Stěhování v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
natymusil
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.1.16 14:05
Stěhování v Praze

Zdravím, mám takový menší problém. Bydlím v Praze a potřebuji se přestěhovat. Nevíte někdo o dobré stěhovací firmě a nebo se někdo hlásí na výpomoc :).

Reakce:
999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.1.16 09:48

Stěhovali nás http://www.stehovani-tavocer.cz a bylo to bez problémů. Přišli, přinesli krabice, papírové skříně s tyčí na ramínka, bublinkové fólie, zabalili, převezli, na místě vybalili, rozestavěli nábytek, navěsili oblečení zpět do skříni a bylo. Nejsou asi nejlevnější, ale dopředu posílají do bytu technika, který to prohlédne a udělá vám cenovou nabídku, podle které se rozhodnete. Příjemné bylo, že po přestěhování upřesnili náklady a konečná cena byla nižší než odhad.

Luciasek87
1 příspěvek 24.6.16 19:44

Ahojda, musím říci, že jsem se stěhovala se stehovani-tavocer.cz již 2X a jsem spokojená. Cena byla vždy dodržena a nic mi nerozbili. Předtím jsem si pozvala Langer stěhováky a jedna velká katastrofa. Lidi od Tavocer byli příjemní a časově přesní. Jsem prudící člověk, ale naprostá paráda. Mohu doporučit.

KatkaHlad
12 příspěvků 14.7.16 08:28
@999 píše:
Stěhovali nás http://www.stehovani-tavocer.cz a bylo to bez problémů. Přišli, přinesli krabice, papírové skříně s tyčí na ramínka, bublinkové fólie, zabalili, převezli, na místě vybalili, rozestavěli nábytek, navěsili oblečení zpět do skříni a bylo. Nejsou asi nejlevnější, ale dopředu posílají do bytu technika, který to prohlédne a udělá vám cenovou nabídku, podle které se rozhodnete. Příjemné bylo, že po přestěhování upřesnili náklady a konečná cena byla nižší než odhad.

Dobrý den, já se s nimi stěhovala z Čech do Itálie. S cena i u mě byla dodržena, a vzhledem k tomu, že jsem měla už malé dítě, potřebovala jsem pomoci se vším. Pěkně mi vše pobalili, naložili a jeli. Já další den přelétla s prckem letadlem, kde nás čekal muž a společně jsme čekali na dodávku :) pánové mi pomohli i s rozestavěním „kravinek“ :) já tedy našla dokaz na stehovani-zahranici.cz, ale byla to tato firma, to si sem jistá :) měli to napsané na té dodávce.

martinab90
1 příspěvek 4.10.16 16:18

My jsme stěhovali byt po Praze s firmou stěhování kvalitně Praha a po této zkušenosti bych se svépomocí nestěhovala ani náhodou. Krabice a veškeré obaly dodali zdarma a my jsme jen platili pronájem vozidla a tří pracovníků v hodinové sazbě. Přijde mi to nejenom časově úspornější, než kupovat někde lepenky a folie, schánět banánové krabice a podobně. Takže příště zase s firmou stěhování kvalitně.

milahorak
27 příspěvků 7.6.17 14:20

Když jsme potřebovali stěhování po Praze, tak po pár poptávkách jsme oslovili Čtvrtečku - http://ctvrtecka.cz/stehovani/ a super. Byli jsme naprosto spokojeni, vše bylo jak jsme se předem dohodli. Nakonec jsme je i využili a obalovým materiálem. Rozhodně můžu doporučit.

diagan
1 příspěvek 8.6.17 12:15

S tím Tavočerem to nebylo nejhorší. Ale cenu nedodrželi. Ten šéf tyhle ty party (Ukrajinec) byl divný od začátku. Ti ostatní mi pak v průběhu říkali, ať si z toho nic nedělám, že takový je. Záleží tedy na koho narazíte, těch stěhováků mají hodně.

bilaorchidej
7 příspěvků 22.10.17 13:54

Tavočer stěhoval moji spolubydlící z pronájmu a po letech z toho samého bytu i mě. Vůbec si nepamatuju, že by byl někdo z nich divný, nestihla jsem si všimnout ani jednoho. Chtěla jsem být přestěhovaná za den, samozřejmě jsem si vybrala víkend, kdy byla navíc nějaká demonstrace, ale zvládli to v pohodě, pobalili odvezli, vynesli rozbalili. Cenu dodrželi. Ale stejně už se nikdy stěhovat nechci :-D

MarieS7
4 příspěvky 27.10.17 12:42

O stěhovací firmě v Praze bohužel nevím, ale něco na odlehčení…takhle mají fungovat všichni stěhováci :D https://www.youtube.com/watch?…

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.17 13:29

@MarieS7 ale takové stěhovací firmy jsou i u nás, kdyby tak jak píšete fungovali všichni stěhováci, stejně si to málokdo objedná vzhledem k vysoké ceně

Matmys
2595 příspěvků 14.12.18 11:11

@TomasR
Především se odstěhuj z MP. Pápá…

Dogmeat
215 příspěvků 14.12.18 11:50
MP Janka
875 příspěvků 15.2.19 18:55

Možná to bude vhodné téma… Jak řešíte vynesení těžké věci (třeba lednice) o pár pater výš v rámci jednoho domu, když nemáte přátele mužského pohlaví? Otravovat tím kamarádky, ať zaměstnají své muže, které jsem viděla jednou, dvakrát v životě mi přijde divné. U stěhovacích firem všude čtu minimální cena zakázky 1000 Kč, peníze netisknu a za vynesení jedné věci o 2 patra mi to přijde opravdu hodně.

Moir
2693 příspěvků 15.2.19 21:49

@MP Janka napíšu do příslušné diskuze na jeden diskuzní server

giuliettka
9943 příspěvků 16.2.19 11:59

@MP Janka Poproste tie kamarátky. Nie je to divné, moj manžel bol tiež tak pomocť žene ktorú nikdy predtým nevidel s demontážou kuchyne. Je to moja kolegyňa. Ja som jej pomocť chcela a on to urobil kvoli mne. Nie je na tom nič divné, nebojte sa o pomoc poprosiť. Ak niekto pomocť odmietne, tak to neberte osobne a neurazte sa, ale naozaj skúste poprosiť kámošku. Od toho sú priatelia. :-)

MP Janka
875 příspěvků 17.2.19 08:42

@Moir se přiznám, že jsem příspěvek asi nepochopila správně… Co je prosím špatného, když do diskuze o stěhování napíšu dotaz o stěhování? Jo jsem divný asociál, který nemá jediného mužského kamaráda ani přítele. Děkuji za připomenutí

@giuliettka Díky, já jsem prostě typ člověka, co strašně rád pomáhá svému okolí, ale připadám si divně a nekomfortně, když mám o tu pomoc poprosit já… Asi jsem potřeboval ujištění, že to je normální.

Moir
2693 příspěvků 17.2.19 09:55

@MP Janka nepochopila jste, ptala jste se, jak to řešíme, odpovídám, jak to řeším já, napíšu na jednom diskuzním serveru - nyx konkrétně, do diskuze k tomu určené a s někým se domluvím, obvykle za pár stovek

Příspěvek upraven 17.02.19 v 14:25

andano
873 příspěvků 17.2.19 12:10

Je to už dávno, ale přesto podotýkám, že se Čtvrtečkou nemám dobrou zkušenost, předpokládám, že dneska je to už jinak, protože by se neudržel na trhu s nekvalitními službami tak dlouho, ale přesto si vyliju srdce se svým zážitkem.
Objednali jsme stěhování na konkrétní den, dlouho s předstihem.
Předem přišli, prohlídli, šlo o stěhování z 1+1 (4. patro) do 3+1 (přízemí), byty od sebe vzdálené ani ne kilometr, velká část nábytku (kuchyň, vestavěné skříně) se nestěhovala. Vzhledem k tomu, že jsme měli malé děti bez hlídání (a já těhotná), potřebovali jsme tak trošku, aby to i časově klapalo.
Měli přijet ráno, přijeli v 5 odpoledne (všechno sbaleno, bivakovali jsme na hřišti před domem, díky kamarádkám celkem v pohodě, opakovaně jsme je urgovali), první co bylo, naznačovali, spíš natvrdo oznamovali, že toho mají moc a jestli by nebylo něco k jídlu, pivečko nebo tak (no, nebylo), pak prohlásili, že pianino ze 4. patra ani náhodou, tak jsem jim připlatila, pak nakládali halabala, takže sousedka viděla, jak jim spadla pračka (což mi řekla až s časovým odstupem) a nakonec prohlásili, že mají plno a už se jim nějaké věci nevejdou a teda jedou a jestli chceme, že si můžeme připlatit za druhou várku…
V devět večer měli vyloženou tu první a to tak, že v druhém bytě odmítali dělat jakoukoli selekci - chtěla jsem jen, aby nábytek šel do příslušných pokojů, nic víc, ale oni to jen vyházeli na hromadu do největšího pokoje.
Pračku (o které tušili, že možná nepůjde) nastrkali v obýváku až úplně k balkonovým dveřím a zarovnali tím pianinem (se jim hodilo :-))
(ta pračka fakt nešla…)
Ve finále čekali s rukou nastavenou na dýško, fakt drsně.
(Zbytky, co se jim nevešly, jsme druhý den z chodby a kočárkárny paneláku odstěhovali autem, druhou várku už bych s nimi nedala, ani kdyby mi zaplatili.)
Je to fakt hodně let, ale zážitek nezapomenutelný.
Zejména proto, že majiteli (který je zřejmě pořád stejný) se zdálo, že jsme remcalové a chlapi toho mají moc… jestli se jeho myšlení změnilo, už nikdy zjišťovat nehodlám.
(Tehdy jsem měla jiné starosti, tak jsem se spokojila s tím, že se mi nikdo ani neomluví, dneska už bych byla razantnější spotřebitel.)

Ale nenechte se tím ovlivnit, zážitek je to ještě z minulého století. :-)

MP Janka
875 příspěvků 18.2.19 08:35
@Moir píše:
@MP Janka nepochopila jste, ptala jste se, jak to řešíme, odpovídám, jak to řeším já, napíšu na jednom diskuzním serveru - nyx konkrétně, do diskuze k tomu určené a s někým se domluvím, obvykle za pár stovekPříspěvek upraven 17.02.19 v 14:25

Ok, díky za vysvětlení, já o takovém diskuzním serveru v životě neslyšela a ani když jsem hledala na internetu, tak mi to neukazovalo nic jiného než stěhovací firmy. Omlouvám se za svoji nevědomost.

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.19 14:37

@janabratanova tady se nikdo nestehuje

giuliettka
9943 příspěvků 24.3.21 16:59
@misa.vesel píše:
Já mám skvělou zkušenost s https://stehovanikoruna.cz/. My jsme se s nimi naposledy stěhovali. Vše šlo jako po másle, a hlavně rychle. Takže tuto firmu jen doporučuji.

Ja nie, nám zničila táto firma všetok sťahovaný nábytok. Prišli neskoro, po dohodnutom termíne, boli nepríjemný, lenivý, a neschopní.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek