Stěhování v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
natymusil
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.16 14:05
Stěhování v Praze

Zdravím, mám takový menší problém. Bydlím v Praze a potřebuji se přestěhovat. Nevíte někdo o dobré stěhovací firmě a nebo se někdo hlásí na výpomoc :).

Reakce:
999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.16 09:48

Stěhovali nás http://www.stehovani-tavocer.cz a bylo to bez problémů. Přišli, přinesli krabice, papírové skříně s tyčí na ramínka, bublinkové fólie, zabalili, převezli, na místě vybalili, rozestavěli nábytek, navěsili oblečení zpět do skříni a bylo. Nejsou asi nejlevnější, ale dopředu posílají do bytu technika, který to prohlédne a udělá vám cenovou nabídku, podle které se rozhodnete. Příjemné bylo, že po přestěhování upřesnili náklady a konečná cena byla nižší než odhad.

Luciasek87
1 příspěvek 24.06.16 19:44

Ahojda, musím říci, že jsem se stěhovala se stehovani-tavocer.cz již 2X a jsem spokojená. Cena byla vždy dodržena a nic mi nerozbili. Předtím jsem si pozvala Langer stěhováky a jedna velká katastrofa. Lidi od Tavocer byli příjemní a časově přesní. Jsem prudící člověk, ale naprostá paráda. Mohu doporučit.

KatkaHlad
12 příspěvků 14.07.16 08:28
@999 píše:
Stěhovali nás http://www.stehovani-tavocer.cz a bylo to bez problémů. Přišli, přinesli krabice, papírové skříně s tyčí na ramínka, bublinkové fólie, zabalili, převezli, na místě vybalili, rozestavěli nábytek, navěsili oblečení zpět do skříni a bylo. Nejsou asi nejlevnější, ale dopředu posílají do bytu technika, který to prohlédne a udělá vám cenovou nabídku, podle které se rozhodnete. Příjemné bylo, že po přestěhování upřesnili náklady a konečná cena byla nižší než odhad.

Dobrý den, já se s nimi stěhovala z Čech do Itálie. S cena i u mě byla dodržena, a vzhledem k tomu, že jsem měla už malé dítě, potřebovala jsem pomoci se vším. Pěkně mi vše pobalili, naložili a jeli. Já další den přelétla s prckem letadlem, kde nás čekal muž a společně jsme čekali na dodávku :) pánové mi pomohli i s rozestavěním „kravinek“ :) já tedy našla dokaz na stehovani-zahranici.cz, ale byla to tato firma, to si sem jistá :) měli to napsané na té dodávce.

martinab90
1 příspěvek 04.10.16 16:18

My jsme stěhovali byt po Praze s firmou stěhování kvalitně Praha a po této zkušenosti bych se svépomocí nestěhovala ani náhodou. Krabice a veškeré obaly dodali zdarma a my jsme jen platili pronájem vozidla a tří pracovníků v hodinové sazbě. Přijde mi to nejenom časově úspornější, než kupovat někde lepenky a folie, schánět banánové krabice a podobně. Takže příště zase s firmou stěhování kvalitně.

milahorak
27 příspěvků 07.06.17 14:20

Když jsme potřebovali stěhování po Praze, tak po pár poptávkách jsme oslovili Čtvrtečku - http://ctvrtecka.cz/stehovani/ a super. Byli jsme naprosto spokojeni, vše bylo jak jsme se předem dohodli. Nakonec jsme je i využili a obalovým materiálem. Rozhodně můžu doporučit.

diagan
1 příspěvek 08.06.17 12:15

S tím Tavočerem to nebylo nejhorší. Ale cenu nedodrželi. Ten šéf tyhle ty party (Ukrajinec) byl divný od začátku. Ti ostatní mi pak v průběhu říkali, ať si z toho nic nedělám, že takový je. Záleží tedy na koho narazíte, těch stěhováků mají hodně.

bilaorchidej
7 příspěvků 22.10.17 13:54

Tavočer stěhoval moji spolubydlící z pronájmu a po letech z toho samého bytu i mě. Vůbec si nepamatuju, že by byl někdo z nich divný, nestihla jsem si všimnout ani jednoho. Chtěla jsem být přestěhovaná za den, samozřejmě jsem si vybrala víkend, kdy byla navíc nějaká demonstrace, ale zvládli to v pohodě, pobalili odvezli, vynesli rozbalili. Cenu dodrželi. Ale stejně už se nikdy stěhovat nechci :-D

MarieS7
4 příspěvky 27.10.17 12:42

O stěhovací firmě v Praze bohužel nevím, ale něco na odlehčení…takhle mají fungovat všichni stěhováci :D https://www.youtube.com/watch?…

vlm
4344 příspěvků 27.10.17 13:29

@MarieS7 ale takové stěhovací firmy jsou i u nás, kdyby tak jak píšete fungovali všichni stěhováci, stejně si to málokdo objedná vzhledem k vysoké ceně

TomasR
1 příspěvek 13.12.18 19:14

Stěhování jsme nedávno řešili přes firmu Stěhování Kvalitně a můžu doporučit. Komunikace byla rychlá a vše proběhlo v pořádku.. postarají se i o zabalení apod.

Matmys
1957 příspěvků 14.12.18 11:11

@TomasR
Především se odstěhuj z MP. Pápá…

Dogmeat
51 příspěvků 14.12.18 11:50
Váš příspěvek

Adidas oblékl tenisty do vylovených plastů

Probíhající Australian Open dostala ekologický nádech. Adidas totiž... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Stylistka radí: Jak zakrýt bříško a boky?

Autor: Martina

Jak oživit šatník ve stylu business casual s ohledem na konkrétní... Celý článek