Stěhování v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
natymusil  13.01.16 14:05
Stěhování v Praze

Zdravím, mám takový menší problém. Bydlím v Praze a potřebuji se přestěhovat. Nevíte někdo o dobré stěhovací firmě a nebo se někdo hlásí na výpomoc :).


Reklama


Reklama

Reakce:
 
999  15.01.16 09:48

Stěhovali nás http://www.stehovani-tavocer.cz a bylo to bez problémů. Přišli, přinesli krabice, papírové skříně s tyčí na ramínka, bublinkové fólie, zabalili, převezli, na místě vybalili, rozestavěli nábytek, navěsili oblečení zpět do skříni a bylo. Nejsou asi nejlevnější, ale dopředu posílají do bytu technika, který to prohlédne a udělá vám cenovou nabídku, podle které se rozhodnete. Příjemné bylo, že po přestěhování upřesnili náklady a konečná cena byla nižší než odhad.

 
Luciasek87
1 příspěvek 24.06.16 19:44

Ahojda, musím říci, že jsem se stěhovala se stehovani-tavocer.cz již 2X a jsem spokojená. Cena byla vždy dodržena a nic mi nerozbili. Předtím jsem si pozvala Langer stěhováky a jedna velká katastrofa. Lidi od Tavocer byli příjemní a časově přesní. Jsem prudící člověk, ale naprostá paráda. Mohu doporučit.

 
KatkaHlad
12 příspěvků 14.07.16 08:28
@999 píše:
Stěhovali nás http://www.stehovani-tavocer.cz a bylo to bez problémů. Přišli, přinesli krabice, papírové skříně s tyčí na ramínka, bublinkové fólie, zabalili, převezli, na místě vybalili, rozestavěli nábytek, navěsili oblečení zpět do skříni a bylo. Nejsou asi nejlevnější, ale dopředu posílají do bytu technika, který to prohlédne a udělá vám cenovou nabídku, podle které se rozhodnete. Příjemné bylo, že po přestěhování upřesnili náklady a konečná cena byla nižší než odhad.

Dobrý den, já se s nimi stěhovala z Čech do Itálie. S cena i u mě byla dodržena, a vzhledem k tomu, že jsem měla už malé dítě, potřebovala jsem pomoci se vším. Pěkně mi vše pobalili, naložili a jeli. Já další den přelétla s prckem letadlem, kde nás čekal muž a společně jsme čekali na dodávku :) pánové mi pomohli i s rozestavěním „kravinek“ :) já tedy našla dokaz na stehovani-zahranici.cz, ale byla to tato firma, to si sem jistá :) měli to napsané na té dodávce.

 
martinab90
1 příspěvek 04.10.16 16:18

My jsme stěhovali byt po Praze s firmou stěhování kvalitně Praha a po této zkušenosti bych se svépomocí nestěhovala ani náhodou. Krabice a veškeré obaly dodali zdarma a my jsme jen platili pronájem vozidla a tří pracovníků v hodinové sazbě. Přijde mi to nejenom časově úspornější, než kupovat někde lepenky a folie, schánět banánové krabice a podobně. Takže příště zase s firmou stěhování kvalitně.

 
milahorak
24 příspěvků 07.06.17 14:20

Když jsme potřebovali stěhování po Praze, tak po pár poptávkách jsme oslovili Čtvrtečku - http://ctvrtecka.cz/stehovani/ a super. Byli jsme naprosto spokojeni, vše bylo jak jsme se předem dohodli. Nakonec jsme je i využili a obalovým materiálem. Rozhodně můžu doporučit.

 
diagan
1 příspěvek 08.06.17 12:15

S tím Tavočerem to nebylo nejhorší. Ale cenu nedodrželi. Ten šéf tyhle ty party (Ukrajinec) byl divný od začátku. Ti ostatní mi pak v průběhu říkali, ať si z toho nic nedělám, že takový je. Záleží tedy na koho narazíte, těch stěhováků mají hodně.


Reklama

 Váš příspěvek

Na předávání cen v pyžamu po dědečkovi

V Americe se uskutečnilo každoroční předávání cen Teen Choice... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama