :-)Třeba mladého hocha do obsluhy (bez nemravného podtextu - nebo i s ním :-) )

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.8.15 00:08

@Lola Taky bych se snad zpátky nevracela, ale strašně moc bych chtěla, aby se to teď zastavilo, dokud ještě zdraví nějak slouží a celá (i širší) rodina je celkem v pohodě.

sagiti
362 příspěvků 7.8.15 01:11
@pavla.ku píše:
Já jsem se dnes pobavila v práci. Přišla zákaznice/ 47/, obsluhovat ji šel nejstarší kolega cca 50 let. Ona se na něj podívala a řekla, že by raději toho mladšího, že ve věku nejstaršího kolegy už má jednoho doma :-). Kutila tam něco s mladým /28/ a nabídnula mu, že ho sveze i autem domů, že to má po cestě.
Některé si z věku hlavu nedělají :-)

Tohle mi hlava nebere. Mě dost všude oslovují mladí muži ale mě to uráží. Samozřejmě nemyslím třeba v prodejně-provozovně, ale na veřejnosti. Svůj věk beru jako „svůj“ věk a právě proto myslím, že svůj k svému. Samozřejmě jsem dávno zjistila, že člověk se tak dalece nemění, pořád jsem v nitru dívka, ale abych brala dvoření kluků, natož si je sama namlouvala? To, že zákaznice odmítla staršího kolegu bylo dost urážlivé. Přece by se dalo čekat, že starší pracovník má více zkušeností v oboru. Přinejmenším mohli být oba stejně fundováni. Tedy v oblasti, kvůli které vaši firmu zákaznice navtívila.

rachel green
164 příspěvků 7.8.15 02:49

.

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.8.15 06:21

@Kokoska1 Jó, tak toto stojí za úvahu, to je fakt.

AmelieM
1331 příspěvků 7.8.15 07:59

@pavla.ku Aha, to ale z toho vašeho původního vyprávění nevyplynulo. Také mi to jednání, tak, jak ho popisujete, přišlo přinejmenším trochu divné.

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.8.15 09:24

@sagiti já to také tak vnímám, kdyby přišel chlap a vyžádal si mladší obsluhu, že starou má doma, tak by nám to asi vtipné nepřipadalo.

continuity
5853 příspěvků 7.8.15 12:51
@birkin píše:
@Vaše Veličenstvo Já bych to, o čem píšete, nechtěla zpátky ani za nic. Mně je tak od třicítky rok od roku líp a líp, neměnila bych! Je mi jasné, že to asi někdy skončí, ale třeba ne:-)

jo to mne muz takto vecer povida. jak ti to ted hrozne sluší. když jsme se seznamili (před osmi lety) byla jsi takova strhana, nervni. ted si takova vyklidnena. asi bych si dala rict a sla bych do mladšího tela, ale teda jedine s rozumem, zkusenostma a penezi, co mam dnes.

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.8.15 12:54

@continuity
Chacha, takových by nás bylo! Obávám se ale, že i kdyby ten návrat časem byl nakrásně možný, vyžraly bychom si to pěkně znova se vším všudy.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.8.15 13:01

@continuity tedy vy máte skvělého muže, co slýchám, tak ženatí pánové hovoří o manželkách právě opačně, jako že teď po letech jsou nervní :-).

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 7.8.15 13:03

@RenaLange a není to spíš tím že pan Continuity má skvělou ženu?;-))

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.8.15 13:04

@viktorka_od splavu no jo, já to zas napsala špatně!

Stránka:  « Předchozí 1 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek