Štědrovečerní a silvestrovský outfit

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
MP Vladenka
1307 příspěvků 17.12.13 15:24

@Allania Tady klidně OT, aspoň se i já něco dozvím :-)

Rambí
10 příspěvků 19.12.13 15:28

Na Vánoce budu mít šaty. Jsme od mala zvyklí, že je to slavnostní událost, tak se oblékáme slušně ;)
A na Silvestra uvidím podle toho, kde budu slavit. Ale ani když zůstávám doma, tak si na sebe neberu tepláky. Není to sice tak slavnostní, jako Vánoce, ale je to pro mě sentimentální záležitost a chci vypadat alespoň pěkně, když už ne slavnostně :)

dagur
283 příspěvků 19.12.13 21:07

Blbé je, že vám nějaká osoba dává červená ramínka, ani neví proč (jinak by to snad napsala). Jít do restaurace je v pořádku a obléci se slavnostně také.

Linie
2020 příspěvků 19.12.13 22:26

Esmee: V Prostějově sídlí Grand Corporation, velký dovozce látek. Zeptejte se u nich a nechte si poradit. Látky vozí hl. z Německa, ne Asii. http://www.grandcorporation.cz/

Esmee
4418 příspěvků 19.12.13 23:08

@Linie Děkuju za tip! :-)

Bugatti
4086 příspěvků 20.12.13 00:20

@Jiná Realita Na každou hlavu se najde klobouk! Mám nekvalitní vlasy a docela často to řeším kloboukem, zejména pokud mám „bad hair day“.

Bugatti
4086 příspěvků 20.12.13 00:35

@Linie Tak jsem se prohrabala tím e-shopem a na první pohled mi to připadá jako docela mizerná kvalita. Kabátkovka s 30% vlny, kostýmovka se složením 30% viskóza 70 % polyester mi nepřipadá dostatečně kvalitní, abych investovala docela dost do šití na zakázku. Zkuste se podívat na evi-látky: http://www.evi-latky.cz/ Pokud vím, mají prodejnu ve Zlíně a v Praze.

Allania
493 příspěvků 20.12.13 10:26

U nás doma jsme byli už od rána trochu líp oblečení. Mamka vždy nějaké šaty, táta měl kalhoty od obleku a košili s dlouhým rukávem a mě navlékali už od mimina do šatiček a sukýnek. Nějak se ta tradice drží dodnes, i když jsme byli na chalupě v lesích. V poslední době slavím svátky v rodině přítele a tam se na to moc nehraje. Většinou všichni nosí džíny a domácí tričko. A já naposledy přijela v černých kalhotách a šifonové halence. Letos slavím ve stejné společnosti a plánuji sukni ze skotského kára a černou halenku s límečkem. Nejvíc mě zamrzí, když se setkám s takovým tím názorem, pro koho jsem se tak vyšvihla. Tak aspoň odpovídám, že pro Ježíška. Trochu se už obávám, že mě považují za povrchní, protože oblečení celkem dost řeším. Ale líbí se mi jen ta představa, že sváteční den uctím aspoň svátečním oděvem.

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.13 12:47

Budu od rána sama doma, kdybych nemusela se psy, udělala bych si pyžamový den, ale venčit prostě musím, tak se obléknu jako obvykle, kalhoty, triko. Doufám, že nebude mrznout, psi budou moci zůstat přes noc venku, tak půjdu do pyžama brzo a budu si číst.
Když byla děcka ještě doma, tak jsme se oblékali slavnostněji a dělaly se všechny ty obvyklé tanečky kolem štědrého dne, dnes už si na to s mužem nehrajeme, on jde do práce, kdy má konečně klid na všechny resty, neb nikdo neotravuje a já se těším z toho, že nic nemusím a vyčkám muže se zapáleným krbem. Nám to takto vyhovuje nejvíc a užíváme si to moc.

catherinne
13518 příspěvků 20.12.13 15:07

Půjdu si dopoledne tak nějak Štědrodenně zaběhat, po sprše skočím do nového pyžámka a u pohádek, mandarinek a čokoládek počkám na večer, kdy se vyfiknu a budu slavnostně nastrojená čekat na manžela až se vrátí z práce a pak budeme všichni vyhlížet Ježíška :-)

Barbyl
1472 příspěvků 20.12.13 15:19

Oboji v plavkach a hedvabnem kaftanu pres ne. Stedry den -snidane nejdriv pro hosty (to asi budu jako normalka v satech),pak presun na christmas day snidani k bazenu k manzelovym rodicum, obed na plazi. Silvestr opet na plazi.Neni hlidani, tak zadna velka party…

catherinne
13518 příspěvků 20.12.13 15:23

@Barbyl vy nás chcete naštvat, že jo???

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.13 15:28

@catherinne No tak, zas nám tu nehrozí tolik rakovina kůže.

Barbyl
1472 příspěvků 20.12.13 15:30

@catherinne prijedte si to vymenit. Ted tu mame par hostu z Evropy, jakoze chteli zkusit Vanoce v teplicku a uz je jim lito, ze to udelali. Tady to nema tu atmosferu, nikdo nepece, stromky se skoro nedaji sehnat(my mame kvetinacovy model jiste borovice, kdyz ma clovek hodne fantazie)a fakt to neni ono. Dejte si svaraka, bezte na pulnocni (tady od 8vecer!!!a je to hruza),atd. a ja budu zavidet vam…

Matmys
2595 příspěvků 20.12.13 16:15

@Barbyl
No, tady sice nemáme takové teplo, ale zato právě začalo dost pršet.
Vánoční romantika jak prase :)

lorens
2508 příspěvků 20.12.13 16:43

Pro nasince tropy o vanocich nejsou ono. Ani ja si to nikdy nejak zvlast neuzila. Stromky sice byly i zive tusim z Kanady, ale zdobilo se co bylo, na ulicich i palmy. Palma se svetylky a pod ni Santa s Rudolfem a spol. se sanemi byl docela pikantni pohled. Kdyz potom hrali Tichou noc v havajstine, asi takto , bylo mi docela tezko.

Modigliani
781 příspěvků 20.12.13 17:28

@lorens Na Cypre boli ako ozdoby Santa so zaprahom delfinov v cervenych ciapkach v zivotnej velkosti, no krasa.

Linie
2020 příspěvků 20.12.13 17:42

Bugatti: Evi látky znám, to je o třídu výš. Grand Corp. je na běžné šití, kdysi, když jsem ještě měla dílnu, jsme od něj také hodně brali látky. Podívejte se, komu všemu dodávají. Do e-shopu zřejmě dávají jinou kvalitu. Lépe, když se podíváte osobně, pokud budete mít možnost.
V Brně jsou ještě látky v Josefské ul. - Terry móda /ještě vloni tam byl obchod/, měli pěkné vlněné látky.

Barbyl
1472 příspěvků 21.12.13 06:34
@Modigliani píše:
@lorens Na Cypre boli ako ozdoby Santa so zaprahom delfinov v cervenych ciapkach v zivotnej velkosti, no krasa.

U nas Santa jedine na surfu a tahnou ho delfini…

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.13 07:43
@Barbyl píše:
@catherinne prijedte si to vymenit. Ted tu mame par hostu z Evropy, jakoze chteli zkusit Vanoce v teplicku a uz je jim lito, ze to udelali. Tady to nema tu atmosferu, nikdo nepece, stromky se skoro nedaji sehnat(my mame kvetinacovy model jiste borovice, kdyz ma clovek hodne fantazie)a fakt to neni ono. Dejte si svaraka, bezte na pulnocni (tady od 8vecer!!!a je to hruza),atd. a ja budu zavidet vam…

To jsou teda konzervy, vzdyt proto tam jeli, aby to nebylo vsechno stejne, ne? Ja jsem si vzdycky prala zazit vanoce nekde v tropech mimo vsechny zabehnute koleje a povedlo se a atmosferu to melo, jen proste totalne jinou a nic mi nechybelo, klidne bych si to dala znova :-) I ta pulnocni se urcite nekde konala, akorat ze jsem to mela bliz za roh k buddhovi :-)

Bellaschange
139 příspěvků 21.12.13 08:07

Foto přidám až na Štedrý den..teď se do toho soukat nebudu. Ale bude to černá kolová sukně, modré tričko/halenka a modré lodičky…Na silvestra žluté šaty a modré doplňky..tuhle fotku budu mít k dispozici už v neděli, protože v ní jdu dnes na koncert, tak přidám :) Každopádně Štědrý večer vždy máme ve slavnostním oblečení a silvestr podle toho kde se nacházím. Letos to bude ve společenském prostředí. Minulý rok jsem byla doma v teplácích :D

lorens
2508 příspěvků 21.12.13 16:28

@lioncity Jako dovolena to jde, ale kdyz se to jevi jako naporad, docela chapu, ze se cloveka muze zmocnit nostalgie. Poprve jsem zazila teple vanoce v Kostarice a uzila si je. Byly vesele, na Stedry den dopoledne mi odesla lednice a obsah jsem mela rozprostren asi po peti sousedech, protoze meli vsichni narvano i v rezervnich lednicich. Ted prichazi v uvahu dobrovolny odlet za teplem nejdrive 26.

@Barbyl Havaj surfaru raj, Santove na surfu samozrejme byli i zivi, klasika i v slamove sukence, ale tazeneho delfinama si nepamatuji, zaostavaji :).

razorblade_reloaded
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.13 19:54

Oba dva dny planuju stravit v teplakach

Barbyl
1472 příspěvků 22.12.13 07:52

@lorens @lioncity je to zvlastni, zkusit to jednou,2×, fajn, me uz se to asi prejedlo a spis bych ted brala ty Vanoce v bilem:)ale na 2.stranu nase mesto je turisticka velmoc Australie a na Vanoce silene predrazene(pokoje jsou o 350 a vice %drazzsi nez obvykle) a tu7riste pak maji desne ocekavani. Jenze mistni kocourkov mestskeho uradu nefunguje a je proti jakekoli zabave, takze I takove veci jako ohnostroj se oplati ze sponzorskych sbirek mistnich podnikatelu. takze spis timhle to tu ma takovou tu horkou prichut. Samozrejme %z navysenych cen jdou do mestske kasy, letos si jeste mesto chysta zalepit diry v kase(postavili si novou uradni budovu na multimil. pozemku…)tim, ze se rozhodli zpoplatnit vjezd do centra mesta(=jedna ulice, na niz shodou okolnosti bydlim ) a to tak, ze zaplatit podil budou muset i lide, kteri na te ulici maji ubytovani…takze asi tak. kdybych byla nekde anonymne jako turista, nekde, kde jsme nebyla, silene si to uzivam a chovam se presne podle prislovi, „kdyz jsi v Rime,…“.No nasim hostum budeme rozhodnuti mesta kompenzovat slevou z ubytovaniu ve stejne vysi, ale samozrejme ztrata pro nas bude vyssi, jelikoz komise budeme platit vsude z plne castky.Ale nas zakaznik, nas pan…

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.13 08:03

@Barbyl, vsak jasne. Ja jsem to z tveho prispevku pochopila tak, ze nekteri lidi prijeli, aby prave aspon jednou zazili vanoce jinak a uz remcaji, coz osobne moc nechapu… Dlouhodobe to nedokazu uplne posoudit, asi by se mi to tech tradicnich taky po par letech zastesklo.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek