Stárnutí u žen - sebevědomě a s úsměvem?

Fotoalbum tématu (11) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
olinan
1 příspěvek 25.8.19 20:56

@Krita Co takhle změna zaměstnání? :D No, to není v mé kompetenci, ale podle popsaných příznaků mi to přijde jak oxidační stres, v poslední době o tom slyším snad všude, mimojiné i u mě v práci. Dobrý je na to prý Lykopen, je to takový antioxidant na přírodní bázi. Tak zkuste ;)

MP blanka
1999 příspěvků 25.8.19 21:30

Tak ono je starnutie - a starnutie. Inakšie starne v 40,50,60, 70… rokoch.
Pokiaľ neprídu zdravotné komplikácie, myslím, že človek musí zmeny, prichádzajúce
s vekom, prijať. Nehovorím, že byť úplne ľahostajný, nakoniec, čo do vzhľadu, má žena prostriedky, ktorými si určitý čas môže vypomáhať. V 70.- tke už ale až tak úzkostlivo vzhľad neriešim, mňa trápi niečo iné.
Ja som bola ešte do minulého roku myslím dosť aktívna, a pracovitá, aj som plánovala rôzne akcie, všetko som stíhala. A toto leto bohužiaľ zisťujem, že už mi to tak ľahko nejde.
Mňa netrápia viditeľné vrásky a povädnutá pleť, mám strach z toho, ako mi ubúdajú sily. Nesťažujem sa, zatiaľ to ešte ide, ale uvedomila som, si, že už to začalo. Pokiaľ sme sami s mužom, ide ešte všetko OK. Ale toto leto s deťmi mi dalo zabrať, aj som to odniesla nielen narazenou rukou / blbá nešikovnosť / ale som aj na ATB, lebo vyčerpanosť sa prejavila ochorením. Proste telo dalo na vedomie, že mám trochu ubrať. A to je starnutie. Ešte si na tú myšlienku musím zvyknúť.

MP blanka
1999 příspěvků 25.8.19 22:37

@Temperance : Ďakujem, to bolo od vás milé.

Sheba
338 příspěvků 25.8.19 23:06

@MP blanka Vy jste to vystihla! Na stárnutí je nejhorší to ubývání sil.

JarkaJ
970 příspěvků 26.8.19 09:48

Mě trochu mrzí, že se někdo zeptá, plno lidí se začne zajímat, vyptávat a radit, ale od tazatele už žádná zpětná vazba. No nic, v každém případě můžeme pěkně podiskutovat o zkušenostech z vlastního stárnutí :-)

Matmys
2423 příspěvků 27.8.19 11:46

Mně bylo podezřelé, že tak nějak zničehožnic @Krita napíše něco obecného o mamince, ale když pak následně reaguje @olinan … a oba nicky registrovány krátce po sobě.

Sákryš, ty trpaslíci prostě vlezou všude! :)

JarkaJ
970 příspěvků 27.8.19 12:41

@Matmys Taky mi to pak došlo, Lykopen se totiž objevil i v jiném vlákně. Asi bychom ho měly začít shánět :-)

if5
246 příspěvků 2.9.19 15:27

@JarkaJ Já ho teď mám doma víc, než je mi milo - nadúroda rajčat :-)

Temperance
2028 příspěvků 3.9.19 14:50

@if5 Óóóó, miluju rajčata!!!

Stránka:  « Předchozí 1 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek