Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (347) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Reklama

benyka
6304 příspěvků 15.08.18 19:37

@Temperance No to je děs. O půl šesté jsem v kómatu a nevzbudí mě ani dělo. Jedině snad komár.

bluuudicka
1037 příspěvků 15.08.18 19:40

Vodka mi připadá divná, je taková bez chuti, vlastně člověk pije jen alkohol. Nechutná mi skoro nic z tvrdého alkoholu, ale jednou za uherák mi přijde k chuti sladší karibský rum s ledem. Fernet mi příliš připomíná několik mladých bouřlivých let v rockových klubech, ten už taky nemusím. Tuzemák v omezeném množství jen hezky voní, pít se nedá :-) A asi teď naštvu pár Moraváků, ale nesnáším slivovici, strašně mi smrdí, byla bych schopná ji polknout jen se zacpaným nosem.

Temperance
881 příspěvků 15.08.18 19:45

@benyka @bluuudicka Taky jsem si myslela, že to nedám, ale dávám to už druhej tejden. Kolegyně je na dovolený a v našem miniaturním kolektivu to zkrátka jinak nejde. ALE od pondělka budu mít dovču já! A jsem ráda, že je to v tomhle pořadí a ne naopak, teď se sice huntuju, ale pak si odpočinu. Zatímco odpočatá najet na tyhle třináctky - to by byla celá dovolená okamžitě v čudu :-P
(Naštěstí to není fyzicky náročný, jsem na recepci, takže nejnáročnější je, že tady musím bejt. Ještě že tu máme mikrovlnku a můžu si ohřát oběd.)

HarrietW.
311 příspěvků 15.08.18 19:47
@benyka píše:
@HarrietW. A nějak zařídit to nejde? Není nad to, když má člověk odpadnout kam, když to na něj přijde.

Už nepracuju na volný noze, ale ve státní instituci. A myslím, že by mi neprošlo, abych se svalila u šéfa na kanape a tři hodiny nic nedělala. :) Bohužel, představa je to hezká.

benyka
6304 příspěvků 15.08.18 19:57

@HarrietW. Zkuste to nadhodit, třeba by to pochopil. :-) Mě v práci vždycky štvalo, když se tam muselo přijít přesně na sedmou, a do osmi stejně nikdo nic nedělal, protože většina ještě spala.

misionářka
247 příspěvků 15.08.18 20:12

@benyka Já mám v kanceláři rozkládací křeslo a když mám chvíli možnost, natáhnu sebe a budíka a dám si šlofíka. Ovšem nejsem zaměstnanec.

laislabonita
96 příspěvků 15.08.18 20:45

@Pozorovatel bolest je spis tupa, pokud je to na jazyku, prijde mi ze trochu jako male jehlicky. Kdyz rano vstanu citim tupou slabou bolest na tom krku. v prubehu dne se to vetsinou zhorsuje. nejhorsi je to v praci, sedim u pocitace a drzim si ruku na krku, abych to necitila. nechci brat leky na bolest, chtela bych spis vyresit pricinu. plus ta bolest neni uplne k nevydrzeni, jen je to hodne neprijemne, protoze trva dlouho. nejlepe se citim pri sportu, to na ni vetsinou zapomenu. kousu opravdu jen na te jedne strane…mela bych ji setrit.

@julie74 k imunologovi urcite zajdu. divim se, ze jsem tam jeste nebyla. tahle kolonka uz mela byt odskrtnuta davno :-)

laislabonita
96 příspěvků 15.08.18 20:52

Moje byvala kolegyne - asistentka u pracovniho doktora me nekdy nechavala si pul hodiny zdrimnout po obede na vysetrivacim luzku v ordinaci :-D teda jen kdyz doktor nebyl v dosahu.

Paris1789
2633 příspěvků 15.08.18 21:02

Nepiju vůbec a ani vy byste neměly!

julie74
2015 příspěvků 15.08.18 21:13

@laislabonita jsem nadšená, že jsem přišla s podnětnou myšlenkou. teda trochu myslím, že s ní měl přijít váš lékař… :))), ale i tak.
@Paris1789 My naštěstí máme geny, že nepodléháme závislostem, takže jsem to měla jak seveřani, nějakou dobu hodně, pak dlouho nic a zase dokola. Ale je mi jasné, že to říká leckdo. můj táta to tak má i s cigaretama. Rok dva kouřil, pak ho to nebavilo, za pět let zase trochu, pak nic, pak dva roky jenom v pátek večer. :)))

laislabonita
96 příspěvků 15.08.18 22:10

@julie74 ja Vam za ni moc dekuju!! Svitlo mi male svetylko nadeje :-) k tomu doktoru - vetsinou jsem si o vsechna vysetreni musela rict sama. Memu soucasnemu ORl se libim, myslim, ze jen proto mi do ted ve vsem vyhovel. Ma prakticka lekarka si mysli, ze jsem hypochondr :D

julie74
2015 příspěvků 15.08.18 22:21

@laislabonita :))))

benyka
6304 příspěvků 15.08.18 22:35

@Paris1789 Aha.

benyka
6304 příspěvků 15.08.18 22:43

@misionářka Tak to je ideální.

Vinca_minor
201 příspěvků 1 inzerát 16.08.18 06:52
@julie74 píše:
Jsou situace, kdy je vino asi tolik jako udelat „krucipisek“

Jsou situace, kdy byste si nejradši cvakla slivovice, ale já jsem si kdysi pořídila oboustranný ušní tinnitus (píská mi nepřetržitě v obou uších) a alkohol to bohužel jenom zhoršuje. Stejně si občas dám :)

Temperance
881 příspěvků 16.08.18 07:24

@laislabonita Taky by nemuselo být od věci najít HODNĚ DOBRÉHO fyzioterapeuta.

Paris1789
2633 příspěvků 16.08.18 07:54

No jenže pak tady píšete o tom, jak jsou ti důchodci na tom blbě v přístupu ke zdravotnictví. Tak prostě dbejte na prevenci, však víte, co alkohol s tělem dělá. Pokud to nevíte, na webu se válejí mraky informací.

bluuudicka
1037 příspěvků 16.08.18 08:11

@Paris1789 Ok, nebudeme pít alkohol, budeme nosit ortopedickou obuv a vypěstujeme si mezeru mezi stehny. Budeme pak moci frflat? Nebo jinak, budete pak spokojenější?

Paris1789
2633 příspěvků 16.08.18 08:18
@bluuudicka píše:
@Paris1789 Ok, nebudeme pít alkohol, budeme nosit ortopedickou obuv a vypěstujeme si mezeru mezi stehny. Budeme pak moci frflat? Nebo jinak, budete pak spokojenější?

samozřejmě nebudu spokojená nkdy, jak vás to vůbec mohlo napadnout?
I když se musím ohradit ve věci té stehenní mezery, tam jsem netvrdila, že si ji někdo může vypěstovat. O ortopedické obuvi jsem nepsala nic, ale pokorně vezmu na sebe hříchy ostatních diskutujících, pokud to někomu pomůže

shanimplavkynahrocha
4527 příspěvků 16.08.18 08:23

@Vinca_minor Tinnitus ani nezmiňujte, mám z něj fóbii. Nechodím proto na koncerty, protože pak mi píská v uších a nemůžu spát ze strachu, že to nepřejde.

benyka
6304 příspěvků 16.08.18 08:24

@Paris1789 Znáte profesora Šamánka? https://www.youtube.com/watch?…

Atlacoya
2535 příspěvků 16.08.18 08:45

@benyka „Abstinence může vést k demenci, naznačuje studie. Ideální je pít střídmě, zejména víno“

Uznávám, že jde o typicky bulvární článek, abstinence samozřejmě nezpůsobuje demenci, je to spíš naopak, kdo pije střídmě víno má o něco málo nižší šanci, že bude demencí trpět.

benyka
6304 příspěvků 16.08.18 09:14

@Atlacoya Je mi celkem jasné, že na vliv alkoholu na člověka bude mít jiný názor třeba urolog než kardiolog. Stejně jako normální člověk dopadne s alkoholem nebo bez každý jinak. Je to názor proti názoru. Zkušenost proti zkušenosti.

isko
1072 příspěvků 16.08.18 09:16

@Paris1789
stehenní mezera… jenom jste naznačila, že si ji člověk může vypěstovat tím, že zhubne;-)

Příspěvek upraven 16.08.18 v 09:19

isko
1072 příspěvků 16.08.18 09:17

Jinak se přiznávám, že piju, cca 4dc vína za 1-2 měsíce, a nikdy jsem nebyla opilá.

Stránka:  « Předchozí 1 1010 1011 1012 1013 1014 1015 1016 1017 1018 1019 1020 1030 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Barbara Nesvadbová vydává knihu o módě, stylu a trendech

Barbara Nesvadbová vydává novou knihu s názvem Síla stylu. V ní... Celý článek

Reklama

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Dobročinné secondhandy: Dobrý skutek, nebo past?

Autor: Monika

Pomáhat oblečením – to zní jako spojení příjemného s užitečným. Tak... Celý článek

Reklama