Stat se modelkou

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
saryvary
681 příspěvků 26.5.13 21:39
@Kalanka píše:
@anetta123 Ta položka „digitály“, co je na webu Bohemia model u každé modelky, je báječnej zvedák sebevědomí.

Jestli vypadáte líp, není nic snažšího, než vyplnit a poslat dotazník

Kalanka
707 příspěvků 26.5.13 21:42

@saryvary Neříkám, že vypadají špatně, ale že je fajn si uvědomit, co všechno (prakticky všechno) udělá mejkap, fotograf a Photoshop. Některé z těch holek se mi na těch civilních fotkách fakt nelíbí, na profesionálních prakticky všechny.

Kalanka
707 příspěvků 26.5.13 21:48

Nelíbí se mi např. tyto:
Některé jsou ale nádherné, úplný přírodní úkaz.

saryvary
681 příspěvků 26.5.13 21:53

@Kalanka Tak ta zrzka není hezká, ani když je nalíčená. Občas v Bohemce vezmou cokoliv, co je vysoké a hubené. Zbylé tři jsou v pořádku.

Kalanka
707 příspěvků 26.5.13 21:55

@saryvary Ok, mně se tyhle holky v obličeji prostě nelíbí, věc názoru.

CandyKendall
1177 příspěvků 27.5.13 20:35

No vidíte, a mně se ta zrzka zase líbí moc - ale je pravda, že na stránkách agentury má dost nelichotivé fotky. Na jejich FB stránkách už má ale mnohem hezčí, tam mě právě moc zaujala, krásné jsou například
tady , tadytady

Příspěvek upraven 27.05.13 v 20:42

saryvary
681 příspěvků 27.5.13 20:41

@CandyKendall Mně se zrzky líběj, ale tahle fakt ne.

patrikaa
11 příspěvků 13.6.13 07:07

Saryvary : děkuji, už jsem si o nich přečetla pár negativních reakcí a to mi bohatě stačí

patrikaa
11 příspěvků 13.6.13 07:13

Hatece: jo dík za tip, koncem týdne jsem vyplnila přihlášku do bohemie, teď už jen trpělivě čekám :-)

patrikaa
11 příspěvků 13.6.13 07:19

CandyKendall: musím souhlasit, mě se taky libí, tak asi si ji nevybrali jen kvůli tomu, že je hubená a vysoká :-)

budox
619 příspěvků 13.6.13 07:41

@patrikaa
teda vy máte odvahu, přijít sem s takovým dotazem, to jsem zvědavá, jestli chcete spáchat i harakiri a dáte sem svou fotku. Ale fandím vám a nedivím se, že chcete znát různé názory.

Ta v modrých plavkách mi připadá jak reklama na nemoc.

Atlacoya
2790 příspěvků 13.6.13 15:51

POZOR, NEČÍST!!! NÁSLEDUJÍCÍ PŘÍSPĚVEK NENÍ K TÉMATU, JEN DÁVÁM PRŮCHOD SVÉMU PŘIROZENÉMU REJPALSTVÍ! (nebijte mě a pokud už musíte tak něžně prosím)

@budox Fuj, jaké harakiri? Za prvé harakiri je špatně, správně se to čte seppuka, jenže to dělají jen muži. Vzhledem k tomu, že se obracíte na ženu, měla byste mluvit o jigai. Ženy si totiž nevráží kudlu do břicha ale do krku, případně si jen podřežou krkavici a zpravidla u toho nemají asistenta, který by jim usekl hlavu. Důležité je taky svázat si kolena k sobě, aby pak mrtvola nezaujala neestetickou polohu s roztaženýma nohama.

patrikaa
11 příspěvků 24.6.13 08:13

Ahojky děkuji máte pravdu zajímají mě názory ostatních, no co se týče mého vzhledu nechám to raději na agenturu, pro kterou jsem se rozhodla, přece je to jen diskuse a nemusí každý vidět kdo je na druhé straně :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek