Steal the Deal

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
yamama
185 příspěvků 26.11.12 07:56
Tatou Challenge

@Rabbit-Heart Vitej v tykacim klubu! Wow, to je krasna challenge. Plus Audrey Tatou nikdy nezklame, skvela volba - uz se tesim na navrhy. Myslim, ze jsem nekde videla hodne podobne boty, zkusim to najit.

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.12 08:16

@MP Barbucha tyhle velky psanicka mivaj na asosu… jen ti nesmi vadit kozenka:)

sekaclady
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.12 09:31

Moc se mi líbí tenhle nápad! uvidíme jak budem dobré v kopírování..jestli se teda mohou přidat i ty starší a pokročilé? :)

Rabbit-Heart
644 příspěvků 26.11.12 09:41

@sekaclady - Jistěže! :)

Mám tu další okopírovaný look společně s návodem. Miluju zpěvačku Florence Welch (a měla jsem ji ráda before it was cool) a narazila jsem na její fotku s krásnou ozdobou do vlasů:
http://www.aceshowbiz.com/…-2012-04.jpg

http://www.aceshowbiz.com/…-2012-01.jpg

Hrozně ráda bych si něco podobného vyrobila, takže jsem pátrala po další inspiraci a našla jsem mimojiné tento videonávod:
http://youtu.be/-Zl0WKbw6BY

Snad se konečně dokopu k tomu, abych si to fakt vyrobila - tímto se k tomu slavnostně zavazuju a až to bude, vystavím to tu! :)

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.12 23:01
@yamama píše:
Tak jo, ja-Kacka, ty-Kacka! Timto opozdene vse nejlepsi vsem pekelnym i bozskym Katerinam k jejich dnesnimu svatku!!! :-)@uu Ahoj UU, ja jsem yamama, tesi mne! :-)

ya mama - ty mama :) těší mě též

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.12 23:50
Za 300 babek tě navedu osobně a ukážu, kde bydlí hvězdy

Kabátek: Cole Haan, 476 dolarů

Čepice: Yohji Yamamoto, 346 dolarů

Top: Bardot, 80 austr. dolarů

Sukně: Antonio Berardi, 1 270 dolarů

Kozačky: Casadei, 1600 dolarů

Kabelka: Prada, 1 190 liber

yamama
185 příspěvků 27.11.12 03:16

@sekaclady vitame nemluvnata, kocky, lasicky, starsi i pokrocile! Vsichni jsou vitani - tak jaky je Vas prvni copy/paste outfit? :-)

Rabbit-Heart
644 příspěvků 27.11.12 06:44

@uu Chci ten kabát! :D

Sibyla
2646 příspěvků 27.11.12 07:08

Přiznám se, že pro tykání nejsem: je to další krok k Mimibazaru. Ještě víc ubyde objektivity v hodnocení: kamarádce se řekne ještě hůř, že vypadá strašně - naopak útoky budou tvrdší a sprostější (snáz se řekne ty blbče než vy blbče). Pokud se to rozpoltí, vznikne tu cosi jako klub, který bude outsidery odpuzovat.
Ale na mě se neohlížejte, já už sem nějaký čas jen nakukuji. Pokud se to řítí vlastní vahou po dráze narýsované na jaře, nedá se nic dělat.

yamama
185 příspěvků 27.11.12 09:49
Vy-Vole-(ni), aneb mykat ci onikat?

@Sibyla dekujeme za reakci, kterou plne respektujeme. Tak to ma byt - kazdy si ma zvolit, zda se mu ma vykat, ci tykat - pokud tedy neni napriklad clenem tymu ci profese, kde si vsichni „by default“ tykaji, anebo naopak vykaji. Konec koncu, neni nic spatneho ani na onikani a mykani :-)

Co se tyce mimibazaru, nemyslim si, ze by tykani prispelo k mimibazarizaci Modniho pekla. Jedna se spise o celkovy trend, dozajista ovlivneny vsudypritomnou anglictinou. Je to tak a je to vsude na svete. Ja jsem zvykla, ze mi vsichi uz peknou radku tykaji… a ja jim. At je to nejvyssi sef, anebo muj podrizeny. Samozrejme, jsou lide, kterym - z jejich oficialni pozice ci titulu - netykame, ale to patri do prace a ne volnocasove aktivity, kterou Modni peklo bezesporu je. Jinymy slovy, pokud se treba Her Royal Highness XYZ z bozi vule 2. rozhodne prihlasit na Modni peklo jako soukroma (incognito) osoba pod nickem HH_Betty2, klidne ji budeme tykat a ona nam.

Mimibazarizace spociva spis v urovni prispevku (a reakcich na ne), nez v tykani ci vykani. Je samozrejme jednoduche schovat se za nick a kritizovat - nicmene je o mnoho tezsi - byt incognito, zformulovat konstruktivni kritiku a neukajet se v atmosfere malomesta „smradek, teplicko, jak jsme dobry, to jsme dobry, hlavne, ze je dost kapusticky a nikdo moc nevybocuje“.

yamama
185 příspěvků 27.11.12 10:06

@Rabbit-Heart @uu a ja mam zalusk na tu Prada kabelku. Uz jsem ji mela tolikrat v ruce, v ruznych barvach, novou i pouzitou… a vzdy jsem si nakonec rekla, ze ne, ze mam vseho dost :-)

Kazdopadne je to vyborny copycat, skvely „Steal the deal“ - moc, moc libi. Dobra prace. Co se mi libi je, ze vesmes obsahuje kvalitni znacky a decentni kousky - ktere dohromady vytvori decentne vyzyvavy komplet, aniz by to zavanelo levnosti (v tom pejorativnim slovasmyslu). Proste skutecna PRETTY WOMAN!

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.12 10:19

@yamama Přesně tak jsem to myslela - outfit podle prostitutky, ovšem nic laciného. Brala bych všechny ty kousky až na tu blejskavou sukni a tričíčko. To jsem tam dala jen pro úplnost, protože si asi všichni pamatujeme, co měla pod tím.

@Rabbit-Heart Kabátek se mi taky líbí. A hlavně ty kozačky.

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.12 13:48
civil Kate Moss - za 5,5 tis. Kč

Boty: Pull and Bear, pullandbear.com, 40 liber

Kabelka: chicnova.com, 39 dolarů

Tričko: romwe.com, 33 dolarů

Leather Look Leggins, chicnova.com, 59 dolarů

Blazer, indressme.com, 68 dolarů

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.12 14:30

@Sibyla Nemyslím si, že by tykání bylo krokem k Mimibazaru. Tykání neznamená automaticky ztrátu inteligence a soudnosti a přechod k: Jéé, to ale klása!

Mě to vykání tady přijde kolikrát až směšné. Když osmnáctiletá vyká dvacetileté a napomíná jí pravopis. Nebo oblíbené točení se dokolečka (vy jste řekla, že já jsem řekla, ale já jsem přitom řekla, že vy jste řekla…). Kdybychom si tykaly, podle mě se atmosféra zlepší a zpřátelští.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek